Zašto su ratovali u Siriji a u Palestini niko?

Neno

Elita
Poruka
21.346
Ne znam koliko ali poprilično vehabijaa i dr iz bivše Juge je išlo u Siriju da ratuje. Neki od njih su simbolično i procesuirani zbog toga..
Dosta njih je nastradalo ili ranjeno, medjutim..
KOliko je njih otišlo (od 27 oktobra pa do sada..) u Palestinu da ratuje? Ne može se naći ni jedaan podatak o tome, što može da znači da iz nekog razloga tamo (u Palestinu) neće?
U čemu je razlika i zbog čega ili zbog koga oni ne pomažu (ako već treba) nesrećnim Palestincima?

Ne znam koliko ali poprilično vehabijaa i dr iz bivše Juge je išlo u Siriju da ratuje. Neki od njih su simbolično i procesuirani zbog toga..
KOliko je njih otišlo (od 27 oktobra pa do sada..) u Palestinu da ratuje? Ne može se naći ni jedaan podatak o tome, što može da znači da iz nekog razloga tamo (u Palestinu) neće?
U čemu je razlika i zbog čega ili zbog koga oni ne pomažu (ako već treba) nesrećnim Palestincima?
Zanimljiva tema. Možda Dlugomir može saznati odgovor preko finansijera neovisne organizacije u kojoj činodejstvuje ?

Sam si odgovorio na pitanje.

Imas jedan kljucan moment: kako ISIS-u nije bio neprijatelj Izrael, kada znamo da je to najveci neprijatelj svim ekstremnim muslimanskim pokretima, vec su pobili i masakrirali najvecim delom MUSLIMANE?

Odgovor je vrlo prost: zasto sto su stvoreni i kontrolisani za odredjene namene.

Da imaju gram mozga pitali bi ISIS i sve druge grupe tog tipa - Hamas, Hezbolah itd, ZASTO NE RATUJETE PROTIV IZRAELA I AMERIKE, koji su najveci neprijatelji muslimana. Doduse, Hezbolah ratuje protiv Izraela a mislim i protiv Amerike (nisam strucan za ta pitanja), ali svi ostali su vrlo sumnjivi.

To nije genocid tako kažu masoni iluminati i Jevreji uz podršku rimo katolika:)
Кад су Стаљину и Мау гледали кроз прсте за 160М укупно убијених у геноциду, што не би Јеврејима за 150К?

Обичан народ је глобалној секти небитан...

Sam si odgovorio na pitanje.

Imas jedan kljucan moment: kako ISIS-u nije bio neprijatelj Izrael, kada znamo da je to najveci neprijatelj svim ekstremnim muslimanskim pokretima, vec su pobili i masakrirali najvecim delom MUSLIMANE?

Odgovor je vrlo prost: zasto sto su stvoreni i kontrolisani za odredjene namene.

Medjutim, posto je narod izuzetno glup, i nas ovde a ocigledno i muslimani, onda to prolazi - i VUcic kod nas i ISIS kod muslimana. Da imaju gram mozga pitali bi ISIS i sve druge grupe tog tipa - Hamas, Hezbolah itd, ZASTO NE RATUJETE PROTIV IZRAELA I AMERIKE, koji su najveci neprijatelji muslimana. Doduse, Hezbolah ratuje protiv Izraela a mislim i protiv Amerike (nisam strucan za ta pitanja), ali svi ostali su vrlo sumnjivi.
Hezbolah je teroristicka organizacija koja drzi Liban u stanju konstantne sizofrenije, i redovno idu po misljenje u Teheran.

Кад су Стаљину и Мау гледали кроз прсте за 160М укупно убијених у геноциду, што не би Јеврејима за 150К?

Обичан народ је глобалној секти небитан...
Tada je bila gvozdena zavesa,nije bilo interneta :)
Zakasnela reakcija ;)

Kako to da sa se diljem Balkana podigoše toliko mudžahedina za čistotu vjere protiv šiita a niko neće u borbu protiv judejskih kaura. Mora a to imas veze sa BRIKSOM
Изгледа да су им Јевреји ближи од шиита? Чудни су путеви Господњи; сјетим се поруке одговорних из црногорског путујућег циркуса својим "вјерујућим" да у сендвиче које ће за бадњи дан дјелити на Цетињу не стављају свињетину, јер ће на литургији бити и браће муслимана. :maramica:

Pa da Dlugomir radi u jednoj od njih sam je to pisao.
Хљеб његов насушни са 7 кора? Зато се пропиње на крижарици ко Дамјанов Зеленко да заради промакнуће. Дај Боже или онај други (морамо поштовати вјерску равноправност :mrgreen:) да одговорни виде његово залагање за НСП ствар. Добро је знати да имамо инсајдера у "високим" атлантистичким круговима. :maramica:

Back