Zašto su pedofili skoro uvek muškarci a žena skoro i da nema?

Oba su monstruozna dela ali pricamo o seksualnoj zelji prema deci.
sad sam malo googlao
po zvanicnim podacima medju pedofilima, 20% odlazi na zene..ali moras uzeti u obzir da se ti zlocini daleko redje prijavljuju narocito sto maloletni muskarci zele seks sa starijim zenskim osobama i ne prijavljuju takve slucajeve vec su srecni sto se to desilo.

znaci zvanican podatak je da je 20% zena medju pedofilima ali je i zvanicno napisano da je cinjenica da se ti zlocini bas retko prijavljuju.
 
Vrlo blag zakon u GER.
Za tri godine zlostavljanja deteta od njegove 7 do 10 godine i podvođenja za novac , pedofil povratnik dobio je 12 godina robije.
majka koje je u tome učestvovala isto 12. Plus je par silovao i ćerku od majčine prijateljice od 3,5 godina.
A prvi put je za silovanje deteteta ležao 4 godine.

Ja bih im dao minimum po 25.
 
Vrlo blag zakon u GER.
Za tri godine zlostavljanja deteta od njegove 7 do 10 godine i podvođenja za novac , pedofil povratnik dobio je 12 godina robije.
majka koje je u tome učestvovala isto 12. Plus je par silovao i ćerku od majčine prijateljice od 3,5 godina.
A prvi put je za silovanje deteteta ležao 4 godine.

Ja bih im dao minimum po 25.
idi ti robijaj 12 godina pa reci da je malo
 
Vrlo blag zakon u GER.
Za tri godine zlostavljanja deteta od njegove 7 do 10 godine i podvođenja za novac , pedofil povratnik dobio je 12 godina robije.
majka koje je u tome učestvovala isto 12. Plus je par silovao i ćerku od majčine prijateljice od 3,5 godina.
A prvi put je za silovanje deteteta ležao 4 godine.

Ja bih im dao minimum po 25.
idi ti robijaj 12 godina pa reci da je malo
msm da ovakve ličnosti , ne dožive da odsluže ni polovinu kazne , naj omraženija kategorija zatvirenika u zatvoru , vremenom im zatvorenici presude za ovakva zlodela
 
msm da ovakve ličnosti , ne dožive da odsluže ni polovinu kazne , naj omraženija kategorija zatvirenika u zatvoru , vremenom im zatvorenici presude za ovakva zlodela
ma kakvi, već je bio 4 godine u zatvoru, lik je već osuđivani pedofil, ovo mu je sada druga kazna.
Možda negde u EL Salvadoru ili Bankoku ali u GER teško.
 
Vrlo blag zakon u GER.
Za tri godine zlostavljanja deteta od njegove 7 do 10 godine i podvođenja za novac , pedofil povratnik dobio je 12 godina robije.
majka koje je u tome učestvovala isto 12. Plus je par silovao i ćerku od majčine prijateljice od 3,5 godina.
A prvi put je za silovanje deteteta ležao 4 godine.

Ja bih im dao minimum po 25.
Ja bih ih minimum obesio na glavnom trgu I ostavio tako da vise mesecima kao primer za ostale pedofile sta ih ceka...
 
Podvodjenje nije isto sto I direktno silovanje.
Oba su monstruozna dela ali pricamo o seksualnoj zelji prema deci.
Nacices nasumicno svakakve naslove ali ako tvrdis da se podjednako javlja I kod muskaraca i zena, zivimo u drugacijim realnostima.
Molim te budi tolerantna nemoj da si homofobična.
Gorni desni ugao.
Vidiš da je to normalno. :)
Sve je normalno.
513f4kTIKuL._SY498_BO1,204,203,200_.jpg
 
Šta mislite u čemu je stvar?
Zašto su pedofili skoro sve muškarci? Skoro nikad nećete pročitati o slučaju gde je žena seksualno spopadala neko dete.
Evo ja cu reci...zato sto je feminizam ukorenjen.Ima mnogo takvih zena isto onoliko koliko i muskaraca!!! Samo sto su zene malo vise povlascene.A muskarci na to gledaju kao na uglavnom neki cin odrastanja muskarca.Ne svi ali dosta muskaraca sam upoznao koji kazu ...joj sto mene nije neka tako.Pa jos decu svoju podgovaraju da se glupiraju na te teme...
 
Cak i da se uzme striktnija definicija pedofila kao mladjeg adolescenta ili cak i predadolescenta, uopste nije tacno da nema zena pedofila, ali je tacno da su izuzetno retko procesuirane..

Nema modrica, penetracije, u pitanju je seksualno zlostavljanje i ponekad i hemijska zloupotreba tj omamljivanje ili neka druga upotreba..

Uzmimo samo koliko ima slucajeva prisile i nasilja tetki lezbosa nad tinejdzerkama u BG gde se zbog stigme i dogmi , nijedna tinejdzerka ne odlucuje da optuzi ili uopste reaguje na seksualni napad lezbo tetki...
Jednostavno tri vaspitne tacke stoje protiv toga....zena zeni nije napadac...tj dete i tinejdzerke ne znaju da je nasilje i kad nije grubost ili udarac...
Drugo , poverenje koje imaju prema zenama, majkama tetkama...
Trece znatizelja je ubila macku......
Svaka senzualnost je kod mnogih mladih osoba a narocito zena shvacena kao istrazivanje, otkrivanje, a ne i kao razvoj seksualnosti , a upravo to jeste...

Narod je jako neprosvecen, svoju decu ne pripremi misleno za razlikovanje, nego samo preko komandi i konkretno preko odredjenih zabrana...a to ne donosi ni zastitu ni zrelost...
Bravo za komentar.Zene su svakako povlascene sto se tice ovoga.No na zapadu nesto vise sada malo malo pa se cuje u javnosti neki proces.Ono sto je lose...je to da zena zloupotrebljava to sto je povlascena u drustvu.Postoji mnogo ali bas mnogo procesuiranih muskaraca koje su devojcice iz neke obesti ili mrznje ili gneva prijavile policii da su ih sexualno zlostavljali i maltretirali.A oni to nikada nisu ucinili.Posle 20 godina truljenja na robiji ni kriv ni duzan...ovaj covek a imaa ih jos mnogo koji jos nisu rehabilitovani ili su posthumno rehabilitovani.A umrli su neduzni u zatvoru!!! Koji proces je i koja kazna i zakon primenjen na takvu zensku osobu bilo maloletnu bilo punoletnu za lazno svedocenje i optuzbe koje su nekom pojedincu unistile zivot?Ostavljam ovo pitanje otvoreno i zelim da mi neko kaze gde je ovo ravnopravnost muskarca i zene kada je u pitanju taj feminizam koji se bori za te jednakosti i ravnopravnosti?Dakle ima itekako zena samo sto su one jos uvek shvacene kao sto ste i opisali gore.Zena je shvacena kao ispravna jedinka i nezniji pol kada treba dobiti privilegiju.A kada opet treba dobiti privilegiju da parira muskarcu u bilo kom segmentu da istera neki svoj hir...ona to i dobije.
 
Nema ravnopravnosti kad nema mudrog vodjenja drustva...postoji samo moc....

To sto narod to ne zna i ne shvata dovodi do toga da se izgubi svaka ravnopravnost ili sigurnost.....

Povlastice slobode se gube.....


Animalci i moc su zato i u modi....
Grubijan , destruktivac ali ce radi utiska biti i neko ko namece nasilje svojem coporu...i istovremeno neka vrsta zastite ako makro.....i to zenama odgovara psiholoski...
 
msm da ovakve ličnosti , ne dožive da odsluže ni polovinu kazne , naj omraženija kategorija zatvirenika u zatvoru , vremenom im zatvorenici presude za ovakva zlodela
to nije istina
istina je da su izolovani od ostalih zatvorenika
istina je da seksualni prestupnici imaju cesto bolje uslove

to sto gledas na filmovima nije istina

sistem sebi ne moze dozvoliti da mu se zatvorenici ubijaju medjusobno
 

Back
Top