Zašto su pedofili skoro uvek muškarci a žena skoro i da nema?

po zvanicnim podacima medju pedofilima, 20% odlazi na zene..ali moras uzeti u obzir da se ti zlocini daleko redje prijavljuju narocito sto maloletni muskarci zele seks sa starijim zenskim osobama i ne prijavljuju takve slucajeve vec su srecni sto se to desilo.

Pa ne može se generalizovati. Ima sigurno i onih koji ne žele taj odnos.

Зна ли ико за почетак да направи разлику између педофилије, хебефилије, ефебофилије и сексуалног злостављања?

Кад то савладате, можете да пређете на даља нагађања о разлозима.

Pa ljudi na ovoj temi očigledno ne prave razliku izmedju efebofilije i pedofilije.

ima primera i obratno, naravno u manjoj meri...Zasto? Zato sto zrtve nemaju svest da su to, nego tripuju da je to vrh da se prozivi i da drugari zavide...

Opet, takvi slučajevi su efebofilija a ne pedofilija.
Pedofilija je kada neka "teta" seksualno spopadne dečaka od 10 godina, a ne tinejdžera od 16. A dosad stvarno nisam čuo za takav slučaj kod nas.

Skrenuo mi je paznju jedan sociolog na sledece..
Muskarci su vise pedofili zato sto zene vise vriste upomoc pedofil..
Kaze da su zene cesto totalno van koteksta kad zakljucuju i da ih tada usmeravaju licne fobije, i onda nema racionalnosti nego se javlja sirena alarma pedofil , bez obzira da li je ili nije...a posto su zene uvek bar pola u pravu , tj postoji snishodjenje njihovoj dreci, to animiraju ostale , kvazi ebace, kvazi prijatelje i one sa slabim karakterom da se pridruze supporterima..

I stvarno 2 dana posle toga mi se desilo u realu da muskarac prica o razvoju seksualnosti i da je bolje da ima vise zrelijih zena i muskaraca u okruzenju , jer onda paznja adolescenta biva podeljena i nije fokusirana pa se upoznaju sa atributima i seksualnoscu a da ne razviju privrzenost ili emotivnu vezanost za te starije zrelije primerke vec ostanu vezani emotivno za svoj uzrast....tako se izbegne i efekat meduze, tajine cerke i efekat maminog sina tj edipovca...

A onda iznenada neka prosecno lepa ili prosecno ruzna zena pocinje da dize buku da su svi muskarci pedofili....totalno nerazumljivo svima koji su tu bili....ne svima, par muskaraca je stalo u njenu odbranu a ja mislim da nisu ni slusali razgovor dok se vodio..

Dakle stvari oko pedofilije mogu biti i iscenirane medijski tj u fazonu javno misljenje i utisak a ne realno stanje....Sto je vrlo opasna stvar, posto su ljudi tada jako neobjektivni....
Dovoljno je videti devojku koja sedi u kaficu sa starijim i da se kikocu i citaju knjigu pa da im se pripise pedofilija, koja to naravno nije jer je devojka starija i punoletna odavno , ali kvrc u glavi ne bira...

Nekako se mlađani upotrebljeni od starijih profesorki ređe bune. :mrgreen:
Ako cemo iskreno , niti su svi upotrebljeni nego ostane na stadijumu fantazije, kod vecine, kao i kod devojcica....kao da devojcice nemaju fantazije prema svojim profesorima, bio profesor dok sam bio srednjoskolac....sve dosle u minicu , sva odelenja, provokacija koliko hoces...ali posle par casova kad vide da ih postujes kao osobe a iskljucujes meso na stolu , izaberu ono sto im stvarno treba, vodic kroz emotivni razvoj u tom dobu....nesto kao poluotac...i stvarno im to treba....dolaze sa tim problemima a ne kao muski deo populacije totalno drugim problemima..

Ponesen iskustvom od pre nekoliko dana, samo da napomenem da ovo nije moja izjava da sam pedofil, niti da sam koristio profesorsku poziciju da budem pedofil, nego upravo suprotno , ali moram da naglasavam jer trube su trube , a zloba je zloba...

Opet, takvi slučajevi su efebofilija a ne pedofilija.
Pedofilija je kada neka "teta" seksualno spopadne dečaka od 10 godina, a ne tinejdžera od 16. A dosad stvarno nisam čuo za takav slučaj kod nas.
evo ne znam kakve su te granice koje se vazda pomeraju, tipa: nekada je bilo ok da lik od 40 god ozeni devojku od 15 i svi slave...Za pedofiliju slozicemo se i devojcica i decak u tim godinama nisu za sex, bez obzira sto su kod devojcica uglavnom vec krenule u fizickom smislu karakteristike buduce zene. Elem, drzave prave zakone kako im se cefne pod nekim vecim pokroviteljstvom koji ima sapu nad svima..,Nisam neki moralista, ali smatram zaista da u sexualnom razvoju deca oba pola ako krecu u sexualne aktivnosti nesto ranije ili pre punoletstva, ok je bar okvirno sa vrsnjacima da imaju to iskustvo, voljno naravno.

Pola mog odelenja, zene su keksale na raspustu posle prve godine srednje...
Druga polovina se vremenski sirila sve do zavrsetka fakulteta....ali znaci pola je bukvalno u mesec dana posle odlaska na raspust posle prve godine srednje..Dobro neke i malo pre...
Ali bilo je slucajeva trudnoce u 7 razredu i to pametna i lepa , razvijena devojka, ni malo radnicka porodica...a bilo je i toga radnicka porodica pa svi u istoj sobi pa deca imitiraju roditelje...pa krenu pre srednje...ali svo to kretanje pre srednje je uglavnom izuzetak..
Ima tu jedna caka....Ako osoba ne razmislja seksualno , onda je tretman seksualnosti te osobe nasilje nad to osobom....Tako uzimam i kod muskaraca i kod zena...Znaci ako vidim da drugarice ili neko odrastao sadi crvice u nekom adolescentu a ne postoji razmisljanje u pravcu seksa, a to se vidi i oseti kod svakog, onda smatram to nasiljem...i ostro reagujem odbrambeno...dok ne reagujem bas odbrambeno kad vidim da ima mastarija o erotici ili seksu....

Skoro je bio muskarac 2 godina srednje , pod pritiskom a seksualno neaktiviran, odmah to odbranis...isto se desava nekad i kod devojcica i u 4 tom srednje...cak i na faksu...
Ja sam vidjao to i na prvoj i drugoj godini faksa...jednostavno ne razmislja o tome, nema ni primisli i onda branim takve...

Zanimljivo desilo mi se da su trazili da ja budem host za razmenu studenata zato sto su se osecali ugodno, muslimani iz muslimanskih zemalja su videli da se zezam ali da ih ravnopravno tretiram sa izraelcima koji su napaljeni i koje tretiram perverzno u istom trenutku...
Nisu ni u jednom trenutku osetili da ih omalovazavam zato sto i nisam, zato sto se cuvaju za brak, tj apstiniraju devojke...ali jednostavno je, ako ne razmisljas o tome, onda si neseksualan i onda te tretiram neseksualno i branim tu neseksualnost....tvoje prave...
Bila je tu i jedna ruskinja, slicnog stava, neka princeza pa rojaliti....

Zato ja mora da okrecem glavu kad vidim da neka tetka spopada tinejdzerke u Srbiji jer ebiga , zene su uvek u pravu , zene su majke pa sigurno nije lezbo , a jeste, i sigurno zele dobro klinkama, a ne zele i sigurno mrze muskarce, a to jeste sigurno i onda bi svako moje reagovanje bilo samoubistvo...a ne bi bilo blago reagovanje...
Taj zenski nedodiriv lobi koji sece jaja muskarcima sece jaja i meni , zato ima tako mnogo lezbo napada na tinejdzerke, ali niste nikad videli napad zena svih orjentacija na prosecnog muskarca u Srbiji , to je nemilosrdno i ludacki...

Back