• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Zašto su neodgovarajući?

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
41.188
Zato što podsvjesno želite da ste sami. Da mi je cent od svakog forumaša koji je napisao : " Meni ne treba niko, imam svoj život, svoj mikrokosmos, ne pitam nikoga, ne polažem račune nikome...." mogla bih komotno u penziju da odem i izležavam se na Bahamima.
Ideal? Pa ideal bi vam bio da taj neko stoji u ormaru, uredno spakovan u paket dok vam ne zatreba, ono mazi mi se...skokneš izvadiš lika iz paketa i maz maz. A kad ste loše volje neka ga tamo da ne smeta.

A šta nedostaje? Možda samo malo zdravog razuma i shvatanje da su isti ti partneri kojima tako u sitna crevca raščlanjujete svaku manu zapravo ljudi kao i vi....sa osjećajima, emocijama, strahovima....
Ko je savršen, nek baci prvi kamen.
Ja bih dovde stao i ima onih lutki robota. Ima i za zene muske verzije. Garant su rasklopive, moze da stane u ormar.

gost 431298

Elita
Poruka
16.697
Zato što podsvjesno želite da ste sami. Da mi je cent od svakog forumaša koji je napisao : " Meni ne treba niko, imam svoj život, svoj mikrokosmos, ne pitam nikoga, ne polažem račune nikome...." mogla bih komotno u penziju da odem i izležavam se na Bahamima.
Ideal? Pa ideal bi vam bio da taj neko stoji u ormaru, uredno spakovan u paket dok vam ne zatreba, ono mazi mi se...skokneš izvadiš lika iz paketa i maz maz. A kad ste loše volje neka ga tamo da ne smeta.
A šta nedostaje? Možda samo malo zdravog razuma i shvatanje da su isti ti partneri kojima tako u sitna crevca raščlanjujete svaku manu zapravo ljudi kao i vi....sa osjećajima, emocijama, strahovima....
Ko je savršen, nek baci prvi kamen.
Jvala ti.
Upravo ovo je sustina.
Nisam nerazumna lujka. Ne treba mi privezak i novi muz.
Ali samo da shvati da nisam lutka krpena bez osecaja koji ce da uzima po potrebi i baci kad mu ne treba.
Ljudi se ponasaju bezosecajno.
A umisljaju da su ne znam ni ja sta....

Belgradeboy

Poznat
Moderator
Poruka
8.341
Danas pričam sa dečkom, 87. godište, pitam zašto je sam. Reče mi da sreće lepe devojke i žene (i on je zgodan), ali da su uglavnom glupe ko k. Kaže izađem sa jednom, smeh lep, ma divna, svaki put kada nešto počnem da pričam ona me preseče. Kažem hej, pusti me nešto da kažem. Nešto, pa ćeš ti. Nepristojne ili ne umeju da kontrolišu svoje emocije. Ili sa drugom dođemo u krevet, ona raširi noge i kaže hajde sad, legla, žmuri i čeka... Između seksa, ja nešto kažem da se opustimo, malo se našalim, ona me gleda belo ne razume uopšte foru i tako nastavimo da ćutimo...A najbitnije, ne žele obaveze. Itd da ne nastavljam sve primere koje sam čula.

Zašto smo sami (koji jesmo)? Šta je ideal kojim težimo (brak, veza,..) i zašto ga nismo ostvarili? Gde su konkretni problemi što se tiče drugih osoba? Šta nam to nedostaje, šta nemaju svi ti kandidati koje upoznajemo da bismo bili zadovoljni i imali to što želimo?

Jer, kažu da ako znamo šta tačno želimo i gde su problemi, lakše ćemo ih rešiti.

p.s.
Naravno, nekad ćemo uvideti da smo mi ti koji možda treba da menjamo način razmišljanja, što reče A. E.:
Pogledajte prilog 1190231
Ja mislim da to sto želimo i nemamo u realnosti nema veze sa onim što želimo da imamo plan i idemo njemu. Meni je to kao da zelimo nesto iz bajke, a na javi to nema.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.