Zasto su neki ljudi srecni ,a neki ceo zivot samo pate?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@The Zodiac , ako ti neko napiše odgovor, prihvati da je to odgovor. Svako ima pravo na mišljenje, a ne mora tebi da se svidi.

Što se teme tiče, možda bi mogao malo bolje da objasniš na šta tačno misliš?
Ok ,razumem ....ja branim svoje misljenje i stavove a iskustvo mi kaze da zivot ipak nije bas tako povrsan ..Kroz temu kada se bude malo razvila objasnicu svoje stavove...
 
Ok ,razumem ....ja branim svoje misljenje i stavove a iskustvo mi kaze da zivot ipak nije bas tako povrsan ..Kroz temu kada se bude malo razvila objasnicu svoje stavove...
Pošto je ovo već druga, treća u nizu istih tema koje otvaraš, a svaka o patnji, bolu i slično, bilo bi sjajno da ipak napišeš o temi, inače će se teško razviti kad svakom ko nešto napiše, ti kažeš da greši.
Dakle, na šta si tačno mislio?
 
Pošto je ovo već druga, treća u nizu istih tema koje otvaraš, a svaka o patnji, bolu i slično, bilo bi sjajno da ipak napišeš o temi, inače će se teško razviti kad svakom ko nešto napiše, ti kažeš da greši.
Dakle, na šta si tačno mislio?
Ne znam sta da ti kazem ...prolazim kroz neku tezu zivotnu fazu trenutno ,tako se osecam ...ne bih ulazio u detalje ,jer to je ipak moja intima ...tesko da ce mi neko pomoci ovde konkretno vec me zanima kako se ljudi izbore sa tim, nose,zbog toga sam na neki nacin i otvorio ove 2-3 teme...
 
Ne znam sta da ti kazem ...prolazim kroz neku tezu zivotnu fazu trenutno ,tako se osecam ...ne bih ulazio u detalje ,jer to je ipak moja intima ...tesko da ce mi neko pomoci ovde konkretno vec me zanima kako se ljudi izbore sa tim, nose,zbog toga sam na neki nacin i otvorio ove 2-3 teme...
Razumem ja, ali moraš objasniti šta tačno pitaš u temi. Ovako uopšteno, teško ćeš nešto saznati.
Što se mene tiče, sreća je stanje uma, nešto kao stav. Možeš biti srećan zbog sitnica, sve je u uglu iz koga gledaš. Ali definitivno mislim da srećni ljudi ne zaviruju u tuđe živote, niti vagaju ko je koliko srećan, prosto srećni su zbog onog što imaju.
 
Ne znam sta da ti kazem ...prolazim kroz neku tezu zivotnu fazu trenutno ,tako se osecam ...ne bih ulazio u detalje ,jer to je ipak moja intima ...tesko da ce mi neko pomoci ovde konkretno vec me zanima kako se ljudi izbore sa tim, nose,zbog toga sam na neki nacin i otvorio ove 2-3 teme...

Za tebe je najbolje rešenje "arbeit macht frei". Jes da je to parola najvećih dušmana koji su ikada postojali u istoriji čovečanstva, ali to je to. Ako imaš neki problem sa intimom nađi posao koji ćete obuzimati čitav dan. Ionako je sve prolazno, pa i naš život.
 
Razumem ja, ali moraš objasniti šta tačno pitaš u temi. Ovako uopšteno, teško ćeš nešto saznati.
Što se mene tiče, sreća je stanje uma, nešto kao stav. Možeš biti srećan zbog sitnica, sve je u uglu iz koga gledaš. Ali definitivno mislim da srećni ljudi ne zaviruju u tuđe živote, niti vagaju ko je koliko srećan, prosto srećni su zbog onog što imaju.

Nije lako biti srecan kad upadnes u neko teze stanje ...znam ja da sitnice cine zivot i tako te stvari ...to je ogromna razlika..ali coveku tada i nije nesto do tih sitnica...mada mislim da malo po malo ,opet i to pozitivno razmisljanje mogu dosta pomoci ,ali ne odjednom ...treba i vreme...to je ono vreme

Za tebe je najbolje rešenje "arbeit macht frei". Jes da je to parola najvećih dušmana koji su ikada postojali u istoriji čovečanstva, ali to je to. Ako imaš neki problem sa intimom nađi posao koji ćete obuzimati čitav dan. Ionako je sve prolazno, pa i naš život.
Da mi posao bude ceo zivot ,,neka hvala ...jeste prolazno ,ali ne zelim da ceo zivot svedem samo na posao i to je to

Napišite Vaš odgovor...Trenutno da ti kazem iskreno i nije mi nesto do posla ...kad prodje odredjeno vreme ,onda cu se usmeriti ka tome ,ali ceo zivot da mi bude posao i samo posao, ne ...

Napišite Vaš odgovor...U svakom slucaju hvala na savetu :)
 
Pa eto ima neke stvari koje volim....a i setnja mi pomaze donekle,malo i ovo vreme zeza :)
Ako nećeš sad raditi, mogao bi se baviti humanitarnim radom.Kolege iz moje kompanije to rade,kažu da ih ispunjava i da se lepo osećaju.Život je borba, svako ima teške trenutke... važno je ostati pozitivan, dosledan sebi i usmeriti vreme i energiju na konstruktivne stvari, okružiti se dobrim i pozitivnim ljudima.Slažem se sa onim postom iznad,da rad puno pomaže. Ali, to bi bila moja "terapija".Svako mora da pronađe svoju. Možda neka devojka? Mada, tu sam "terapiju" prepisala Momčilu95.
 
Ako nećeš sad raditi, mogao bi se baviti humanitarnim radom.Kolege iz moje kompanije to rade,kažu da ih ispunjava i da se lepo osećaju.Život je borba, svako ima teške trenutke... važno je ostati pozitivan, dosledan sebi i usmeriti vreme i energiju na konstruktivne stvari, okružiti se dobrim i pozitivnim ljudima.Slažem se sa onim postom iznad,da rad puno pomaže. Ali, to bi bila moja "terapija".Svako mora da pronađe svoju. Možda neka devojka? Mada, tu sam "terapiju" prepisala Momčilu95.
Samo jedna osoba mi moze pomoci sto se toga tice ,a ona zna ko je.
 
Pronaći sebe u sebi, svojoj duši, osetiti ono što viliš da činiš, a onda se obrazuješ, celog sebe posvetiš tome, to što voliš usavršiš i onda se, isključivo i samo, baviš time što voliš i što će drugima i tebi da bude korisno …
Radio sam i to jedno vreme ....ovo je u svakom slucaju odlican savet ,ideja...od srca :)

Znači ipak devojka?Kontaktiraj je. Kažu da sreća prati hrabre.
Valjda nisam ja?Ha, ha...
Ma, bićeš ti dobro.Ne brinem ja za tebe
Komplikovano je ...zna ona sve ...hrabar sam po tom pitanju ,nije to problem
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top