• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Zašto su najposećenije teme o sexu?

Paula

black cat
Moderator
Poruka
13.496
Sex nam je svima zajednicka tacka, bez obzira na obrazovanje I real life, pa je najlskse o tome pricati
Ovo mi se sviđa. Seksom se zbližavaju ljudi toliko različitih bekgraunda, koji se inače nikad ne bi spojili 😄.. A ja volim da razmenjujemo iskustva. Puno sam na forumu naučila i o muškarcima i o ženama, posebno volim temu koju stalno vraćam sex pitalice
To nema veze s tim imam li ili nemam sex lično. I kad ga imam i kad ga nemam čitam i učestvujem

Trust no one

U prolazu
Poruka
23.681
Kazem ponekad nesto, koliko bi i u reali. Nemam sta posebno da poveravam 🤷‍♀️
Ok, samo pitam.
Zato sto imam utisak da se dobra vecina ovde prazni, kako rece Krompirko, a da su u RL potpuno drugi tip ljudi. Za neke i znam da su ovde vrlo agresivni a van foruma treba da im okacis zvoncic da bi se culi...
Btw svidja mi se kad je neko isti i ovde i napolju, u zivotu, znaci da je iskren i donekle zreo i odrastao covek.

Emilia Marty

Poznat
Poruka
8.797
Ok, samo pitam.
Zato sto imam utisak da se dobra vecina ovde prazni, kako rece Krompirko, a da su u RL potpuno drugi tip ljudi. Za neke i znam da su ovde vrlo agresivni a van foruma treba da im okacis zvoncic da bi se culi...
Btw svidja mi se kad je neko isti i ovde i napolju, u zivotu, znaci da je iskren i donekle zreo i odrastao covek.
Iskrena jesam. Jedina razlika je sto u reali nemam priliku da komuniciram sa likovima sa kojima mogu da komuniciram ovde, ali da imam priliku, verovatno bi to bilo na isti nacin kao i ovde.

Trust no one

U prolazu
Poruka
23.681
Iskrena jesam. Jedina razlika je sto u reali nemam priliku da komuniciram sa likovima sa kojima mogu da komuniciram ovde, ali da imam priliku, verovatno bi to bilo na isti nacin kao i ovde.
Ja sa dosta ljudi ne verujem da bih proveo 5 minuta, pod uslovom da su ovakvi kakvi su ovde :D

Poslednja izmena:

Cru*

Veoma poznat
Poruka
10.148
Inace nisu najposecenije, ali se valjda ljudi lakse opuste kad pricaju o seksu ,koji je uobicajena pojava za vecinu nas, nego kada se govori o teoriji relativiteta u odnosu na teoriju struna.
Ma naravno.
A i generalno, seks je nesto lepo, jel da (volim ga i rado ga se secam :lol:), pa je i prica na tu temu privlacna.
I ne mora da nam fali da bi nas interesovalo.
Pa i u realnom zivotu, cim se napravi bar neka insinuacija na seks u drustvu ... svi nekako zivnu, nasmeju se, oci se zasijaju..
Nije sve filozofija...ljudi smo,zive duse... sta cemo kad volimo... :D

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.