Zašto su najposećenije teme o sexu?

Bambi

Elita
Poruka
15.020
Pa bilo bi dosadno da se svi slazemo i tapsemo po ramenima. To mi lici na Brajanovo zitje, kad oni revolucionari zasedaju po ceo dan i slazu se za svaku stavku o progresivnom drustvu a tamo razapinju ljude...
Znas kako je kad covek za sebe misli da je u pravu i krene da gori zbog teme. Ako sa druge strane ima jos nekog ko tako gori imamo pozar.
Licno sam najvise gorela na temu covida i vakcine. Na LjiSu mi je opusteno cak i kad se „posvadjam“. Jer mi je covid bio bas ozbiljna tema, drustveno bitna. Ovo drugo je sve mirna voda.

Bambi

Elita
Poruka
15.020
samo na temi gde su trebali da se iskazu sisici guzici i urcici i poneki
obrazcici .... nije za ceo pdf sto je sustina
Sad ti teras mak na konac. :) Tema je bila na LjiSu. Nisam ni mislila da su odjednom svi pisali po svim temama, vec da je svadja privukla ljude.
I tako je svuda.
Ne samo na ovom pdf-u.
Najposecenije teme na politici, ako izuzmemo kafane, su upravo one gde se ponekad bas krvnicki posvadjaju.
Zato je tamo oduvek i bilo najvise moderatora.
Mene sad plasi sto ih ovde imamo 5.
Mora da smo problematicni. :) :)

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
39.052
Znas kako je kad covek za sebe misli da je u pravu i krene da gori zbog teme. Ako sa druge strane ima jos nekog ko tako gori imamo pozar.
Licno sam najvise gorela na temu covida i vakcine. Na LjiSu mi je opusteno cak i kad se „posvadjam“. Jer mi je covid bio bas ozbiljna tema, drustveno bitna. Ovo drugo je sve mirna voda.
Kad izuzmes ad hominem, onda je strast. Kada je strast, plemenito je, po meni, gruvati u vatru.

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.808
Good Night Love GIF by GMA Network

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
39.610
Sad ti teras mak na konac. :) Tema je bila na LjiSu. Nisam ni mislila da su odjednom svi pisali po svim temama, vec da je svadja privukla ljude.
I tako je svuda.
Ne samo na ovom pdf-u.
Najposecenije teme na politici, ako izuzmemo kafane, su upravo one gde se ponekad bas krvnicki posvadjaju.
Zato je tamo oduvek i bilo najvise moderatora.
Mene sad plasi sto ih ovde imamo 5.
Mora da smo problematicni. :) :)

ne teram mak nigde :)
kako god
🍺

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
39.610
Meni nikako ne ide u glavu da se neko može svađati sa ljudima koje ne može i ošamariti u svađi. Ovo je internet, ebo svađu koju završavaš klikom na X. Ja sam tu samo da se zezam.

Ako si upoznala neke "jezicare muske/zeneske" odavde nekada uzivo negde na picu
ostala bi u cudu koliko su u RL tihi i neprimetni...
A ovde laju da ne mozes ni da zamislis

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
39.052
Da pojednostavim. Imas medij. Ovo je to. Prostor gde moze da se prica o seksu i ljubavi. I da, to jeste za ljude, mahom, koji mogu da to kristalizuju tako. Da ima ih koji to ne kapiraju pa ga shvataju kao nekakvo ogovaranje, iznosenje licnih stvari o drugome, pa sede tu, cekaju da neko slucajno napise o sebi i onda postavljanje. Carsijski mentalitet jbg. Ovde sam pre zbog imidza a ne razgovora. Iako, realno, imidz mozes i kroz temu da izgradis ako to vec hoces. Da ostavis utisak. Jedino je carsijacenje degradativno ovde. Pravis brate ucmalu atmosferu. Ljudi se koce da neato napisu jer ces skociti iz coska. A to je valjda jer ne razumeju poentu anonimnosti. Anonimnost je za njih slabost, unesto da bude otvoren prostor. I onda tako u krug. "pricam da sam ovde samo razgovora radi, a u stvari gledam da ostavim utisak", to stvara pokocenu atmosferu i to ti dodje kao disko klub u kojem je sve blam da plesu, ali ipak dolaze tu, nacrtaju se tako u ekipama i cekaju ko ce da krene da djuska i onda komentarisu: vidi ga ovaj al senprekinuo, vidi ovu kaka je pih, mora da se drogira..

Poruka
10.503
Da pojednostavim. Imas medij. Ovo je to. Prostor gde moze da se prica o seksu i ljubavi. I da, to jeste za ljude, mahom, koji mogu da to kristalizuju tako. Da ima ih koji to ne kapiraju pa ga shvataju kao nekakvo ogovaranje, iznosenje licnih stvari o drugome, pa sede tu, cekaju da neko slucajno napise o sebi i onda postavljanje. Carsijski mentalitet jbg. Ovde sam pre zbog imidza a ne razgovora. Iako, realno, imidz mozes i kroz temu da izgradis ako to vec hoces. Da ostavis utisak. Jedino je carsijacenje degradativno ovde. Pravis brate ucmalu atmosferu. Ljudi se koce da neato napisu jer ces skociti iz coska. A to je valjda jer ne razumeju poentu anonimnosti. Anonimnost je za njih slabost, unesto da bude otvoren prostor. I onda tako u krug. "pricam da sam ovde samo razgovora radi, a u stvari gledam da ostavim utisak", to stvara pokocenu atmosferu i to ti dodje kao disko klub u kojem je sve blam da plesu, ali ipak dolaze tu, nacrtaju se tako u ekipama i cekaju ko ce da krene da djuska i onda komentarisu: vidi ga ovaj al senprekinuo, vidi ovu kaka je pih, mora da se drogira..
A jesi ga pojednostavio, svaka čast :D

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.