Zašto su najposećenije teme o sexu?

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
33.618
Konacno… a mislila sam da nesto nije u redu sa tobom.
Samo psihicka, a fizicka?
Fizička jok, ne mogu da se napalim i doživim orgazam, ali kad bih prestao sa pilulama opet bi se vratilo ČP
To svojstvo antipsihotika sam slučajno otkrio kad sam bio u Lazi ČP
To su lekovi koji blokiraju dotok dopamina i sprečavaju mogućnost da doživiš zadovoljstvo.
Koriste se da nateraju pacijente da budu poslušni psihijatrima, jer smanjivanje doze toga je u njihovim rukama,
pa sistemom ucena, psihijatar dominira pacijentom jer je on taj koji smanjuje dozu ČP
A zna se i zašto, kada ne možeš da osetiš zadovoljstvo sve ćeš da poslušaš. Krije se prava svrha ovih lekova i to da seksualno onemogućavaju
pacijente i da je to jedino dejstvo, a tobože zaustavljaju halucinacije ČP

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
18.437
Fizička jok, ne mogu da se napalim i doživim orgazam, ali kad bih prestao sa pilulama opet bi se vratilo ČP
To svojstvo antipsihotika sam slučajno otkrio kad sam bio u Lazi ČP
To su lekovi koji blokiraju dotok dopamina i sprečavaju mogućnost da doživiš zadovoljstvo.
Koriste se da nateraju pacijente da budu poslušni psihijatrima, jer smanjivanje doze toga je u njihovim rukama,
pa sistemom ucena, psihijatar dominira pacijentom jer je on taj koji smanjuje dozu ČP
A zna se i zašto, kada ne možeš da osetiš zadovoljstvo sve ćeš da poslušaš. Krije se prava svrha ovih lekova i to da seksualno onemogućavaju
pacijente i da je to jedino dejstvo, a tobože zaustavljaju halucinacije ČP
Ma sta mi sve naprica… jedino ne razumem sta ce tebi to? Mislim ti lekovi za uzdrzavanje od seksa..

Branko Lori

Stara legenda
Poruka
77.084
Zato što su ovdje anonimni. Kažu ono što se ne bi usudili u stvarnom životu. Znatiželja je jedan od faktora takođe "sve što bi voljeli znati a nemate hrabrosti da pitate ikoga". Ovdje mogu i lagati, drsko i bez granice, osjećati se kao najbolji ljubavnici ili najvatrenije ljubavnice. itd.
Naprotiv !
Ja sam " debelokožac" iz ove kože ne mogu :prstic:
Kakv sam u reali takav sam i ovde , moram reći ono što mi se mota po glavi inače ću pući :fdlan:
Pišem u afektu i šta osećam tog trenutka

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
39.610
zato sto volim da tracarim
da saznam ko ima manji od mog
da vidim ko je sa kime sinoc pio kafu
da nabavim istu tarabu kao komsija ...
i zato sto nemam love za skupe provode :D

"sex je koren svega" i kako da pdf koji ga izucava is svih uglova ne bude najposeceniji ?

i da prekopiram @Keva zato sto je politika za impotentne kompelksase na funkciji
nisam od tih te me i slabo zanima da se uveravam ubedjenjima sa neistomisljenicima.

sad idem da se samopohebem

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
39.052
Aj salu na stranu, meni ovo pomaze da odrzavam i gradim ci jenicu da postoje ljudi sa kojima se slazem i ne. I prihvatanjem toga, da, naucis.
Naucim i o sebi i o drugima. Na stranu carke, svadje, jbg seks jeste tabu i naravno da ce tu doci do konflikta. Ne bojim se toga. Razlikujem to od toga da neko pozeli da povredi nekoga jer im se stavovi momoilaze. I ok i to je deo zivota.

Bambi

Elita
Poruka
15.016
Aj salu na stranu, meni ovo pomaze da odrzavam i gradim ci jenicu da postoje ljudi sa kojima se slazem i ne. I prihvatanjem toga, da, naucis.
Naucim i o sebi i o drugima. Na stranu carke, svadje, jbg seks jeste tabu i naravno da ce tu doci do konflikta. Ne bojim se toga. Razlikujem to od toga da neko pozeli da povredi nekoga jer im se stavovi momoilaze. I ok i to je deo zivota.
Forum je najposeceniji kada je bas dobro zezanje, a jos vise kada se…dobroo razilazimo u stavovima, tj. svadjamo. :)

Moj okrsaj sa RedOne je na LjiS doveo ljude koji nikada ovde nisu pisali, pa ti vidi. :) :)

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
39.052
Forum je najposeceniji kada je bas dobro zezanje, a jos vise kada se…dobroo razilazimo u stavovima, tj. svadjamo. :)

Moj okrsaj sa RedOne je na LjiS doveo ljude koji nikada ovde nisu pisali, pa ti vidi. :) :)
Pa bilo bi dosadno da se svi slazemo i tapsemo po ramenima. To mi lici na Brajanovo zitje, kad oni revolucionari zasedaju po ceo dan i slazu se za svaku stavku o progresivnom drustvu a tamo razapinju ljude...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.