Zašto su najposećenije teme o sexu?

Poruka
8.262
Zato što su ovdje anonimni. Kažu ono što se ne bi usudili u stvarnom životu. Znatiželja je jedan od faktora takođe "sve što bi voljeli znati a nemate hrabrosti da pitate ikoga". Ovdje mogu i lagati, drsko i bez granice, osjećati se kao najbolji ljubavnici ili najvatrenije ljubavnice. itd.
Ovo je drugačiji način da se kaže ono što sam ja rekla. Rispekt.

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
94.575
Zato što su ovdje anonimni. Kažu ono što se ne bi usudili u stvarnom životu. Znatiželja je jedan od faktora takođe "sve što bi voljeli znati a nemate hrabrosti da pitate ikoga". Ovdje mogu i lagati, drsko i bez granice, osjećati se kao najbolji ljubavnici ili najvatrenije ljubavnice. itd.
Kopiram....
Isto mišljenje..
Zato što većina ljudi nema sex, ili bar nema takav kakav bi voleo
To je to..Ili nemaju , ili su pregoreli ...

Poruka
8.262
To je to..Ili nemaju , ili su pregoreli ...
Da, to je jedini logičan odgovor. Okamova oštrica :)

Ljudi koji redovno upražnjavaju sex koji ih zadovoljava nemaju nikave potrebe nešto naročito mrčiti o njemu na internetu. Mislim, a i zašto bi? Imaš "kući" ono što ti paše, redovno, i to ti je vrlo bitan deo celokupnog života. Jer jeste, dobar sex je nepobitan deo dobrog života. Ako imaš to, razglabaš druge stvari oko kojih si još uvek u nedoumici, ili ti se ne sviđaju ili šta god. Ljudi ne trućaju mnogo oko onoga što u njihovom životu funkcioniše. Niko se lamentira nad dobrom platom, naprimer. Ljudi govore o stvarima koje ih more - lično ili kako god.

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
33.414
Da li zato što nedostaje u realnom životu ili je nešto drugo?
Zato što se ljudi uglavnom bave primarnim instiktima. Ja sam se seksa oslobodio uz pomoć pilula, ali toliko je jako
da je ostala psihička želja, iako više fizičku nemam. Ne mogu ni da zamislim kakve su muke nekom celibatu.
Žena je rekla da joj je dovoljno oralno, pa tako i slušam, mada čisto sumnjam ČP

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.