BB77Q
Početnik
- Poruka
- 24
Zasto se to danas forsira kao normalno? Ovde jedan i drugi pol prave greske. I to se jos kulturi forsira najvise u pesmama ovaj prevario ovu, decko norkoman devojka ga trpi...... I iskreno danas je najveci broj razvoda kod mladih osoba do 30 godine i cak postoje slucajevi gde se vracaju ponovo u brak pa se razvode i tako u krug. Ko da volimo da trpimo toksicnost osobe samo zbog njenih para ili fizickog izgleda.
