Zasto su biolaboatorije u Ukrajini uzimale ruski DNK, da li je naucno moguce selektivno unistiti jedan narod?

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.708
Nema razlika u DNK između slovenskih naroda i anglosaksonaca, germana i ostalih belaca. Nemoguće je napraviti biološko oružje bez velikog rizika po ostale ljude.

гени су веома комплексни , мислим да је могуће ако је циљ биолошко уништење једног народа , словенског народа, наравно нико не искључује да исто може да се уради и обратно .

овде наравно зависи и од тога да ли се циља народ у целини или се циља на представнике тог народа .Руским завничницима је ЦИА на превару узимала ДНК , снимани су по Москви како иду и узимају ДНК са чаше , јастука , цигарете итд..то је било опасно и о томе је говорио предсеник Путин ,

Xicor

Ističe se
Poruka
2.010
Culi ste za tvrdnje Rusije da je u Ukrajini postojalo vise biolaboratorija koja su se bavili uzimnjem DNK od gradjana. Postojie i pisani dokumenti da su vise stotina uzoraka krvi ,plazme slati u inostrane institute.konkretno jedan u Pariz. Slusao sam Canka na Tv koji prica da je nemoguce da preko DNK jedan narod unistis a druge da postedis. Nisam nasao clanak da ga postavim jer vidim da i nasi izbegavaju tu temu. Da li ima neko na forumu ko ima neka saznanja da li je moguce selektivno napasti neki narod ,ne mora ceo nego veliki deo koji ima specifican DNK. Kao laik da kazem preovladajuci DNK,mislim na one haplogrupe koje se pominju a kojima nemam pojma jedino znam da se neke prenose preko oca.
Pre 20 godina sam cuo za to. A pre 10 godina Putin licno je dao jednu izjavu da ukoliko neko pokusa bio napad na Rusiju da ce upotrebiti nuklearno oruzje da ih unisti.
Postoje vestacki virusi, uzmu tvoj DNA, programiraju sa njim virus i puste ga medju ljude. Svi se razbole, kao grip 1 dan temperatura i to je to. Svi osim tebe. Koji se tesko razboli i umre. Isto je moguce uraditi sa etnickim grupama. Genetika je napredovala mnogo. Kloniraju se zivotinje, ljudi u laboratorijama…. Sta si ocekivao

Amuletum

Poznat
Poruka
9.459
Culi ste za tvrdnje Rusije da je u Ukrajini postojalo vise biolaboratorija koja su se bavili uzimnjem DNK od gradjana. Postojie i pisani dokumenti da su vise stotina uzoraka krvi ,plazme slati u inostrane institute.konkretno jedan u Pariz. Slusao sam Canka na Tv koji prica da je nemoguce da preko DNK jedan narod unistis a druge da postedis. Nisam nasao clanak da ga postavim jer vidim da i nasi izbegavaju tu temu. Da li ima neko na forumu ko ima neka saznanja da li je moguce selektivno napasti neki narod ,ne mora ceo nego veliki deo koji ima specifican DNK. Kao laik da kazem preovladajuci DNK,mislim na one haplogrupe koje se pominju a kojima nemam pojma jedino znam da se neke prenose preko oca.

Ако би то било могуће онда би расне теорије имале смисла, а наука њих одбацује.

SURbel

Buduća legenda
Poruka
35.032

To je zbog politicke korektnosti,da ne bi neko bio diskrimisan ali fakat da se rase razlikuju vidi se na prvi pogled.
Политички коректна наука је у служби оног ко успоставља норме политичке коректности.
Од политички коректне науке се и може очекивати рад на селективном уништењу једног народа.
Сваког, који није политички коректан.

јанпи

Veoma poznat
Poruka
12.724
Овде се само говори о неком Уништењу..
а никоме не пада на памет да можда тај неки западњак у својим Поднебљима и жели неке нове модификоване Људе налик Русима
који одскачу..како својим физичким предизпозицијама,тако и културолошки,интелектуално јер..
како је неко већ напоменуо,бела Раса,плавооке особе су пред Изумирањем.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.