Zašto stenjemo tokom seksa

srebrna kraljica

sexendragsenrokenrol
Poruka
3.913
Kapiram da je ispuštanje nekih umerenih uzdaha / zvukova koji se jave kao rezultat uživanja skroz normalno.
S druge strane, urlanje (jer neko misli da tako treba) zna da bude jako degutantno
S ovim se potpuno slažem.

Samo što kod uzdaha ne postoji merilo za umerenost, prepustim se i uživam u fulu.. nisam tada ni svesna kakve zvukove ispuštam a kamoli da sam u stanju da ih kontrolišem. Jedino tako je potpuno prirodno pa bilo to glasnije il bilo suptilnije , jednostavno ne razmišljati o tome

Kosta2

Legenda
Poruka
63.732

Istraživači otkrili istinu, ovo je PRAVI razlog zašto žene stenju tokom seksa​

https://www.krstarica.com/zivot/lju...e-pravi-razlog-zasto-zene-stenju-tokom-seksa/

Pa šta znam.... Meni je ispuštanje glasova- zvukova tokom seksa kao i kada zevam i protežem se. Nekad pustim glas ni sama ne znam zasto. Nekad zaista mu dajem do znanja da je na dobrom putu. Nekad hoću da ga ubrzam (mada za ubrzavanje bolje deluje stezanje izvesnog mišića).

Stenjemo da pokažemo partnerki da nas pali.
Zamislite sledeću situaciju. Ubiješ se oko nje i na njoj a ona ćuti ko zalivena. Ni da bekne. Mora da se zapitaš: jel ona za kuratz ili ti. :mrgreen:

Paula

black cat
Poruka
8.412
kao i uvek, simpatični odgovori.
Ja sam mislila da ja uopšte ne ispuštam ni glasa, međutim... par puta sam samu sebe čula i iznenadila se hehe
Nikad nisam vrištala, prosto takva sam osoba, stenjati je dobar opis za ono što radim. A muškarci... pa oni vole da žena stenje, a često sami ne ispuštaju ni glasa. Volim da nas čujem... oboje.. ali to je sve skupa verovatno tiho, ne znam, nikad nisam snimala

Keva

Elita
Poruka
24.141
kao i uvek, simpatični odgovori.
Ja sam mislila da ja uopšte ne ispuštam ni glasa, međutim... par puta sam samu sebe čula i iznenadila se hehe
Nikad nisam vrištala, prosto takva sam osoba, stenjati je dobar opis za ono što radim. A muškarci... pa oni vole da žena stenje, a često sami ne ispuštaju ni glasa. Volim da nas čujem... oboje.. ali to je sve skupa verovatno tiho, ne znam, nikad nisam snimala
Kakva sjajna ideja, snimati zvucno samo

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
44.353
Ima u tom stenjanju i velike doze glumatanja.
Aham...

Bilo na National Geographics
Čopor majmuna i sad tu ima taj Alfa mužjak i ima Alfa ženka.

Kada je Alfa mužjak poveo ostale majmune da naberu voća, ostalo je par njih da dežuraju.

I sad jedan od tih požarnih, ono da prekrati vreme, naskoči na Alfa ženku a ona ga pusti a śto i da ga ne pusti?

Kaže komentator: "obratite pažnju na ponašanje Alfa ženke dok je u seksu sa običnim majmunom"
Ja nemam pojma šta da mislim, otkud ja znam šta i kako majmuni rade radnju...

E onda se vratili ovi sa pijace doneli banane, pomorabdže, limun, paradajz, papriku, pasulj, śećer, brašno, ulje i tako to za frižider...

I sad skoči Alfa mužjak na Alfa ženku...
Opet komentator: "a sada obratite pažnju na ponašanje iste ženke za istu radnju samo, eto, sa vodjom čopora"
I ja tek tad shvatim!

Počela ova da krešti, da se izvija, da ga grli, ma ne pitaj.... A on - majmun ko majmun pa poverovao ..

A onda je komentator uputio cinično pitanje:
"Da li vam je ovo piznato?"

E tad mi puk'o film, ugasim TV i - zamonašim se.
Ljubav prema Isusu Hristu mi dovoljna.
Poruka je automatski spojena:

Pustio neki klip u 6minuta riba kaze 200× fak,jeee
omajgad, omajgad, omajgadomajgad, ou jea, omajgad, omajgadomajgadomajgad, ou jea, omajgadomajgadomajgad, ou jea

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.