Neznanko
Iskusan
- Poruka
- 5.497
Dakle, cenim da je najveći neprijatelj običnih ljudi kod nas, baš onaj koji traži, ili misli da su nam potrebni sada bilo koji izbori.
Zašto tako mislim ? Kažite vi meni, da budu izbori u maju, u decembru, da li bi se nešto promenilo u Srbiji ?
Znate svi da ne bi, pa kome onda oni trebaju ? Narodu ?
Koješta, oni trebaju samo strankama, liderima da smeste svoje nestrpljive kwazi kadrove u neke dobro plaćene fotelje i položaje...inače političari na izborima nikada ne gube, svi pobedjuju, samo što neki i vladaju, a neki ne. Na izborima uvek gubi narod, pogotovu kod nas, i to se dešava verć deceniju i po.
Dakle, zašto su izbori u Srbiji zlo ?
Zato, što se njima agobija opet odlaže, jer će nova vlast reći : pustite nas jedno godinu-dve da se uhodamo, pa kad se uhodaju, onda ih nije briga za ništa, već se pripremaju za novu prevari i nove i nove izbore-
Na tu foru naše stranke vozaju gradjane i birače ko babune već 20 godina.
Zašto tako mislim ? Kažite vi meni, da budu izbori u maju, u decembru, da li bi se nešto promenilo u Srbiji ?
Znate svi da ne bi, pa kome onda oni trebaju ? Narodu ?
Koješta, oni trebaju samo strankama, liderima da smeste svoje nestrpljive kwazi kadrove u neke dobro plaćene fotelje i položaje...inače političari na izborima nikada ne gube, svi pobedjuju, samo što neki i vladaju, a neki ne. Na izborima uvek gubi narod, pogotovu kod nas, i to se dešava verć deceniju i po.
Dakle, zašto su izbori u Srbiji zlo ?
Zato, što se njima agobija opet odlaže, jer će nova vlast reći : pustite nas jedno godinu-dve da se uhodamo, pa kad se uhodaju, onda ih nije briga za ništa, već se pripremaju za novu prevari i nove i nove izbore-
Na tu foru naše stranke vozaju gradjane i birače ko babune već 20 godina.