- Poruka
- 4.841
Potpuno identicna situacija bila bi i u Hrvatskoj da izgradnja nije data pod koncesiju,
tako da Hrvati nisu imali bas nikakav pristup, skoro ni fizicki, toj realizaciji!
Isto bi se krala milionska sredstva, laznim kalkulacijama, dje samo jedan geometar
falsifikatom nivelacije, jos u zemljanim radovima, od samo nekoliko decimetara na par kilometara,
omoguci milionsku kradju!
Dok god ne date tu gradnju pod koncesiju,tako da ni jedan Srbin nema pristupa, ili ne postreljate nekoliko stotina upletenih,
autoputa necete vidjeti!!!








tako da Hrvati nisu imali bas nikakav pristup, skoro ni fizicki, toj realizaciji!
Isto bi se krala milionska sredstva, laznim kalkulacijama, dje samo jedan geometar
falsifikatom nivelacije, jos u zemljanim radovima, od samo nekoliko decimetara na par kilometara,
omoguci milionsku kradju!
Dok god ne date tu gradnju pod koncesiju,tako da ni jedan Srbin nema pristupa, ili ne postreljate nekoliko stotina upletenih,
autoputa necete vidjeti!!!









Poslednja izmena:

