Zasto Srbija demokratska drzava se oslanja na drzave koje po Zapadnu nisu demokratske Rusiju i Kinu?

Da preciziram, mozes da izadjes i da oteras celu vladu i premijera u tri...i da kazes da su budale , u Rusiji to ne moze.
pa zato sto je engleski pm zaista idiot koji pita beskucnika jel u biznisu, a ovaj mu kaze, jok, ja sam beskucnik, - zato valjda i stoji u redu sa topli obrok

Cringe: British PM Serving Meals at Homeless Shelter Asks Homeless Man, “Do you Work in Business?” “No, I’m Homeless”

jel ti shvatas da su na zapadu sve idioti od politicara, a u rusiji normalni?
jel ti shvatas da se bajden hvali da mu se dize patka na male devojcice dok preti ko god se usprotivi sakacenju dece, u vezi sa polom?
ajd, sad, gde je logika da mi stitimo zapadne, a pljujemo ruske politicare, gde je tu mozak? bes mi sve ako si ti citav
pitaj nekog da ti prevede ovo crveno, sta pedo dzo misli:

“Oh Ya, She’s Working It” – Joe Biden Creeps on Little Girl During Holiday Visit to Children’s National Hospital (VIDEO)


"She's workin' it?" Who (other than a pedo) says that about a child? That's what you say about a stripper.

ej, da prica detetu sto je mozda za striptizetu, da mu dobro radi to - medjunozje - ubi ti mene, ako ja shvatam zasto si za zapadne, a protiv istocnih politicara
 
Poslednja izmena:
U Velikoj Britaniji svako moze da izadje na ulicu i da otera sve u PM, u Rusiji ne moze bez posledice, da ne pricamo koliko je vec Putin na vlasti, a planira jos toliko, ako ne i vise.
...Nikita, dokle god se po pijacama raspreda o podobnosti i nepodobnosti
neke politike i ocjenjuje se stav neke zemlje ili naroda ,
demokratija je to...pijace i trgovi su ogledala opsteg mnjenja
malo pojednostavljenog i lose interpretiranog,
ali ...demokratskog...
Narod je, s ove ili one strane tezge...,
 
O ovoj vrlo slozenoj temi danas sam polemisao na pijaci. Tako da je ta zena sto prodaje povrce, rekla vidi se koliko je Srbija demokratska drzava kada se hvata u kolo sa Rusijiom i Kinom, koji su uvek pomagali Srbiju okruglo i na cose
. Kako to da je Srbija demokratska, a stalno se poziva na nedemokratske drzave kao sto su Rusija i Kina. U Rusiji Putin vada decenijama, a u Kini Komunisticka partija Kine vlada decenijama.
Srbija demokratska drzava hoce u Evropsku Uniju, a ovamo se poziva stalno da joj ledja cuvaju nedemokratske drzave kao sto su Kina, Rusija, Mongolija...?
:think:
Pogledajte prilog 1254990

Pogledajte prilog 1254993
zato sto su srbi kroz istoriju uvek bili na pobednickoj strani. Mozda nismo prepametni al imamo instikt...........za razliku od susjedstva.
 
O ovoj vrlo slozenoj temi danas sam polemisao na pijaci. Tako da je ta zena sto prodaje povrce, rekla vidi se koliko je Srbija demokratska drzava kada se hvata u kolo sa Rusijiom i Kinom, koji su uvek pomagali Srbiju okruglo i na cose
. Kako to da je Srbija demokratska, a stalno se poziva na nedemokratske drzave kao sto su Rusija i Kina. U Rusiji Putin vada decenijama, a u Kini Komunisticka partija Kine vlada decenijama.
Srbija demokratska drzava hoce u Evropsku Uniju, a ovamo se poziva stalno da joj ledja cuvaju nedemokratske drzave kao sto su Kina, Rusija, Mongolija...?
:think:
Pogledajte prilog 1254990

Pogledajte prilog 1254993
Srbija nije demokratska zemlja odavno.
 
O ovoj vrlo slozenoj temi danas sam polemisao na pijaci. Tako da je ta zena sto prodaje povrce, rekla vidi se koliko je Srbija demokratska drzava kada se hvata u kolo sa Rusijiom i Kinom, koji su uvek pomagali Srbiju okruglo i na cose
. Kako to da je Srbija demokratska, a stalno se poziva na nedemokratske drzave kao sto su Rusija i Kina. U Rusiji Putin vada decenijama, a u Kini Komunisticka partija Kine vlada decenijama.
Srbija demokratska drzava hoce u Evropsku Uniju, a ovamo se poziva stalno da joj ledja cuvaju nedemokratske drzave kao sto su Kina, Rusija, Mongolija...?
:think:
Pogledajte prilog 1254990

Pogledajte prilog 1254993
Koja ti je pa država demokratska?
 

Back
Top