Zasto Srbi vole Crnogorce?

Шмекер

Veoma poznat
Poruka
14.662
Srbi i Crnogorci su jedan narod, tj. Srbi

Drugo nisam siguran da se baš toliko vole. Čak šta više mislim da političari koji vode Crnu Goru, zadnjih najmanje dvadeset godina uticali i utiču da ta ljubav(ako je posle svega ima) ne bude toliko jaka.
Priznali su Kosovo, izglasali da su Srbi genocidan narod. Svugde glasaju protiv Srbije i podržavaju naše neprijatelje

Pilgrim

Domaćin
Poruka
4.665
Ne volim ih
Volim crnogorke
Najlepse su iz Budve
kako ne volis Crnogorce a volis Crnogorke?
Nije ti to dobro
Opa iz Budve brate ne umijes izabrati... z:lol:

Meni su skroz umiljati
Onako muzevni, mogu međeda ubiti golim rukama

A crnogorke su ekstra žene , vrijedne i lijepe

Kad čujem kako pričaju odmah kontam “ au dje me nadje “
Jeste istina je :)
au dje te nadjoh :)

zx16

Elita
Poruka
16.206
Zato sto su Crnogorci Srbi, prosto. Kao mi ovde smo Srbijanci, a Crnogorci su Srbi :P
Не, црногорску нацију су направили комунисти. Као што није националност Шумадинац, Босанац, Херцеговац, Загорац....исто тако није ни Црногорац. То је само географско одредиште.
Комунисти су, због тога што је српски народ био у већини за краља, ишли на разбијање српског етноса. Оно, завади па владај.
Узгред, то је кренуло још на иницијативу Енглеза на Берлинском конгресу.
Они су инсистирали на две српске државе али физички подељене. И ако су биле подељене, у Црној Гори нико се није изјашњавао као Црногорац него Србин из Црне Горе.
Комунисти су то одрадили после 1945.

Zauz

Buduća legenda
Poruka
30.098
Crna Gora je proglasila Srbiju zlom / ti sto kazu da su crnogorci su protiv Srba plus S.P.C.
U Crnoj Gori se stide Srpske Pravoslavne Crkve toliko da brisu to Srpska / tamo reci S.P.C. je zabranjeno da se ne "diskriminisu nacionalne manjine" = sramota.
Zele da je otmu sebi zbog para koje donose vernici kada dolaze u posetu plus svetinja koje se cuvaju u S.P.C.crkvama manastirima Crbe Gore.

Volim li vas vise od pokatolicenih bivsih Srba islamizovanih bivsih Srba pokatolicenih bivsih Srba onih sto su vam zabadali noz u ledja onih sto su doseljena plemena iz azije te im je Austrougarska vestacki napravila naciju plus jezik danas u najvecem muzeju lazu kako imaju istoriju otimajuci istoriju Srbije...

Crnogorci u Crnoj Gori su nasledili komuniste te imaju svoja odvojena groblja / Srbi u Crnoj Gori su nasledili Srbe te imaju svoja odvojena groblja / vidi se gde su nekome preci vidi se ko je ta osoba.

Pilgrim

Domaćin
Poruka
4.665
Crna Gora je proglasila Srbiju zlom / ti sto kazu da su crnogorci su protiv Srba plus S.P.C.
U Crnoj Gori se stide Srpske Pravoslavne Crkve toliko da brisu to Srpska / tamo reci S.P.C. je zabranjeno da se ne "diskriminisu nacionalne manjine" = sramota.
Zele da je otmu sebi zbog para koje donose vernici kada dolaze u posetu plus svetinja koje se cuvaju u S.P.C.crkvama manastirima Crbe Gore.

Volim li vas vise od pokatolicenih bivsih Srba islamizovanih bivsih Srba pokatolicenih bivsih Srba onih sto su vam zabadali noz u ledja onih sto su doseljena plemena iz azije te im je Austrougarska vestacki napravila naciju plus jezik danas u najvecem muzeju lazu kako imaju istoriju otimajuci istoriju Srbije...

Cenogorci u Crnoj Gori su nasledili komuniste te imaju svoja odvojena groblja / Srbi u Crnoj Gori su nasledili Srbe te imaju svoja odvojena groblja.
Vidi se gde su nekome preci vidi se ko je ta osoba.
to su milogorci brate pobrkao si malo

Poruka
2.520
Volimo ih jer su naši, odnosno naš narod. Mi smo isti narod, to što određeni broj kretena izmišlja i lupeta, to je problem njihove psihopatologije. Milogorski degenerici su jedno, pravi Crnogorci su drugo. Pravi Crnogorac neće slušati Tompsona, neće priznati Kosovo i slično. Pravi Crnogorac neće prihvatiti pijanog Miraša za poglavara, koji kaže kako će stvoriti "crkvu svih vjera i nacija". I kako će slaviti Božić u maju. Njima se čak i njihovi "drugari" smeju. Mislim na muslije, šiptare, ustaše. Šta drugo reći, kada su dozvolili da njihovi koalicioni partneri kažu da je Njegos "velikosrpski agresorski pisac koji se zalagao za istrebljenje i genocid nad Bošnjacima".
Da je Njegoš živ, Mila bi obesio o prvo drvo u njegovom selu. I njega i njegove sledbenike.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.