Quantcast

Zašto Srbi prema migrantskoj krizi ne mogu da se ponašaju kao Poljaci i Mađari?

nesko101

Veoma poznat
Poruka
11.577
Autorska
Ako ne znate odgovor na ovo pitanje onda i ne zaslužujete ni milost bilo koje buduće vlasti u Srbiji.
Ovo je pitanje upućeno direktno Srbima ne vlasti pa da se pravdate kako smo potpisali sporazum sa Nemcima oko ovoga.
Hoćemo li da naselimo migrante pa da naša deca jednog dana od njih prođu kao danas mnogi u Americi?
Mnogi Srbi ovde kukaju i brinu kako nas mrze hrvati,muslimani,crnogorci i šiptari a ne vide da moraju prvo zaštiti svoju teritoriju od njihove invazije i mogućeg podrivanja.

Slobodni mislilac

Aktivan član
Poruka
1.941
Autorska
Ako ne znate odgovor na ovo pitanje onda i ne zaslužujete ni milost bilo koje buduće vlasti u Srbiji.
Ovo je pitanje upućeno direktno Srbima ne vlasti pa da se pravdate kako smo potpisali sporazum sa Nemcima oko ovoga.
Hoćemo li da naselimo migrante pa da naša deca jednog dana od njih prođu kao danas mnogi u Americi?
Mnogi Srbi ovde kukaju i brinu kako nas mrze hrvati,muslimani,crnogorci i šiptari a ne vide da moraju prvo zaštiti svoju teritoriju od njihove invazije i mogućeg podrivanja.
Zašto? Zato što je dobijen novac Evropske unije za migrante? Mislim da je to razlog? Možda nisam u pravu, ali to je moje mišljenje o tome.

Poruka
16.834
Autorska
Зато што Пољаци и Мађари нису бомбардовани и окупирани прије 20 година.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
11.577
Sećam se da sam pre 4-5 godina na CNN-u gledao reporterku Beki Anderson kako izveštava o migrantskoj krizi i gde kaže odlučeno je Srbija će biti odredište za izbeglice i migrante,tada sam pomislio šta priča ova budala kakvo crno odredište,izgleda da je ona tada znala više nego ja onomad
Hoćeš li ipak da glasaš za Vučića?

psmaniac

Domaćin
Poruka
4.282
Зато што су Срби познати по чињеници да ни око чега
нису у стању да се договоре. Сагласно томе поделили
су се на оне који сматрају да је време да изумру и оне
који још на то нису спремни. Очигледно је да су ови
први у већини.

Code Illusionist

Iskusan
Moderator
Poruka
6.511
зна чим размишља о томе а ти видим тражиш утеху.
Ne tražim utehu. Kako i sam kaže, ako mi ne znamo, onda nismo pravi Srbi. U redu, ako on zna šta je rešenje, neka kaže prvo svoj stav. Ovako je bukvalno napad na ostale. Logičnije bi bilo da je postavio pitanje na koji način bi vi rešili situaciju umesto " ko ne znate odgovor na ovo pitanje onda i ne zaslužujete ni milost bilo koje buduće vlasti u Srbiji. "

nesko101

Veoma poznat
Poruka
11.577
Ne tražim utehu. Kako i sam kaže, ako mi ne znamo, onda nismo pravi Srbi. U redu, ako on zna šta je rešenje, neka kaže prvo svoj stav. Ovako je bukvalno napad na ostale. Logičnije bi bilo da je postavio pitanje na koji način bi vi rešili situaciju umesto " ko ne znate odgovor na ovo pitanje onda i ne zaslužujete ni milost bilo koje buduće vlasti u Srbiji. "
Kako drugačije da aktiviram savest u Srbima prema jedinoj domovini?

Code Illusionist

Iskusan
Moderator
Poruka
6.511
Kako drugačije da aktiviram savest u Srbima prema jedinoj domovini?
"Jesmo li mi Srbi svesni koliko samo migranata dolazi na našu teritoriju? Koliko nas spava dok nam preti opasnost da naša kultura, naš identitet za koji su naši preci dali živote, bude oteta i uništena? Hoćemo li večito kriviti vlast ili smo zapravo mi krivi što ništa nismo učinili povodom toga? Šta bi ste vi učinili da spasimo domovinu?"

nesko101

Veoma poznat
Poruka
11.577
"Jesmo li mi Srbi svesni koliko samo migranata dolazi na našu teritoriju? Koliko nas spava dok nam preti opasnost da naša kultura, naš identitet za koji su naši preci dali živote, bude oteta i uništena? Hoćemo li večito kriviti vlast ili smo zapravo mi krivi što ništa nismo učinili povodom toga? Šta bi ste vi učinili da spasimo domovinu?"
Prvo da prestanemo jedni druge da nazivamo fašistima.Pa posle isterati sa vlasti sve koji podržavaju migrante,I treće sve migrante napolje.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.