LogOut
Zainteresovan član
- Poruka
- 395
Evo nije se ni obrijao, i prica kako ce da izgube. Ali ne spominje biracke spiskove/mrtvi, raseljeni, doseljeni, i ko sve nema pravo glasa po sNs inzenjeringu...Ocemo tu precednika i predsednika?
Ili ima boljih mesta?
Cim ga prvi put uhapse, ima da pukne ko pregazena tikva ispod traktora...
Jos uvek se nada da ce politicki da ne bude pregazen.
Treba ih izmestiti iz vojnog odseka u Subotici. Nije politickim strankama tamo mesto.
Jos ta ista zgrada je i policija u centru grada, i okruzni zatvor.