Zašto Srbi iz Republike Srpske nemaju pravo glasa u Srbiji na izborima

Da li se slazes da Srbi iz Srpske mogu da glasaju u Srbiji ?

  • Da

    glasova: 23 51,1%
  • Ne

    glasova: 22 48,9%

  • Ukupno glasova
    45
Sve ti vaši pokušaji manipulacije se raskrinkani u Hagu i zločinci osuđeni.

Jeste li procesuirali one koji su vojsku prevozili u kamionima na minsko-eksplozivnim sredstvima ?
upravo taj hag je dokazao da ste grantirali svoje, mi to nikada nismo ucinjeli

to mogu samo govn.a

Hаškо tužilаštvо priznаlо је u utоrаk, drugоg dаnа јаvnе rаsprаvе pо žаlbаmа nа оsuđuјuću prеsudu prvоm prеdsеdniku Rеpublikе Srpskе Rаdоvаnu Kаrаdžiću, dа su muslimаni tоkоm rаtnih sukоbа u Sаrајеvu gаđаli sаmi sеbе. Тužilаštvо је nаvеlо i dа је utvrđеnо dа sе tо dоgоdilо u nеznаtnоm brојu slučајеvа.
 
upravo taj hag je dokazao da ste grantirali svoje, mi to nikada nismo ucinjeli

to mogu samo govn.a

Hаškо tužilаštvо priznаlо је u utоrаk, drugоg dаnа јаvnе rаsprаvе pо žаlbаmа nа оsuđuјuću prеsudu prvоm prеdsеdniku Rеpublikе Srpskе Rаdоvаnu Kаrаdžiću, dа su muslimаni tоkоm rаtnih sukоbа u Sаrајеvu gаđаli sаmi sеbе. Тužilаštvо је nаvеlо i dа је utvrđеnо dа sе tо dоgоdilо u nеznаtnоm brојu slučајеvа.

To je laž.
Imali ste i pokrovitelja UZP i Genocida https://nap.ba/news/43197, na tragu toga ste more bit pokušavali neke manevre.
 
Ne laži. Na Ozrenu i Majevici ste sve izgubili gdje god smo udarili. I to od maja 1992. godine pa naovamo...

Mislim, stvarno...
na ozrneu?

ja znam napamet vase ofanzive od 1992 kraj zime, pogotovo 1993 i junska 1994

znam u dane kako je izgledalo, znam i vase formaicjei dje ste udarali i koj iciljevi bjehu i dje ste najvise ginuli i kako je kljucala krivaja...

kada bi te propitao ispao bi majmun lazljivi...

ilijas sam ti u dnaima najvece vase ofanzive ispricao iz dana u dan...

mogu i ozren ...

najveca ofanziva bjese 1994 u jun... 900 mrtvih prdeza lojavih...

25 alahu ekber jurisa na dan... slali smo sehide na put bez povratka i to one mudzhedine dok ti tu nis bio ni prici prdezu... mozda si se borio na majevici ali si za ozren obican prdez lojavi... i budala zna da ozren nije pao do septembra 1995 kad behu gore trecepozivci...

i daj e 1994 vec ucrtan u vase polozaje posle dejtona...

jedino ste htjeli pokusati probiti front kod sarajeva i sa 60 000 gov.ana islamista ste krenuli u mnogim pravcima... mi smo u devet brigada brojali oko 13 500

prvih par dana ste imali nesto uspjeha a onda kontra ofanziva i jedva ste zadrzali ono sto se i prije imali pa ste proglasili zavrsetak ofanzive i jabni priznali poraz...
 
To je laž.
Imali ste i pokrovitelja UZP i Genocida https://nap.ba/news/43197, na tragu toga ste more bit pokušavali neke manevre.
kako laz???

to je hag objavio onog dana kada ste na sva zvona prenosili PRESUDU KARADZICU CITAV SVJET JE PROCITAO DA STE GRANATIRALI SVOJE I DA JE HAG DOKAZAO!!!

I ONDA TI LOJAVI BOSNJO KOJI SE KUNES U HAG KAZES E TO JE LAZ...

MA JEL DE...

evo ni mi nismo ni jednog vaseg zaklali u ratu tako mi vase debele prndulje munire iz srebrenice...
 
kako laz???

to je hag objavio onog dana kada ste na sva zvona prenosili PRESUDU KARADZICU CITAV SVJET JE PROCITAO DA STE GRANATIRALI SVOJE I DA JE HAG DOKAZAO!!!

I ONDA TI LOJAVI BOSNJO KOJI SE KUNES U HAG KAZES E TO JE LAZ...

MA JEL DE...

evo ni mi nismo ni jednog vaseg zaklali u ratu tako mi vase debele prndulje munire iz srebrenice...

Ne laži bolan, to ste pokušavali nešto sa nekim opskurnim svjedocima koji su prali sebe od nedjelovanja i pokroviteljstva nad vašim zločinima.
Osuđeni ste i za ta granatiranja.
 
Autorska tema

Gledamo rvate u jeku kampanje, kako opet šovinističkim izjavama kupuju glasove po bejha, ercegovini...

Kod njih oni glasaju bez ikakvog problema, i imaju organizovan prevoz...

Zašto Srbi sa prebivalištem u srpskoj, i državljanstvom bih ne mogu da glasaju ovdje u Srbiji? Ne govorim o onima koji su izbjegli ili prešli ovamo da žive...


Rvatska može a mi ne? Ili ne damo, iz nekih izdjaničkih motiva i naloga zapada...

Rvati svoje ne razdvajaju...

Dokle ćemo se djeliti...

Rvati , bosnjaci i ostali nesrbi neka se uzdrže od komentara, glasanje nije za njih. Kao što niko ni nas ne pita u rvatskoj da li smo da rvatiz ih bih glasaju u rvatskoj...


Neda Srbija.
 
Зато што не живе у Србији, не плаћају порезе и комуналије истој и самим тим немају право да одлучују о судбини моје земље као што ја не могу да одлучујем о судбини Босне.


1591796729165.jpeg
 
Mogu. Dodara glasa redovno

Не могу. Додик гласа јер има двојно држављаство а што је опет противуставно јер ти можеш да имаш и 10 држављанства али мораш да имаш САМО ЈЕДНО ПРЕБИЛИШТЕ! Замисли сад ови бизнисмени цепну по 5 пасоша и онда у свакој држави да имају право гласа па ликови као што је Сорош не би морали да владају из сенке... већ би могли легално да газе народ демократски. :cepanje: :hahaha:
 
Не могу. Додик гласа јер има двојно држављаство а што је опет противуставно јер ти можеш да имаш и 10 држављанства али мораш да имаш САМО ЈЕДНО ПРЕБИЛИШТЕ! Замисли сад ови бизнисмени цепну по 5 пасоша и онда у свакој држави да имају право гласа па ликови као што је Сорош не би морали да владају из сенке... већ би могли легално да газе народ демократски. :cepanje: :hahaha:


Ima pravo i zato i glasa

I imas opomenu. Nemoj da vredas Doidka!!!
 
Ima pravo i zato i glasa

I imas opomenu. Nemoj da vredas Doidka!!!

Заправо нема право него му средио брат Босанац Вучко. :hahaha:

Опа претња, идемо.... Јел вам Додик бог јер нама Вучко није? :hahaha: :cepanje:

А то што радите од моје земље је чиста мафија која треба да буде размонтирана. ЈА ИМАМ САМО ЈЕДНУ ЗЕМЉУ. :rtfm:
 
Заправо нема право него му средио брат Босанац Вучко. :hahaha:

Опа претња, идемо.... Јел вам Додик бог јер нама Вучко није? :hahaha: :cepanje:

А то што радите од моје земље је чиста мафија која треба да буде размонтирана. ЈА ИМАМ САМО ЈЕДНУ ЗЕМЉУ. :rtfm:

viber_image_2019-08-21_10-25-12.jpg


Svi sposobni politicari su prekodrinci. Sve bitnije politicke partije su osnovane od prekodrinaca. OD draskovicevog SPO preko Dindica, Tadica, Vucica pa nadalje. Pa trenutna tri ministra su prekodrinci. To ukazuje koje SPOSOBAN
 
Na stranu pravo glasa , ali Srbi iz RSrpske u Srbiji su u istoj poziciji kao neki Iranac ili Afgan, a Šiptar (Albanija) ili Čokalija će uskoro biti i u prednost ... pa me zanima u čemu su zapravo te "paralelne i specijalne veze" - ako već Kolinda može ići po BiH i sprovoditi predsedničku kampanju ?


Kako? Kada su sve bitne figure na politickoj sceni Srbije poreklom iz Bosne
 
Kako? Kada su sve bitne figure na politickoj sceni Srbije poreklom iz Bosne

Лоповчине и мафијаши у СНС-СРС Босанско-Црногорским сектама!!!! БЕСАН САМ!
Нестаје ми струја од истих ево трећи дан за редом и то одмах након ПРЕТЊЕ који сам добио
и поруку на МОМ ПРОФИЛУ од стране ВАС, случајно или не, не знам, не осуђујем само опажам да је ТАЈМИНГ био савршен.

СРБИ ИЗ СРБИЈЕ НЕ ЖЕЛЕ ДА БУДУ ТАОЦИ БОСАНСКО-ЦРНОГОРСКИХ КАРТЕЛА!!!
Не желимо више да трпимо такво дившљашство које нас тера из наше земље у друге земље.
Не желимо диктаторе, не желимо краљеве, не желимо Велику Србију и остало што сте нас увукли...
НЕ ЖЕЛИМО СТРАХ ДА ВЛАДА У СРБИЈИ ОД ВАС КОЈИ СУ ГА ДОВЕЛИ. ДОСТА ВИШЕ!

БОЈКОТ!!!
 
Poslednja izmena:
Не могу. Додик гласа јер има двојно држављаство а што је опет противуставно јер ти можеш да имаш и 10 држављанства али мораш да имаш САМО ЈЕДНО ПРЕБИЛИШТЕ! Замисли сад ови бизнисмени цепну по 5 пасоша и онда у свакој држави да имају право гласа па ликови као што је Сорош не би морали да владају из сенке... већ би могли легално да газе народ демократски. :cepanje: :hahaha:

Oma neke vile na Dedinju.
 

Back
Top