Zasto SPN podrzava Dinka Gruhonjica Sakica?

Све су то деца комунизма, неки су 1944 до самог преласка преко Дрине били Усташе и Балије
U danasnji Srbiji su svi koji su protiv cetnika tj fasista su neprijatelji. Covjek kojem je dio familije poginuo od ustasa je ustasa samo sto je protiv fasizma u Srbiji.

Poslednja izmena:
Autorska tema

Meni je neverovatno da SPN staje na stranu Dinka Gruhonjica Sakica? Marinika Tepic je otvoreno podrzala doticnog. Zamislimo samo da u Izraelu profesor drzavnog fakulteta podrzava nekog nacistu. Da li mozete to zamisliti?

Nije mi jasna racunaca SPN, ovim mogu samo da izgube, kao da namerno to rade.
Zato sto fasisticki rezim SNSa sve antifasiste zeli da stavi iza resetaka mozes ovde pogledati cijeli govor.

https://www.raskrikavanje.rs/mobile...o-kao-dokaz-da-jedan-Dinko-velica-drugog-1303

Odgovorio sam im ja na njihovoj stranici i Djilasu i Marinki
Očito da nisu shvatili čime su dobili moj glas i većine ljudi !
Dobili su jer su jedino oni bili jaki da doakaju AV . SAMO ZATO !!!!
I zbog toga sam zažmurio na njihovo mišljenje o Srebrenici i ulasku u EU
Da su me neprijatno iznenadili svojim nepoznavanjem rodjenog naroda i njegovog mentaliteta !
Više moj glas nemaju , a idu ponovljeni oizbori u koje su uložili trud i vreme :namcor: Nadam se da će drugi slediti moj primer !

Zaigrali se glupani, oni nisu svesni da retko ko glasa za SNP zato što podržava njih, ljudi glasaju protiv SNS.

A ovakvim potezima SNS još dođe i kao patriotska strana s' obzirom šta ovi rade... Lično ne znam jednu normalnu osobu, zaista patriotu koji će nakon ovakvih poteza glasati za njih iako su glasali pre, što kažeš čak i ako su zažmurili o Srebrenici, NATO i obitavanju kod Hila i slično.

Niko postao je profesor prije, ali ovo sto objavljuju je Vuciceva namjestaljka, prvo pogledaj cijeli razgovor pa zakljuci.Ista stvar je i sa Aidom Corovic, antifasisti se proganjaju a dizu muzeji fasistima.

Кад прије, кад је докторирао (како је докторирао??? :per: ) 2016-те, у четвртој години Вучићеве власти?

А ми у Србији смо ваљда и тада били фашисти, нисмо то данас постали, а Бошњанине добри? :per:

Kamo srece da lupetam ukinuli ste sve spomenike i ulice antifasista i dali imena ulica po Drazi, Nedicu itd cak i muzej Drazi otvorili.

Јесте. Ја живим у улици маршала Тита.

А што теби смета што смо ми фашисти?

Мени не смета твој фашизам, само док се држиш даље од Срба... :D

И даље ми индикативно то како да нико од поштовалаца лика и дела (којег дела???:per:) Динка Грухоњића, објасни како неко, ко има 30-годишњу историју борбе против српског шовинизма, национализма, фашизма, против СПЦ, и осталих симбола српског зла, у једној православној џамахирији (што Србија, као што сваки поштени Бошњакистанац, Шиптар или Херват зна, јесте) постане професор Универзитета?

Ево, ја да одем из Србије у, рецимо, Сарајево, населим се тамо, и почнем борбу против бошњачког шовинизма, сумњам да би постао професор Универзитета, чак и да докторирам на факултету за црногорски језик у Осјеку.

Можда би у Загребу постао, ако би срао по херцеговачким усташама, не знам?

Zamislimo da u Izraelu neki profesor kaže da vojska Države Izrael čini genocid u Gazi. Neki i kažu. Mnogo je kukavica, budala i zločinaca, ali nisu svi kukavice, budale, ni zločinci. Gruhonjić nije ni kukavica ni zločinac.

Jedno je kritikovati odredjene dogadjaje.
Sasvim je drugo sebe izjednacavati sa nekim poput Sakica.
Nikada nisam cuo da se neki izraelski profesro izjednacavao sa Ajhmanom. Slusao sam mnoge kriticare ali nikada nisam cuo da se tada izjednacavaju sa nacistima.

Postavlja se pitanje: zasto se SPN i Marinika Tepic svstavaju uz takvog?
Kao da pomazu SNS celo vreme.

И даље ми индикативно то како да нико од поштовалаца лика и дела (којег дела???:per:) Динка Грухоњића, објасни како неко, ко има 30-годишњу историју борбе против српског шовинизма, национализма, фашизма, против СПЦ, и осталих симбола српског зла, у једној православној џамахирији (што Србија, као што сваки поштени Бошњакистанац, Шиптар или Херват зна, јесте) постане професор Универзитета?

Ево, ја да одем из Србије у, рецимо, Сарајево, населим се тамо, и почнем борбу против бошњачког шовинизма, сумњам да би постао професор Универзитета, чак и да докторирам на факултету за црногорски језик у Осјеку.

Zato što je Srbija za razliku od ostatka nekadašnje SFRJ kosmopolitska sredina.

U danasnji Srbiji su svi koji su protiv cetnika tj fasista su neprijatelji. Covjek kojem je dio familije poginuo od ustasa je ustasa samo sto je protiv fasizma u Srbiji.

Не знам колико је фашизма и фашиста интегрисано у САД након 2.св.рата. Знам да четнике нису, као што су Немце, што ми је довољно !

А знамо да су Партизани добили од Амера наоружање да пређу Дрину и нападну Србију и Светосавце 1944.г., а не Павелићеву НДХ1

Заиебане су ове чињенице...и за тзв.савезнике који су издали Дражу и за Амере и децу комунизма који су сада на власти и поседују скоро целу Србију (онако комунистички)

Па читај историју, па ћеш видети да другосрбијанери и аутошовинисти су истог порекла из 1974.г. насталих од Левих Либерала које је Тито неговао до 1972.г.

Ma svi su deca komunizma, samo su im različita rukovodstva, a vama rukovodi najgori svetski šljam engleske imperije....

Лако је таквима као ти јер нису Светосавци - ви владате по дубини Србијом од 1944.г.

Када ћете направити више ту Републику траје па траје...

Лако је таквима као ти јер нису Светосавци - ви владате по дубини Србијом од 1944.г.

Када ћете направити више ту Републику траје па траје...
Nem pojam, o Svetosavlju se raspitaj na zapadu, oni najbolje znaju da ti objasne moral Svetosavlja....

Па читај историју, па ћеш видети да другосрбијанери и аутошовинисти су истог порекла из 1974.г. насталих од Левих Либерала које је Тито неговао до 1972.г.
a ja mislio ti znaš razliku izmedju komunista i liberala i otkud čeda (i tita zvali čeda) bez ikakve podrške odradjuje politiku drugosrbijanaca i kako je Latinka krala dokumenta iz arhiva (brozovih arhiva):)

Back