Zasto SPN podrzava Dinka Gruhonjica Sakica?

Autorska tema

Meni je neverovatno da SPN staje na stranu Dinka Gruhonjica Sakica? Marinika Tepic je otvoreno podrzala doticnog. Zamislimo samo da u Izraelu profesor drzavnog fakulteta podrzava nekog nacistu. Da li mozete to zamisliti?

Nije mi jasna racunaca SPN, ovim mogu samo da izgube, kao da namerno to rade.
АВ, донирао 2000000 долара за Хилари Клинтон...Бил га тапшао по леђима...Тони Блер, му био саветник

Ко му је, јадном и прогањаном, наместио да постане професор Универзитета? :per:
Niko postao je profesor prije, ali ovo sto objavljuju je Vuciceva namjestaljka, prvo pogledaj cijeli razgovor pa zakljuci.Ista stvar je i sa Aidom Corovic, antifasisti se proganjaju a dizu muzeji fasistima.

Poslednja izmena:
Niko postao je profesor prije, ali ovo sto objavljuju je Vuciceva namjestaljka, prvo pogledaj cijeli razgovor pa zakljuci.
Цео његов опус је бљување најгоре антисрпске мржње. Намештаљка је једино ваша инстант нација.

Paz da ne glasanjem dam glas Vučiću
Problem je što u ovakvoj situaciji možeš da glasaš kako god hoćeš na kraju se sve svede na ili AV ili Đilas. Ove manje partije se tako fino prokoorvaju i donesu velikim glasove na tanjiru, i to upravo one koje inače nikad ne bi dobili. I to još pre nego što se svi glasovi prebroje.

Caruje beskičmenjaštvo i ogoljena trgovina.

Problem je što u ovakvoj situaciji možeš da glasaš kako god hoćeš na kraju se sve svede na ili AV ili Đilas. Ove manje partije se tako fino prokoorvaju i donesu velikim glasove na tanjiru, i to upravo one koje inače nikad ne bi dobili. I to još pre nego što se svi glasovi prebroje.

Caruje beskučmenjaštvo i ogoljena trgovina.
No No. Glasam.

OK. Samo konstatujem da mnogi iz opozicije rade za još parizera i izlazaka iz frižidera.

Evo ovi što brane Sabahudinu Gruhonjića prvi.
@Straks92
Dešava se upravo ono o čemu ovde komentarišem otkako sam na forumu. I sad ponovo. Takav stav mainstream opozicije prema ovakvima kao što je Sabahudin Gruhonjić donosi Vučiću više političke koristi nego bilo šta što sam može da uradi.

Poslednja izmena:
@Straks92
Dešava se upravo ono o čemu ovde komentarišem otkako sam na forumu. I sad ponovo. Takav stav mainstream opozicije prema ovakvima kao što je Sabahudin Gruhonjić donosi Vučiću više politićke koristi nego bilo šta što sam može da uradi.
Жалосно је што нам је то мејнстрим опозиција а не неко мудрији и паметнији од власти.

Back