Quantcast

Zašto SNS ne izdaje svoj časopis?

Poruka
2.775
Da li ste primetili da SNS nema svoj stranački bilten a trebalo bi?
Sećate se da su stranke ranije imale svoja glasila - SPO "Srpska reč", SRS " Velika Srbija"...
Članstvo se otimalo i uzimalo se po više primeraka.
Jedan primerak je služio da se podvuče najvažnije, a drugi se čuvao za unuke...
Sa trećim moglo i dupe da se pobriše...
Ne slažem se za dupe ali sa potpalu smederevca bi moglo da posluži

Grom_sa_neba!

Poznat
Poruka
8.168
Sećate se da su stranke ranije imale svoja glasila - SPO "Srpska reč", SRS " Velika Srbija"...

Kako nemaju?

Informer
Srpski Telegraf
Kurir
Alo
...

Andrej Bolkonski

Zainteresovan član
Poruka
168
Članstvo se otimalo i uzimalo se po više primeraka.isu SNS
Ne razumem pitanje.Kako nema svoj list.Pa samo dva lista nisu njihova:"Danas" i ...drugog ne mogu da se setim.!

zaluđenik

Ističe se
Poruka
2.003
Jel i dalje može da se nađe Vendi na duplerici?
Ne znam, ne čitam, ali vidim povremeno.
Nekad sam čitao sve. Radio sam kao kolporter '96-8 i čitao sve što me je zanimalo iz svih dnevnih listova koji su tada izlazili, kao i revijalne štampe. A kad dođu i ponude mi te stranačke, uzmem, prelistam, pročitam ako mi nešto privuče pažnju i kada krenem kući, prva kanta za smeće.

Saliva

Poznat
Poruka
7.285
Pravda je preko povezanih lica vlasnistvo AV a pride je SNS u direktnoj kontroli nad vecinom medija u Srbiji

Straks92

Elita
Moderator
Poruka
24.428
Šekijev intervju (u svakom broju), mapa Velike Srbije (ko je zaboravio ili nije video prošli put), deo sa oružjem (ruskim, naravno, ne kašike) i naravno, malo golotinje (ali na patriotski način). Treba li čoveku više od toga.
Pa realno, SRS je dakle izvor svih tabloida posle. Slobo je imao Politiku i Večernje Novosti koji su i danas koliko toliko pristojni ali to trpanje rata, golotinje, bombastičnih naslova u stilu Kurira i Informera je poteklo od Šešelja i radikala. Slobošević nije bio u toj meri toliko opičen da pravi te naslovne strane ko Šešelj i Vučić iako je pustio da oni zajedno sa Pink Mitrovićem rade šta hoće.