Гамбино
Elita
- Poruka
- 21.595
Демократија није савршена, избори нису савршени, посебно када се запати неко као Вучић, али опет је српско друштво и српска држава озбиљнија од белоруског друштва и државе Белорусије.
Чак и да љубитељи диктатуре то називају ''привидном демократијом'', опет је боље живети чак и у оваквој ћаци Србији (замисли колико ће тек бити боље када СЛ победи) него живети у Белорусији, Куби, С.Кореји.
Увек ће бити балканских лудака који ће обожавати и подржавати кубански комунистички окупациони режим и све то правдати ''па тако се мора због С.А.Д.'', али љубитеље диктатора не занима народ, као што их не занима свој народ, још мање их занима што гладује кубански народ.
Дакле закључак је да ми јесмо неспособан народ, али да има много неспособнијих. Ми смо имали 4 промена, једна је морала силом да се заврши и сада ћемо имати још једну, дакле укупно 5 политичких промена, што ипак доказује да нисмо најгори народ, нисмо неодговорни, то је доказ демократског процеса и сазревања друштва.
Љубитељи диктатуре као да су пали са Марса, видели смо њихову диктатуру Броза и комуниста како се завршила, а завршила се крвавим ратом.
Чак и да љубитељи диктатуре то називају ''привидном демократијом'', опет је боље живети чак и у оваквој ћаци Србији (замисли колико ће тек бити боље када СЛ победи) него живети у Белорусији, Куби, С.Кореји.
Увек ће бити балканских лудака који ће обожавати и подржавати кубански комунистички окупациони режим и све то правдати ''па тако се мора због С.А.Д.'', али љубитеље диктатора не занима народ, као што их не занима свој народ, још мање их занима што гладује кубански народ.
Дакле закључак је да ми јесмо неспособан народ, али да има много неспособнијих. Ми смо имали 4 промена, једна је морала силом да се заврши и сада ћемо имати још једну, дакле укупно 5 политичких промена, што ипак доказује да нисмо најгори народ, нисмо неодговорни, то је доказ демократског процеса и сазревања друштва.
Љубитељи диктатуре као да су пали са Марса, видели смо њихову диктатуру Броза и комуниста како се завршила, а завршила се крвавим ратом.


