Stronghold
Ističe se
- Poruka
- 2.310
Da za nas kažu "Belorusija i Srbija imaju dva Aleksandra,diktatora".
Šta ćemo mi u takvom društvancetu
Šta ćemo mi u takvom društvancetu

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Al dobra, fasada je ok.Da za nas kažu "Belorusija i Srbija imaju dva Aleksandra,diktatora".
Riječ je o snažnim vođama.Da za nas kažu "Belorusija i Srbija imaju dva Aleksandra,diktatora".
Šta ćemo mi u takvom društvancetu![]()
Da, to je paradoks demokratije. Ona omogućava da diktator bude izabran i onda je on ukine. Istorija je puna takvih slučajeva.
Ko kaze Makron što ga tuče žena, a što nije diktator iako ima podršku samo 11% gradjana a opet radi šta mu volja?
Starmer, Merc zbog kojih Englez ili Nemac menjaju televizor svaki ponedeljak jer ga razlupaju kad ih vide na TV za nedeljni ručak?
Izvoli, vrata su ti otvorena, samo tebe čekaju tamo u tom nekom lepom društvancetu demokratskom u kom sve puca od jednoumlja i isključivosti pojedinih koji vladajuAl dobra, fasada je ok.
Lukašenko je gospodin u svakom smislu te reči, a ta zloupotreba reči "diktator" kad autoritativniji sistemi hoce da ozlogrde ili omalovaže, je ipak samo zloupotreba, pozadina sa druge strane je zlurada i propagandna pa se to servira kao nešto loše.
A sa druge strane prividna demokratija jer ja pravu i ne vidim, ima svoje mane takodje, i pri tom sama demolratija je gde vecina bira manjini, dakle onaj prosečan u svemu, ce uvek nadglasati ovog nadprosečnog koji je u manjini, za početak. Dakle u mudraci su uvek u manjini npr. Belorusija je takodje super zamlja, i nije Belorusija zatvorena jer je loša, već jer su ovi toliko dobri pa ne žele normalan odnos saradnju na obostranu korist.
Minsk je ultra čist grad, i ekstremno bezbedan grad... al to nije bitno, jer nije kvazi demokratija, nek se tim pohvali Berlin ili Pariz.. sta je bitnije od liče i bezbednosti dece u svakodnevnom zivotu?
Što se našeg Ace tiče, on se savešeno uklapa u pomenutu prividnu demokratiju....
Al je Beograd opet Bezbednoji nego Berlin ili Pariz, tako da ne znam, uklapa se više u Makrona i Merca, nego u Aleksandra iz Belorusije svakako.
Al narod ga izabrao, šta ćeš, demokratija.
Riječ je o snažnim vođama.
Народ изабрао шта воли.
Има народ своје кантаре.
Јако је незгодно кад схватиш да ниси народ,
постанеш кваран и покушаш да им наметнеш оно што си ти.
Nemoj to "naš Aca".
Не бира шта народ воли, већ шта му се каже, намеће из кварне елите да треба да воли.
Не бира шта народ воли,

Мој није, можда је његов ?
Можда су обојица унуци Црвеног сталежа
разбија вас на комадиће, није ни чудо што сте бесниBrko je ignorisao koronu a nepomenik je sirio paniku i plasio ljude grobljima uvozio vakcine sakom i kapom i ljude pustao da umiru zbog nazovi kovid rezima u zdravstvu....daleko su od istogDa za nas kažu "Belorusija i Srbija imaju dva Aleksandra,diktatora".
Šta ćemo mi u takvom društvancetu![]()
Ima ovdje jedan forumas odavno mi je na ignore Grigorijevic koji se ucuto za vreme korone a do tad velicao Brka uvek...odjednom postao bot i zalagao se za onoga KonaNarod se prodaje za kilo brašna, šećera, sardinu i litar ulja.
Vučićevi glasači.. bez škole, oni sa osnovnom i srednjom trogodišnjom..
Можда у рватскојNarod se prodaje za kilo brašna, šećera, sardinu i litar ulja.
Значи и ти си један од њих?Vučićevi glasači.. bez škole, oni sa osnovnom i srednjom trogodišnjom..
Ko kaze Makron što ga tuče žena, a što nije diktator iako ima podršku samo 11% gradjana a opet radi šta mu volja?
Starmer, Merc zbog kojih Englez ili Nemac menjaju televizor svaki ponedeljak jer ga razlupaju kad ih vide na TV za nedeljni ručak?
Izvoli, vrata su ti otvorena, samo tebe čekaju tamo u tom nekom lepom društvancetu demokratskom u kom sve puca od jednoumlja i isključivosti pojedinih koji vladajuAl dobra, fasada je ok.
Lukašenko je gospodin u svakom smislu te reči, a ta zloupotreba reči "diktator" kad autoritativniji sistemi hoce da ozlogrde ili omalovaže, je ipak samo zloupotreba, pozadina sa druge strane je zlurada i propagandna pa se to servira kao nešto loše.
A sa druge strane prividna demokratija jer ja pravu i ne vidim, ima svoje mane takodje, i pri tom sama demolratija je gde vecina bira manjini, dakle onaj prosečan u svemu, ce uvek nadglasati ovog nadprosečnog koji je u manjini, za početak. Dakle u mudraci su uvek u manjini npr. Belorusija je takodje super zamlja, i nije Belorusija zatvorena jer je loša, već jer su ovi toliko dobri pa ne žele normalan odnos saradnju na obostranu korist.
Minsk je ultra čist grad, i ekstremno bezbedan grad... al to nije bitno, jer nije kvazi demokratija, nek se tim pohvali Berlin ili Pariz.. sta je bitnije od liče i bezbednosti dece u svakodnevnom zivotu?
Što se našeg Ace tiče, on se savešeno uklapa u pomenutu prividnu demokratiju....
Al je Beograd opet Bezbednoji nego Berlin ili Pariz, tako da ne znam, uklapa se više u Makrona i Merca, nego u Aleksandra iz Belorusije svakako.
Al narod ga izabrao, šta ćeš, demokratija.
Можда у рватској