Mickey Fine
Aktivan član
- Poruka
- 1.835
Zasto se zene toliko pale na putovanja? Vecina njih dozivljava putovanja kao najvaznije i najuzvisenije iskustvo u zivotu. Cim im samo pomenes gde si bio, odmah osvojis svu njihovu paznju i gacice im se ovlaze. Vecina njih bi volela ceo zivot samo da putuje kao da je menjati lokaciju stalno dobra stvar. 
Takodje smatraju da ih putovanje obogacuje tako da samim boravkom na odredjenoj lokaciji njihova vrednost, pamet i prefinjenost raste. Ti si ista osoba ma gde bio. Gde god da odu naprave nekoliko stotina slika i posle ih natrljavaju na nos svojim drugaricama: ja sam bila tamo i tamo!
U cemu je tu fazon? Jel' to samo tako kod nasih zena posto bi vecina da bezi iz zemlje i da se uda za nekog stranca ili je to opsta odlika zena?

Takodje smatraju da ih putovanje obogacuje tako da samim boravkom na odredjenoj lokaciji njihova vrednost, pamet i prefinjenost raste. Ti si ista osoba ma gde bio. Gde god da odu naprave nekoliko stotina slika i posle ih natrljavaju na nos svojim drugaricama: ja sam bila tamo i tamo!

U cemu je tu fazon? Jel' to samo tako kod nasih zena posto bi vecina da bezi iz zemlje i da se uda za nekog stranca ili je to opsta odlika zena?

ali srecom, oni koji su bili povlasceni i imali zelje i resursa su bili na kraju istrazivaci,avanturisti putopisci ako su zeleli da predju poznate granice, ili naucnici,doktori,buduci inzenjeri koji su mogli da smisle nov nacin da se uradi ili popravi ili stvori nesto. iako je sada mnogo toga otkriveno i poznato, ta zelja treba uvek da postoji u nekoj od svojih oblika. prihvatanje zivota kao "to mi je sto mi je" je zapravo najgore sto u istom moze da se desi. ne mora da te zanima putovanje, ali je zdravo imati bar neku veliku zelju koja te motivise. i ne znam sto osudjivati ljude kojima je bas to izbor.