Zasto se zene svete muskarcu?

Ali Cvele, svaki čovek za sebe. Neki ljudi su ovakvi, neki onakvi. Kakav god impuls da dobije mora da ga pusti. Onda kad pustiš i uživaš u tome maltene uživaš, uvek izađe na dobro. Brže prođe. Sve je OK. Sve što osećaš, kad ga pustiš dobijaš uvid u to ko si, bez osude samog sebe i onda možeš da upravljaš svojim impulsima. Da ih kanališeš. Tipa da ne zakolje dečka već da uradiš nešto, počistiš celu kuću da se sija, pokreneš nevladinu organizaciju... Napišeš roman. Šta god.

A Ejmi je bila previše mudra. :D
Ma da,samo nije bila mudra za sebe.
 
U osnovi svega je sve najgore u ljudskom rodu.
Osveta je mnogo glupa stvar, cak da zanemarimo sto je necovecna, ko si ti da nekome sudis i kaznjavas? I jos jedna bitna stvar, na ravni tvojih misli je sto nemas nista od osvete.Ti ces i dalje biti povredjena, osveta to nece izbrisati, ta osoba nece doziveti svoju patnju na nacin na koji si ti dozivela i sto je najgore neces osecati satisfakciju kojoj se nadas :)
Tu silnu energiju koju covek trosi na osvetu, koliko bi bilo korisnije da radi na svom zaceljenju i unapredjivanju sebe.E tada ce se bolje osecati.
Sto ce reci, trcis al pored puta
Zasto sve ovo meni pricas, ja sam rekla da se ne svetim, ali da zelim, zelim itekako...

oko za oko, zub za zub...
 
Jeste otrovno, ali za te osvete imam puno razumevanja, cak vise zalim te zene koje se svete nego muskarce kojima se svete. Nemam opravdanje, ali razumevanje da, otrpeti i udaljiti se dostojanstveno.
Takoe brate moj, raspustiti sve zatvore i pustiti zlocince da se udalje dostojanstvenoooo 🥰
I svi su u pravu, zasto se muciti traziti pravdu...
Neka ih bog kazni, ljudi nisu bogovi 🥳
 

Back
Top