Zasto se zene nikad

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
istinski ne zaljube u muskarca, nego samo ono ili dok je neka faca ili dok ima para?

Jel to znaci da muskarac se na zenu nikad ne moze osloniti? I da li se muskarac uopste treba oslanjati na zenu, koliko je to sigurno?
 
417517_478925818786453_264663822_n.jpg


da zasladimo temu malo ..
 
istinski ne zaljube u muskarca, nego samo ono ili dok je neka faca ili dok ima para?

Jel to znaci da muskarac se na zenu nikad ne moze osloniti? I da li se muskarac uopste treba oslanjati na zenu, koliko je to sigurno?



retke su zene na koje se covek zaista moze osloniti
a i te su takve, verne ko psi, najcesce zato sto su caknute na neki nacin

nije se nekad zena dzaba kupovala, toliko cu samo reci :lol:
 
istinski ne zaljube u muskarca, nego samo ono ili dok je neka faca ili dok ima para?

Jel to znaci da muskarac se na zenu nikad ne moze osloniti? I da li se muskarac uopste treba oslanjati na zenu, koliko je to sigurno?

Tzare, iznenadjujesh me. Cas pishesh nekad kao za sveto pismo, a nekad kao djecharac koji nema iskustva koji tek krece sa zivotom. Nego ko se oslanja na zene?! :mrgreen:

Dok me oci sluze i puska mi je puna samo na sebe se oslanjam :lol:
 
fejt je jedna od onih retkih zenskih na koje se covek moze osloniti
jedna od onih zenskih lafchina
ozb

Cijenim da si u pravu ali znas i sam nekad kako zajednicki zivot moze da promeni percepciju ljudi i uopste jedno o drugom. Ona koja te ne zahebe u prvih 10-15 god nece te nikad ni zahebati :lol: :hahaha:

Jos da zivimo dugo kao dzinovske kornjace sa galapagosa ili kao gavrani sve bi bilo super :mrgreen:
 
Cijenim da si u pravu ali znas i sam nekad kako zajednicki zivot moze da promeni percepciju ljudi i uopste jedno o drugom. Ona koja te ne zahebe u prvih 10-15 god nece te nikad ni zahebati :lol: :hahaha:

Jos da zivimo dugo kao dzinovske kornjace sa galapagosa ili kao gavrani sve bi bilo super :mrgreen:



ne znam za to, nikad nisam bio u vezi od 15 godina, al mislim da recimo zenska koja uleti u frku za tebe ima potencijal da te nikad ne zaebe
za razliku recimo od onih muftara koje sede sa strane glume dame a samo cekaju da vide koji ce da ostane na nogama da se izlozi na njega
 
ne znam za to, nikad nisam bio u vezi od 15 godina, al mislim da recimo zenska koja uleti u frku za tebe ima potencijal da te nikad ne zaebe
za razliku od onih muftara koje sede sa strane glume dame a samo cekaju da vide koji ce da ostane na nogama da se izlozi na njega

I ja srecom nisam bio u vezi od 15 godina. To kod mene plafon 1.5 god i pocne sve da se rusi kao kula od karata :lol: Kod mene je rok trajanja 10x manji :mrgreen:
 

Back
Top