Zašto se žene doteruju da budu seksi i nakon su sebi obezbedile muž (jak)a?

Ja sam predložio neke razloge ali se žene uglavnom bune da nije tako bez da mnogo elaboriraju. U fazonu - tako volimo.
Besmisleno je raspravljati se. To su teme gde ces samo staviti ruku u kljucalu vodu. Bitno je da si svestan kako stoje stvari kod vecine. I ne treba da ti smeta ali ni ne treba da ti guras nekakavu drugu stranu krutog morala.

Pridruzi se na mojoj temi o preselektovanim muskarcima i kako mi muskarci volimo da smo okruzeni nasmejanim, zgodnim, cicama koje nas stipkaju i ljubakaju na partijima. I to radimo zbog nas samih.

Da li su svesne šta je pozadina seksualno atraktivnog oblačenja
Pa same sebe predstavljaju kao seksualni objekat a kad im se neko obrati kao takvima dobiju fuj mouška svinjo sad e moj mouž/vjerenik/dečkou da ti razbije nos a u sebi cvjetaju i lupaju haj fajf aj still got it! Ukratko konstantna potreba za validacijom, nije im dovoljno da su privlačne samo svom partneru nego i svima ostalima.

Keve uce devojcice da se tako ponasaju i oblace ili u krajnjem slucaju podrzavaju to ponasanje. Ako se tata umesa sa svojom perspektivom, tata dobije shum u usima. I onda tata se skloni. Jer tata vise nema moc da kaze: tjero, ako te budem video takvu, nema rasprave, ima da ti pojedem ajfon i mesec dana ne mrdas izkuce.
Ja bih svoju da je tako ucilla kćer pojeo umesto tog ajfona.

Ide se ka tome da se muškarci i žene kojima smeta provokativno oblačenje njihovih partnera okarakterišu kao zatucane budale.
To je već završeno..
Pa same sebe predstavljaju kao seksualni objekat a kad im se neko obrati kao takvima dobiju fuj mouška svinjo sad e moj mouž/vjerenik/dečkou da ti razbije nos a u sebi cvjetaju i lupaju haj fajf aj still got it! Ukratko konstantna potreba za validacijom, nije im dovoljno da su privlačne samo svom partneru nego i svima ostalima.

based-gigachad.gif

Razdvojila bih seksi oblacenje (relativna kategorija) I vulgarno oblacenje (minici, sise na izvolte I tome slicno).
Nekome moze biti seksi poslovno oblacenje ili obicna haljina dok se vulgarno zna sta je.
One koje se eto da nazovemo vulgarno oblace su retke u svakodnevnom zivotu ako ne racunamo veoma mlade devojke.
I ja ako slucajno vidim tako obucenu zenu pomislim da je slobodna za seks ili flert. Mislim da su I one svesne.

Razdvojila bih seksi oblacenje (relativna kategorija) I vulgarno oblacenje (minici, sise na izvolte I tome slicno).
Nekome moze biti seksi poslovno oblacenje ili obicna haljina dok se vulgarno zna sta je.
One koje se eto da nazovemo vulgarno oblace su retke u svakodnevnom zivotu ako ne racunamo veoma mlade devojke.
I ja ako slucajno vidim tako obucenu zenu pomislim da je slobodna za seks ili flert. Mislim da su I one svesne.
možda je bolja reč "provokativno" ili "sugestivno"?

možda je bolja reč "provokativno" ili "sugestivno"?
Mozes I tako reci :)
Uglavnom nisam videla tako obucenu zenu u svakodnevnom zivotu, ne pamtim od kada. Na poslu je uglavnom I zabranjeno tako da se dolazi.
Sad ono u setnjici... Sta ja znam... Meni ne smetaju iskreno... Licno mi je malo I smesno ali bez ikakve zlobe. Nekako mi deluje da zena u godinama hoce da se zabavlja. Pa neka je.

Mozes I tako reci :)
Uglavnom nisam videla tako obucenu zenu u svakodnevnom zivotu, ne pamtim od kada. Na poslu je uglavnom I zabranjeno tako da se dolazi.
Sad ono u setnjici... Sta ja znam... Meni ne smetaju iskreno... Licno mi je malo I smesno ali bez ikakve zlobe. Nekako mi deluje da zena u godinama hoce da se zabavlja. Pa neka je.
Napomenuo sam nekoliko puta kroz temu da ja ne osuđujem bez obzira znale ili ne znale kakve signale time šalju muškarcima.

Mogao sam da proširim temu i sa time da ako muškarcima ne smeta što im se žene tako oblače, da li im smeta ako koketiraju (ili malo više) sa drugim muškarcima?

Napomenuo sam nekoliko puta kroz temu da ja ne osuđujem bez obzira znale ili ne znale kakve signale time šalju muškarcima.

Mogao sam da proširim temu i sa time da ako muškarcima ne smeta što im se žene tako oblače, da li im smeta ako koketiraju (ili malo više) sa drugim muškarcima?
To ipak nije isto.
Neko mozda samo zeli da se oseca seksi I to im je dovoljno. A zasto zele u to ne ulazim. Verovatno svako ima svoje razloge.

Back