Zašto se više truditi kad neko gleda ...?

Za većinu navedenog imamo sličan ukus osim za tvoj rasizam jer su crnci talentovaniji za ples od bijelaca

Eto ti ga sad :) Ne moze da prodje 5 minuta a da mi neko ne kaze da sam politicki nekorektan.

Crnacke plesove je mozda teze izvesti ali estetski gledano nisu lepi. Ples, kao i svaka druga vrsta umetnosti, nije samo stvar tehnike vec i estetike. Lepo je videti ples koji je slozen i tehnicki zahtevan -- ali ne bilo kakav.

Cenim da se svakoj rasi najvise dopada ono sto je njeno -- pa i ples. Zasto bi to bio rasizam? Ako se crncima vise svidja crnacki nego belacki ples a belcima vise belacki nego crnacki, zasto bi to bio rasizam? Zar to nije prirodno stanje stvari? Svakom svoje. Svaka rasa, i svaka kultura, prvenstvo gleda sebe. ( E sad, to sto se belci optuzuju za rasizam kako bi se belacka kultura izbrisala, i to tako sto bi se zamenila nekom drugom, kao sto je naprimer crnacka, to je posebna prica. )

Poslednja izmena:
Eto ti ga sad :) Ne moze da prodje 5 minuta a da mi neko ne kaze da sam politicki nekorektan.

Crnacke plesove je mozda teze izvesti ali estetski gledano nisu lepi. Ples, kao i svaka druga vrsta umetnosti, nije samo stvar tehnike vec i estetike. Lepo je videti ples koji je slozen i tehnicki zahtevan -- ali ne bilo kakav.

Cenim da se svakoj rasi najvise dopada ono sto je njeno -- pa i ples. Zasto bi to bio rasizam? Ako se crncima vise svidja crnacki nego belacki ples a belcima vise belacki nego crnacki, zasto bi to bio rasizam? Zar to nije prirodno stanje stvari? Svakom svoje. Svaka rasa, i svaka kultura, prvenstvo gleda sebe. ( E sad, to sto se belci optuzuju za rasizam kako bi se belacka kultura izbrisala, i to tako sto bi se zamenila nekom drugom, kao sto je naprimer crnacka, to je posebna prica. )
Okej, saglasna sam sve.
Očekivala sam od tebe da si rasista zbog pokazanog (ne) razmišljanja na jednu drugu temu. Pa pogriješih, izvinjavam se.

Zavisi šta ti zamišljaš u glavi. Imaju oni one estetski ružne plesove.
Ali imaju i lijepe, kad ne idu u one prenaglašenosti.
Ali saglasni smo da ljudi plešu daleko bolje

@Svetozar ot Ružičić
ovo su po meni "muški" plesni pokreti, pošto sam spomenula ženske

Jesu ali kao sto rece kolega @Harmonica to su muski nadrogirani pokreti :lol:

Muskarci, po pravilu, imaju slabiji osecaj za ritam, tako da, kakvi god da su im pokreti, slabije su uskladjeni s muzikom. A sto se tice samih pokreta, osim sto su kruti, jer muskarci nisu savitljivi koliko zene, teze ka tome da budu akrobatski. Otud pojava koja se zove breakdance :)

Zanimljiva akrobatika ali nije to nikakav "dance".

Ja tu muziku ne mogu nikako.
Kao da mi neko lupa čekićem po glavi :mrgreen:

To je muzicki pravac koji se zove "gabber". Nastao u Holandiji ili Nemackoj, ne secam se tacno gde, i bio popularan sredinom 90-ih. Bilo i neponovilo se :) A na tom klipu koji sam okacio, koliko sam upucen, svi su uzeli neku drogu koja ih tera da nonstop zvacu i pomeraju se.

Hipici su zanimljiviji za gledanje. Valjda treba znati kako da se uradis. Ne znam da li bi i njih kolega @Harmonica udarao palicom.

Recimo ova devojka ima interesantne pokrete.

Hipici su zanimljiviji za gledanje. Valjda treba znati kako da se uradis. Ne znam da li bi i njih kolega @Harmonica udarao palicom.

Њих само огњем.

Recimo ova devojka ima interesantne pokrete.

Хипици су својевремено говорили да су контра-култура, а опет овакви клипови могу послужити као доказ да нису, да су заправо само били против америчке некултуре и да су осећали дубоку потребу за аутентичном културом — нечим што, ако данас уопште постоји, постоји само у земљама са дугом историјом.

Хајде да одговорим коначно на тему, ред је...

Паде ми ово на памет:

Ovo "Nemojte vise od jednog posta u 5 dana" je ziva istina.

Evo naprimer, ja sam na ovoj temi u roku od par sati okacio 6 posta i sva 6 su off-topic. Znaci skroz suprotno od onoga sto se treba. Ipak ovo nije moja tema, nisam je ja otvorio pa da mogu da radim sta hocu.

Sladjo, ako mislis da ti gusim temu, slobodno reci.

Idi bre, potrosih vreme guglajuci da vidim sta znaci glagol "ontopikovati". Razmisljam u sebi, rec "onto" na grckom znaci "bice", sta bi onda moglo da znaci onto-pikovanje? On-topic-ovanje, Svetozare. On-topic-ovanje.

То је оно кад човек тражи дубину у плитком потоку.

И сам патим од тога. :lol:

Ovo "Nemojte vise od jednog posta u 5 dana" je ziva istina.

Evo naprimer, ja sam na ovoj temi u roku od par sati okacio 6 posta i sva 6 su off-topic. Znaci skroz suprotno od onoga sto se treba. Ipak ovo nije moja tema, nisam je ja otvorio pa da mogu da radim sta hocu.

Sladjo, ako mislis da ti gusim temu, slobodno reci.
Ahahahahaha, neka ovo bude zadnji put da me oslovljavaš sa tim imenom, Slađa. Ne sviđa mi se. Imam ljepše ime :mrgreen:
Zovi me i senjorita, djevojka, devojka, samo nemoj Slađa hahaha

Ahahahahaha, neka ovo bude zadnji put da me oslovljavaš sa tim imenom, Slađa. Ne sviđa mi se. Imam ljepše ime :mrgreen:
Zovi me i senjorita, djevojka, devojka, samo nemoj Slađa hahaha

"Milostivi gospodine, ako bi hteli da uvazite moju molbu da pocnete da me oslovljate imenom koje nije Sladja, bila bih Vam vecito zahvalna. Hvala. Za Vas bilo sta zauzvrat."

To mi se vise svidja. Pravim se da nisam cuo sta si zapravo rekla.

Sta fali imenu Sladja . . . Sladja je pevacica grupe Djogani Fantastiko a ona voli i ume da plese -- i da skace.

Prosli put si predlozila da te zovem slatka. "Slatka, ako mislis da ti gusim temu, slobodno reci." Pa jesi ti luda? Slatka da te zovem? Da neces mozda ljubavi da te zovem? Ne moze.

Sad hoces da te zovem . . . senjorita. Na spanskom da ti se obracam. Ne'am reci.

Jedino preostaje ovo devojka, mada zvuci malo bezveze, zar ne devojko?

A sta mislis da te zovem Caca? Caca je skraceno od Sladja.

Caco . . .

Back