Quantcast

зашто се укључује овај звук у кућишту компа

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
36.311
пусти линкове и побегне, мисли сунчана да је решен проблем :lol:
Grešiš sinak... Volela bi više no išta da jeste

Zaludela sam se nečim sa pdf-a o kompjuterima

Celo prepodne provedo slušajući error beep-ove

Ja njima tamo sedo' na glavu tako da imam neverovatnu želju da nekad nekome i ja nešto pomognem
Al slaba vajda.Često se desi i to da napravim neki haos sebi u pokušaju da nađem rešenje za nečiji problem ili da poslušam nečiji savet vezan za tuđ problem i onda samo
p.s. nigde nisam čula zvuk koji si postavio.

Poslednja izmena:

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
36.311
Постоје уређаји који се зову звучници и обично на њима има дугме поред којег пише ON и OFF. Притисни на ON i kликни на линк из првог поста. :lol:
Zakuni se :eek:
Eto:roll: ...
I lepo sebi kažem BATALI IH VIŠE a opet dolazim ovde.
Mislila sam da ni na jednom videu koji sam pregledala na ytube-u vezanom za to (error beep), nisam čula nešto što podseća na zvuk iz tvog prvog posta.

Qurajber

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.259
Koja je temperatura procesora??? Taj zvuk je u 90% slučajeva vezan za temperaturu procesora.....Dakle, očisti cooler, provjeri u kakvom je stanju termalna pasta i očisti bios...Bios trebaš očistiti jer ima ploča gdje i nakon čiščenja colera taj zvuk se opet javlja sve dok se bios ne očisti...Pogledaj i kako stoji cooler, da nije iskočio iz ležišta...

Владан

Buduća legenda
Poruka
30.772
Skini program AIDA64 i sa njim pogledaj temperaturu....
CPU 55 °C  (131 °F)
Motherboard 43 °C (109 °F)

то је тренутна темп, а кад се поново појави сирена, баш ћу да онда видим која је темп.

resetuj bios ...

ili

imas kung-fu memoriju

+ trebalo bi to kuciste da se malo ocisti ,kontakti uglavnom
да, слаба ми је конфигурација компа. од 2005. нисам ништа надограђивао.

Владан

Buduća legenda
Poruka
30.772
Имам усисивач но сматрам да он не може да усиса прашину колико компресор може да истера. Компресор ваздуха има јак притисак и после комп изгледа као сунце.(већ сам радио па причам из искуства). Што се тиче пасте и издувавања, имам у улици познаника па ћу да видим са њим ако је вољан.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.