Zašto se teretane toliko forsiraju?

to nem veze samnom...... to ima veze sa realnoscu oko TEBE .. koji ce tebi k 220 kg na deadliftu ?
sta si ti cirkus snagator ?
Ne kapiraš, to nije moj ego da se kidam i podižem velike kilaže da bih se pokazao pred drugima, to je ono što te tera napred i u krajnjoj liniji da guraš sa treningom.
To je realna kilaža koju mogu pravilno da podignem (povučem) i zašto bi trenirao sa 80 kila ?

Par godina sam se bio opustio i kupim najveću spravu za vežbanje i jednog trenutka shvatim da sam gluplji od te sprave i odem da kosim travu, vozim bicikl gde god idem, odigram par basketa i pošto sam izašao iz teretane počnem da jedem normalno i prirodno....za dva meseca sam skinuo sav višak, ali i formu podigao da mogu bez napora da odigram tri jača basketa...
Teraj samo po tvome ako misliš da si u pravu.
Samo ne zaboravi da se posle 40. rapidno smanjuje mišićna masa a nju nećeš stvoriti košenjem trave i igranjem basketa pola sata.
Onda nema mišića da drže kičmu, telo, pa onda sa 60 izgledaš i hodaš kao deda

Teraj samo po tvome ako misliš da si u pravu.
Samo ne zaboravi da se posle 40. rapidno smanjuje mišićna masa a nju nećeš stvoriti košenjem trave i igranjem basketa pola sata.
Onda nema mišića da drže kičmu, telo, pa onda sa 60 izgledaš i hodaš kao deda
Jesi li kada video starca od osamdeset godina koji i dalje kosi?
Redovno košenje, čak i ručnom kosačicom, a naročito trimerom drži kičmu i razvija najvažnije mišiće ledja....

Back