Zašto se Srbi iz Srbije toliko nerviraju sto su Srbi iz Bosne dosli na glasanje?

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.390
Zašto se Srbi iz Srbije toliko nerviraju sto su Srbi iz bosne dosli na glasanje ?

Ako je sporazumno doneseno rjesenje da Srbi iz bosne mogu da uzmu pasoš Srbije

Ja lično nisam uzela pasoš Srbije jer smatram da mi je dovoljan ovaj koji imam

Dakle ?

Poslednja izmena od moderatora:
Зато што Срби из босне нису пријављени на адресама у Србији, а уредно су гласали на локалним изборима? Зато што их је режим организовано довозио на гласање и зато што су гласали за режим?

Ti si iz Bosne,kako bi se ti osecala kada bi Srbi iz Srbije dosli kod tebe da glasaju i da ti "kroje sudbinu"?
Ne znam kakav je vas predsednik prema vama ali ako je kao nas prema nama i jos da ti taj isti predsednik dovede Srbe iz Srbije da glasaju za njega kako bi se osecala?
Kaze moja majka pa sta i oni imaju drzavljanstvo a ja njoj kazem ti si se udala i otisla iz svoga mesta da li bi sada da se tamo nesto odlucuje ti trebala da odes tamo i glasas/dajes svoje misljenje a ne ljudi koji su tamo ostali i tamo svakodnevno zive.

Зато што Срби из босне нису пријављени на адресама у Србији, а уредно су гласали на локалним изборима? Зато што их је режим организовано довозио на гласање и зато што су гласали за режим?
naravno da su prijavljeni,
al vec ima tema

Kako nisu ?

Odakle tebi ta informacija ? Ja ih masu znam sto tamo imaju stanove (kupili mož misliti )

Zašto se Srbi iz Srbije toliko nerviraju sto su Srbi iz bosne dosli na glasanje ?

Dakle ?

Šta ipak želim reci da je ružno ponašanje pojedinih Srba prema Srbima iz RS
da su dosli muslimani da glasaju za djilasa,
ne bi bio nikakv problem,
eto zato

Ti si iz Bosne,kako bi se ti osecala kada bi Srbi iz Srbije dosli kod tebe da glasaju i da ti "kroje sudbinu"?
Ne znam kakav je vas predsednik prema vama ali ako je kao nas prema nama i jos da ti taj isti predsednik dovede Srbe iz Srbije da glasaju za njega kako bi se osecala?
Kaze moja majka pa sta i oni imaju drzavljanstvo a ja njoj kazem ti si se udala i otisla iz svoga mesta da li bi sada da se tamo nesto odlucuje ti trebala da odes tamo i glasas/dajes svoje misljenje a ne ljudi koji su tamo ostali i tamo svakodnevno zive.

Kakvo je ovo čudno putanje ?

Rus je rus ma gde živeo
Njemac je njemac ma gde god da živeo
Hrvat je hrvat bez obzira gde živi
Samo Srbi su odvojeni od vas po vašoj zelji mi smo ovamo šta?

Hrvati iz Bosne glasaju u Hrvatskoj. Mađari iz Srbije (Vojvodine) glasaju u Mađarskoj.

Uostalom, dijaspora glasa. Što je normalno da glasa neki Srbin iz Melburna ili Toronta, a ne iz Zvornika ili Bijeljine?

Sve je urađeno po zakonu. Ovde ljudi samo vole da ispoljavaju nemoć kroz vređanje i omalovažavanje. SNS je pobedio. Pobedio bi i bez tih par stotina glasova iz Srpske, većina koji nisu ni bili za SNS.

Dakle ?

moras razumeti da smo se mi srbi iz Srbije debelo opekli sa Milosevicem pa se sada i sremac plasi banacanina.
Znas ko je on i kako je njegova politika , uz 100 postotnu podrsku crnogorske dijaspore u Srbiji, stvorila uslove da amerikanci realizuju svoje porobljivacke ciljeve na ovim prostorima.
Normalna je ovakva reakcija nas "srbijanaca".

Kako nisu ?

Odakle tebi ta informacija ? Ja ih masu znam sto tamo imaju stanove (kupili mož misliti )
Ја имам имовину у неовисној, па свеједно немам адресу, нити могу гласати на локалним изборима, као и огроман број Срба "повратника".
Што се тиче поменуте "мржње", спада ли у то изјава о "кратком поступку"?

Kakvo je ovo čudno putanje ?

Rus je rus ma gde živeo
Njemac je njemac ma gde god da živeo
Hrvat je hrvat bez obzira gde živi
Samo Srbi su odvojeni od vas po vašoj zelji mi smo ovamo šta?
Niko ne kaze da Srbin nije srbin ma gde ziveo ali Srbin koji ne zivi u Srbiji nema sta da odlucuje za Srbiju neka odlucuje za drzavu u kojoj zivi.
Mozda i ja imam Bosansko poreklo pa sada trebam da glasam za nekog vaseg neprijatelja koji se kandidovao u Bosni i da tebi nametnem predsednika.
Ja licno ne mrzim nikoga po verskoj,rasnoj ili bilo kojoj osnovi najbolji drugovi su mi od svih nacija ali ovo sto je sada vucic (namerno malim slovom) uradio da bi spasao svoje dupe prvo je nasa sramota a posle i vasa sto vas je izmanipulisao.

moras razumeti da smo se mi srbi iz Srbije debelo opekli sa Milosevicem pa se sada i sremac plasi banacanina.
Znas ko je on i kako je njegova politika , uz 100 postotnu podrsku crnogorske dijaspore u Srbiji, stvorila uslove da amerikanci realizuju svoje porobljivacke ciljeve na ovim prostorima.
Normalna je ovakva reakcija nas "srbijanaca".
ne lupetaj,
milosevic kriv sto te nato bombardovao

Niko ne kaze da Srbin nije srbin ma gde ziveo ali Srbin koji ne zivi u Srbiji nema sta da odlucuje za Srbiju neka odlucuje za drzavu u kojoj zivi.
Mozda i ja imam Bosansko poreklo pa sada trebam da glasam za nekog vaseg neprijatelja koji se kandidovao u Bosni i da tebi nametnem predsednika.
Ja licno ne mrzim nikoga po verskoj,rasnoj ili bilo kojoj osnovi najbolji drugovi su mi od svih nacija ali ovo sto je sada vucic (namerno malim slovom) uradio da bi spasao svoje dupe prvo je nasa sramota a posle i vasa sto vas je izmanipulisao.

Ako kupi stan ima adresu ima pravo na drzavljanstvo ima pravo da glasa

Ове би вадиле очи за вучлера као бабе пензоси, јербо им је вучлер "све дао". Мало ли је свако мапо нека хиљадарка. :lol:

Dakle ?

Nije to problem (pasoš i glasanje za parlament) već lokalni izbori

Порезом који су 'србијанци' плаали Шиптари су давали паре 'косоварима' ( Србима са Косова и Црногорцима )

да купују станове

Нису сви 'косовари ' то могили .. већ само 'НАШИ'

Тако и ти 'твоји' што су куп'ли станове сигурно нису сви из РС
kako vas bre nije sramota vise

Da li ti imas drzavljanstvo?

Nemam niti planiram nekako ste za vrijeme sankcija i izbeglica krivili Srbe iz bosne sto nemate saFuna imam na ti temu masu tužnih priča sto znaci tad se već kao braca niste proslavili niti ostavili svetlu uspomenu i nadu u bolje sutra

Da mogu uzela bi rusko

Ako kupi stan ima adresu ima pravo na drzavljanstvo ima pravo da glasa
Ne razumes da bi neko kod vas dobio drzavljanstvo mora da zivi najmanje 8 godina, ovde ljudi dobijaju drzavljanstvo na mufte i ovi sto su glasali iz RS su vecinom bili prijavljeni na fiktivnim adresama sto je krivicno delo onoga ko im je izdao i onoga ko je to prihvatio!
I oni nemaju pravo da glasaju na lokalnim izborima samo na republickim i predsednickim ali posto su nelegalno stekli dokumentaciju i to je znak pitanja.

Порезом који су 'србијанци' давали

давали су Шиптарима да плаћају њиве и станове 'косоварима' ( Србима са Косова и Црногорцима )

да купују станове у БГ

Нису сви 'косовари ' то могли .. већ само 'НАШИ'

Тако и оти 'њи'ови' што су куп'ли станове сигурно нису могли сви из РС
izvini, sad sam razumela,
malo si zakomplikovao :hahaha:

Back