Zasto se SNS plasi novih izbora ako su tako jaki kako tvrde?!

Ti zivis u teskoj psihozi . Prestani da koristis droge, koliko god mislis da nemaju efekta , skupljaju ti mozak.
Od tih 50% sto je izaslo u Beogradu , SPN je osvojila svega 34% ili manje od 300 hiljada glasova. I to je ponizavajuce jer realno ih podrzava samo oko 17% beogradjana. To je podrska u Beogradu. I to nije jedna stranka, vec 5-6 stranaka i pokreta koje nastupaju zajedno. Mozda i vise od toga. Vucic sam pisa po opoziciji. Ja bih se ubio odmah da sam na njihovom mestu.
Stanje na Republickom nivou je jos gore , od tih 50% sto je izaslo SPN je osvojilo 23%
Sto je realno malo vise od 11% podrske gradjana Srbije. Apsolutna katastrofa . Da stvar bude gora , kada bi se podelile te stranke i svakoj se dale podjednak deo glasova nijedna be bi presla cenzus , bile bi daleko ispod. Zamisli cenzus od recimo 5%, a ti jedva dobacis do cenzusa od 3%. Jos se grcis. To je u najmanju ruku TRAGEDIJA!
A ovo prokletstvo nad Srbijom koje se nadvilo i sto je Vucic na vlasti i komada ovu napacenu zemlju si kriv TI i tvoji pajtasi. To je najtuznija istina i realnost u ovoj kompletnoj tragediji jer nemate dodira sa stvarnoscu!!! Zato niko nece da glasa za vas .
Vi ste bre Vuciceva cirkuska grupa koju on placa da bi lakse unistio ovaj narod. Pokri se bre usima i nemoj vise da se mesas u teme za ozbiljne ljude. Koga zabole da li ti se svidja ili ne ovo sto sam ti napisao. Pukli ste, ali ste odradili svoj posao i pomogli Vucicu da vlada.
Druže, ne nerviraj se. Pašće i on, a onda cemo da brojimo štetu.

Poslednja izmena od moderatora:
Ti zivis u teskoj psihozi . Prestani da koristis droge, koliko god mislis da nemaju efekta , skupljaju ti mozak.
Od tih 50% sto je izaslo u Beogradu , SPN je osvojila svega 34% ili manje od 300 hiljada glasova. I to je ponizavajuce jer realno ih podrzava samo oko 17% beogradjana. To je podrska u Beogradu. I to nije jedna stranka, vec 5-6 stranaka i pokreta koje nastupaju zajedno. Mozda i vise od toga. Vucic sam pisa po opoziciji. Ja bih se ubio odmah da sam na njihovom mestu.
Stanje na Republickom nivou je jos gore , od tih 50% sto je izaslo SPN je osvojilo 23%
Sto je realno malo vise od 11% podrske gradjana Srbije. Apsolutna katastrofa . Da stvar bude gora , kada bi se podelile te stranke i svakoj se dale podjednak deo glasova nijedna be bi presla cenzus , bile bi daleko ispod. Zamisli cenzus od recimo 5%, a ti jedva dobacis do cenzusa od 3%. Jos se grcis. To je u najmanju ruku TRAGEDIJA!
A ovo prokletstvo nad Srbijom koje se nadvilo i sto je Vucic na vlasti i komada ovu napacenu zemlju si kriv TI i tvoji pajtasi. To je najtuznija istina i realnost u ovoj kompletnoj tragediji jer nemate dodira sa stvarnoscu!!! Zato niko nece da glasa za vas .
Vi ste bre Vuciceva cirkuska grupa koju on placa da bi lakse unistio ovaj narod. Pokri se bre usima i nemoj vise da se mesas u teme za ozbiljne ljude. Koga zabole da li ti se svidja ili ne ovo sto sam ti napisao. Pukli ste, ali ste odradili svoj posao i pomogli Vucicu da vlada.
lupetas sinak, lupetas.

niko nikom nije branio da izadje na izbore, tako je u eu i usa

izasli glasovi se racunaju, jedino moguce, tako je u eu i usa

proklestvo nad srbojom su nato i ti ovde na krsti

AV je dokazano da nema ni racuna ni vila po inostranstvu, dakle lazes.

srbija je sve bolja, i gradjanima je sve bolje, uprkos natu i tjebi, ha, ha, ha

lupetas sinak, lupetas.

niko nikom nije branio da izadje na izbore, tako je u eu i usa

izasli glasovi se racunaju, jedino moguce, tako je u eu i usa

proklestvo nad srbojom su nato i ti ovde na krsti

AV je dokazano da nema ni racuna ni vila po inostranstvu, dakle lazes.

srbija je sve bolja, i gradjanima je sve bolje, uprkos natu i tjebi, ha, ha, ha
Niko ovde nije pomenuo zabranu izlaska na izbore. I nisam niciji sinovak .
Opozicija je sastavljena od ljigavih prodanoh izdajnika Sepskog naroda i degenerisanih otpadaka drustva. Kao takvi sa veoma niskim mozdanim kapacitetima samo rasteruju potencijalne glasace koji bi glasali za kakvu takvu opoziciju. Pravi problem lezi u cinjenici da mentalni sklop prosecnog opozicionara i simpazitera opozicije je retardiran i u potpunoj deluziji . Osobe koje nisu spremne da same sebi priznaju da su sve u zivotu upropastile i usra lensvaku priliku koju su imale. I da je jos gore krive druge za svoje neuspehe. Mars narkomani. Nagutani pesticidima i tabletama , sveze izbodeni i napuseni. Zaudaraju na kilometar na alkohol, i oni bi da ruse Vucica. Kada se ukloni i neutralise degenerisana opozicija , tek tad ce se stvoriti uslovi da se Vucic skine sa vlasti.

:hahaha::hahaha:

1703963307217.png

Back