Zasto se SNS plasi novih izbora ako su tako jaki kako tvrde?!

To ne mora nužno da znači. Na primer Erdogan, Orban i Dodik su izgubili glavne gradove ali nakon toga dobili republičke izbore. I ovi izbori su pokazali da je ogromna razlika izmedju glavnog grada i ostatka zemlje.

A znaš zbog čega je razlika?

Zato što je Bg koliko toliko još nezavistan i nema ucenjenih ludi.

Jedan deo Srbije čuva posao a prodaje obraz.

Drugi prodaje svoj glas jer im bedne plare.

Treći deo su penzioneri koji su iskreno najveći krivci za ovu vlast jer upijaju kao sundjer sve laži srpske napredne stranke.

Imam dosta prijatelja gde roditelji odbijaju da poslušaju i pored 100 dokaza da je ova vlast loša, roditelji su ubedjeni da nije tako i kažu da ako Vučko ode, da neće budu plate i penzije.

Kao da on to daje iz svog dzepa.

Kada se ponove izbori u BG početkom aprila, i SNS osvoji 52-53%, jel će se SPN umiriti? 🤔
Neće. SPN će ići onda na template prigovore.
Ali neće ovaj raspisivati ako ne bude siguran da dobija još kog odbornika. Sačekaće regularno da zakon poništi izbore, prosto neće konstituisati Skupštinu. Naročito jer lokal ne vuče veliku izlaznost, bude manja.
Ako rejting pada, napraviće većinu.

Ako SNS toliko pobedjuje jos je cudnije sto bezi od izbora koji bi otklonili sumnj.. Jer na ovim je bilo dosta nepravilnosti. Nema cak ni objasnjenja da bi novi izbori bili skupi jer se odrzavaju lokalni svakako pa ih je lako spojiti.

Navedi koji su to drugi nikovi?
pa ovo su bili izbori vanredni i po zahtevu djitlera

neki novi izbori???

1. to bi znacilo da su ovi izbori neregularni, a nisu, sproveo ih je ceo drzavni aparat

2. to bi znacilo da se ne postuje izborna volja tj pobeda AV. najveca kradja je kradja izborne volje

3. izbori nisu utakmica zvezda - radniski nis, pa da se igra kad kome prdne na pamet

4. djitler daje sebi mnogo, davno je preterao. nacin na koji ce da sidje sa nase politicke estrade sam bira i ubrzava

Suština je da su oni svesni da će republičke uvek dobiti jer po ovim manjim mestima ne smeš ni da glasaš protiv i da hoćeš, ali oni vrlo dobro znaju da su Beograd dobili na nokat i da bez jadnog SPS-a i Nestorovića ne mogu ništa. A jadna ti je vlast ako ti vlast zavisi od jednog Nestorovića.

Po mom mišljenju, Nestorović je novi Beli Preletačević ovih izbora, dakle koalicija sa njim je bukvalno "znamo da si mentol, ali trebaš nam za većinu".

pa ovo su bili izbori vanredni i po zahtevu djitlera

neki novi izbori???

1. to bi znacilo da su ovi izbori neregularni, a nisu, sproveo ih je ceo drzavni aparat

2. to bi znacilo da se ne postuje izborna volja tj pobeda AV. najveca kradja je kradja izborne volje

3. izbori nisu utakmica zvezda - radniski nis, pa da se igra kad kome prdne na pamet

4. djitler daje sebi mnogo, davno je preterao. nacin na koji ce da sidje sa nase politicke estrade sam bira i ubrzava

Cudno kako sada bezite od izbora a tako jaki. Pa niste vi morali da prihvatite zahtev Djilasa ali jeste, zanimljiv momenat da si to pomenuo. Evo Djilas sada ide da prizna rezultate.
Izbori kao formalno raspisani nisu neregularni ali ono sto se desavalo u kampanji i na izborni dan je neregularno.

Izborna volja je bila i 2022 pa ste polsusali Djilasa bez ikakve krize u jesen 2023 a sada imate ozbiljnu sumnju u regularnost na osnovu gomilu snimaka i drugih dokaza.

Naravno da nisu pa je jos cudnije sto ste ih raspisali sada a niste cekali loklane u 2024. Zasto ste raspisali izbore na 5-6 meseci razlike? To treba sve spoijiti.

pa i ti i tvoji imate manje od 1% realne podrske pa kuckas kao da si predsednik amerike
E moj druze, Sloba je svojevremeno imao stvarnih 70+ % podrške pa je završio tako kako je završio. Dalje, Causesku je na zadnjim izborima imao 90 i koliko % podrške.
A ovaj se puva sa max 15% podrške kao da je gospodar univerzuma. Samo polako..

E moj druze, Sloba je svojevremeno imao stvarnih 70+ % podrške pa je završio tako kako je završio. Dalje, Causesku je na zadnjim izborima imao 90 i koliko % podrške.
jedi krempite druze

sloba je srpski drzavnik i vojskovodja, posvetio se, dao je zivott za drzavu i narod, i porodicu

Autorska tema

Neverovatna razlika u samo par meseci. SNS je pre par meseci apolsutno bio spreman da ide na izbore da bi dokazao legitimitet. Iako taj legitimet na republici niko u tom trenutku nije osporavao. Sada imamo veliku krizu poverenja u rezultate izbora zbog gomile dokaza da je bilo puno nepravilnosti na izborima siroma Srbije. Sada SNS bezi od izbora kao djavo od krsta. Ne razumem strah ako su tako jaki kako tvrde. Izbora ce svakako biti za 5-6 meseci na lokalu, lagano mogu da ponove izbore i opovrgnu sve sumnje na novim izborima. Ovako ostaje velika sumnja uy verovatan bojkot Skupstine od strane opozicije.
Zasto bi bilo sta ponavljao? Pobedio je, aj cao budal…
Ko izgubi ima pravo da se ljuti, nema tu sta dalje da se prica . 5-6 stranaka zajedno nemaju mozda trecinu glasova naspram njega koji sam osvaja vecinu.
80% kontrolora i brojaca na izbornim mestima su iz opozicije i potvrdili su rezultate.
Istina je da vas je Vucic islupao i ponizio . Da imate imalo mozga , lideri bi podneli ostavke i zauvek nestali na smetlistu istorije.

Daleko vise od 15% i to je brojala opozicija koja je cinila 80% kontrolora.
Glasovi iz inostranstva 85% za opoziciju je glasalo. Gradjani sa dvojnim drzavljanstvom 85 % za opoziciju glasalo.
Pukli ste i pomorite se sa tim. Niko ne zeli da slusa kmecanje propalih. Pre svega vi ste glavni krivac sto je Vucic na vlasti . Zato odj.. sa tom tuznom i ispranom pricom gubitnika

Daleko vise od 15% i to je brojala opozicija koja je cinila 80% kontrolora.
Glasovi iz inostranstva 85% za opoziciju je glasalo. Gradjani sa dvojnim drzavljanstvom 85 % za opoziciju glasalo.
Pukli ste i pomorite se sa tim. Niko ne zeli da slusa kmecanje propalih. Pre svega vi ste glavni krivac sto je Vucic na vlasti . Zato odj.. sa tom tuznom i ispranom pricom gubitnika
E moj druze koliko si u zabludi. A to i jeste Vučićeva ideja. Da drži ljude u iluziji da je jak. A u realnosti, političar koji vlada 12 god sa najmanjom realnom podrškom u istoriji. A matematika ne može biti jednostavnija. 50% izašlo, od toga 50% glasali za SNS. To je 25% ukupnog biračkog tela. Projekcija za SNS ne postoji jer se oduvek zna da su radikali, tj. SNS najdisciplinovaniji glasači. Svi su po diktatu izašli. Svi do jednog. 1% više od ovoga nemaju. Kada se od tih 25% odbiju prilepljene "kombi" stranke, ucenjeni glasači i go*na koja glasa za 1 crvenu i kilo brašna, ostaje maksimalno 10-15% birača koji glasaju takoreći "od srca". Smejurija. I tuga u isto vreme. Vlada 12 godina zbog katastrofalne izlaznosti. Zombirao je naciju.

Poslednja izmena:
E moj druze koliko si u zabludi. A to i jeste Vučićeva ideja. Da drži ljude u iluziji da je jak. A u realnosti, političar koji vlada 12 god sa najmanjom realnom podrškom u istoriji. A matematika ne može biti jednostavnija. 50% izašlo, od toga 50% glasali za SNS. To je 25% ukupnog biračkog tela. Projekcija za SNS ne postoji jer se oduvek zna da su radikali, tj. SNS najdisciplinovaniji glasači. Svi su po diktatu izašli. Svi do jednog. 1% više od ovoga nemaju. Kada se od tih 25% odbiju prilepljene "kombi" stranke, ucenjeni glasači i go*na koja glasa za 1 crvenu i kilo brašna, ostaje maksimalno 10-15% birača koji glasaju takoreći "od srca". Smejurija. I tuga u isto vreme. Zombirao je naciju.
Hajde malo tu formulu primeni na toj vašoj stranci!
A hteli biste na silu...
A kao protiv nasilja ste. Vi ste negacija samih sebe.

Hajde malo tu formulu primeni na toj vašoj stranci!
A hteli biste na silu...
A kao protiv nasilja ste. Vi ste negacija samih sebe.
Ma samo se ti teši. Pašće i on kad tad i ovako ili onako. A kada padne prioritet je da se rešimo go*ana koji su doveli da to đubre bude na vlasti ovoliko. U bukagije. Svi do jednog koji su učestvovali u ovom cirkusu. Od vrha vlasti do poslednjeg bota.

E moj druze koliko si u zabludi. A to i jeste Vučićeva ideja. Da drži ljude u iluziji da je jak. A u realnosti, političar koji vlada 12 god sa najmanjom realnom podrškom u istoriji. A matematika ne može biti jednostavnija. 50% izašlo, od toga 50% glasali za SNS. To je 25% ukupnog biračkog tela. Projekcija za SNS ne postoji jer se oduvek zna da su radikali, tj. SNS najdisciplinovaniji glasači. Svi su po diktatu izašli. Svi do jednog. 1% više od ovoga nemaju. Kada se od tih 25% odbiju prilepljene "kombi" stranke, ucenjeni glasači i go*na koja glasa za 1 crvenu i kilo brašna, ostaje maksimalno 10-15% birača koji glasaju takoreći "od srca". Smejurija. I tuga u isto vreme. Go*no je na vlasti samo zbog loše izlaznosti. Zombirao je naciju.
Ti zivis u teskoj psihozi . Prestani da koristis droge, koliko god mislis da nemaju efekta , skupljaju ti mozak.
Od tih 50% sto je izaslo u Beogradu , SPN je osvojila svega 34% ili manje od 300 hiljada glasova. I to je ponizavajuce jer realno ih podrzava samo oko 17% beogradjana. To je podrska u Beogradu. I to nije jedna stranka, vec 5-6 stranaka i pokreta koje nastupaju zajedno. Mozda i vise od toga. Vucic sam pisa po opoziciji. Ja bih se ubio odmah da sam na njihovom mestu.
Stanje na Republickom nivou je jos gore , od tih 50% sto je izaslo SPN je osvojilo 23%
Sto je realno malo vise od 11% podrske gradjana Srbije. Apsolutna katastrofa . Da stvar bude gora , kada bi se podelile te stranke i svakoj se dale podjednak deo glasova nijedna be bi presla cenzus , bile bi daleko ispod. Zamisli cenzus od recimo 5%, a ti jedva dobacis do cenzusa od 3%. Jos se grcis. To je u najmanju ruku TRAGEDIJA!
A ovo prokletstvo nad Srbijom koje se nadvilo i sto je Vucic na vlasti i komada ovu napacenu zemlju si kriv TI i tvoji pajtasi. To je najtuznija istina i realnost u ovoj kompletnoj tragediji jer nemate dodira sa stvarnoscu!!! Zato niko nece da glasa za vas .
Vi ste bre Vuciceva cirkuska grupa koju on placa da bi lakse unistio ovaj narod. Pokri se bre usima i nemoj vise da se mesas u teme za ozbiljne ljude. Koga zabole da li ti se svidja ili ne ovo sto sam ti napisao. Pukli ste, ali ste odradili svoj posao i pomogli Vucicu da vlada.

Back