Zašto se profesionalno ne bavite politikom kada je toliko volite?

Zauz

Buduća legenda
Poruka
34.897
Vi ste forumasi koji beskrajno vole da pisu o politickim temama na ovom pdf~u.
Beskrajno volite da se bavite time ko je sta rekao,analizirate a imate stavove,misljenja,gorite od zelje da dokazete jedni drugima kako ste bas vi u pravu.Strastveni ste do maksimuma,politika je ocigledno vasa ljubav,vase sve i svja.Pdf stalno gori od vasih emocija koje pokazujete ovde bas strastveno.Nebitno o kojoj stranci pisete,nema veze o kojim osobama,nema veze sta se.na dnevnom planu dogadja niti najavljuje da ce se dogoditi mozda ~ uvek je vatren nacin vase diskusije.

Zasto se profesionalno ne bavite ovim da lepo zivite od svog posla?

Vi ste forumasi koji beskrajno vole da pisu o politickim temama na ovom pdf~u.
Beskrajno volite da se bavite time ko je sta rekao,analizirate a imate stavove,misljenja,gorite od zelje da dokazete jedni drugima kako ste bas vi u pravu.Strastveni ste do maksimuma,politika je ocigledno vasa ljubav,vase sve i svja.Pdf stalno gori od vasih emocija koje pokazujete ovde bas strastveno.Nebitno o kojoj stranci pisete,nema veze o kojim osobama,nema veze sta se.na dnevnom planu dogadja niti najavljuje da ce se dogoditi mozda ~ uvek je vatren nacin vase diskusije.

Ја сам хтео бабу да убацим да дежура на бирачком месту, али није хтела. :(

to nam je zaostalo od davnih dana, otvorimo novine Politika, pa bistrimo, a kao mladji Politikin zabavnik.
uvek je vatren nacin vase diskusije.
neki idu odmah na sportske strane, vatreno nego kako? coce, zapalili smo po amerike, inzurekcionisti, samo cuti, da ne zaglavimo robiju, ko neki, i predsednik da nam ne bude robijas?!

sta mislis ko je mici prod'o ideju zavetnika? pa mi ameri, ona je srpska verzija oath keepersa, svet je globalno selo, vi'is npr. onu pesnicu kao simbol pokreta

Otpor

, to ti je jos iz vremena Slobe, samo zapazi, nije isto je li levica ili desnica, neko je i to postavljao skoro

sta mislis odakle ovom straXu92 u nick-u?

pa da ga pitamo? ja mislim upravo zbog, citiram sa
B92 head Veran Matić came out on stage in an Otpor T-shirt with inscription "Живи Отпор!" (Live the Resistance) above the clenched fist logo. In his acceptance speech, delivered in Serbian, Matić explicitly mentioned the four students that were arrested and sentenced the previous week.[12]
The awards ceremony was carried live in Serbia on TV Košava, a station owned at the time by Milošević's daughter Marija. However, when it came time for the Free Your Mind award to be handed out in the live broadcast, only the initial intro by R.E.M. and part of the accompanying pre-taped video piece about Radio B92 was shown before abruptly cutting to an extended block of commercials.

pa da ga pitamo? ja mislim upravo zbog, citiram sa

B92 head Veran Matić came out on stage in an Otpor T-shirt with inscription "Живи Отпор!" (Live the Resistance) above the clenched fist logo. In his acceptance speech, delivered in Serbian, Matić explicitly mentioned the four students that were arrested and sentenced the previous week.[12]
The awards ceremony was carried live in Serbia on TV Košava, a station owned at the time by Milošević's daughter Marija. However, when it came time for the Free Your Mind award to be handed out in the live broadcast, only the initial intro by R.E.M. and part of the accompanying pre-taped video piece about Radio B92 was shown before abruptly cutting to an extended block of commercials.
Nije vam palo na pamet da bi mu to mogla biti godina rođenja?

Back