Zasto se prestalo prikazivanje Bollywoodskih serija?


@Jugoslav Čvarak
Bez ovakvih forumaša bi forum možda i imao neku šansu, ali - ko će normalan doći da piše negde gde se ovakve stvari dopuštaju?!

Zašto ne odeš na neki hrvatski forum da širiš rasizam, homofobiju i čime već sve ne zatrpavaš svaku božju temu na forumu? Ah, da, tamo bi te brzopotezno banovali, jer ne žele da ljudi misle da su Hrvati primitivci.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kakve veze Bollywood ima sa Romima?

Indijci smatraju uvredljivim da ih se dovodi u vezu sa Romima.

Inače, u svojim serijama i filmovima Indijci obično biraju svetle glumce koji nalikuju Evropljanima, jer je za njih to ideal lepote. Tamnopute Indijce ćeš pre videti u američkim i evropskim serijama nego njihovim.
Nije tacno.
Objasni mi ljepotu Tanje Savic koja je za mene pojam ljepote.
 
blabla.gif
Mani me bre.

🐈
 
Bez ovakvih forumaša bi forum možda i imao neku šansu, ali - ko će normalan doći da piše negde gde se ovakve stvari dopuštaju?!

Zašto ne odeš na neki hrvatski forum da širiš rasizam, homofobiju i čime već sve ne zatrpavaš svaku božju temu na forumu? Ah, da, tamo bi te brzopotezno banovali, jer ne žele da ljudi misle da su Hrvati primitivci.
Polako upoznat ces ga.

Sta se tice teme i Bollywooda veci dio mi se ne svida, previse plesu.
 
Kakve veze Bollywood ima sa Romima?

Indijci smatraju uvredljivim da ih se dovodi u vezu sa Romima.

Inače, u svojim serijama i filmovima Indijci obično biraju svetle glumce koji nalikuju Evropljanima, jer je za njih to ideal lepote. Tamnopute Indijce ćeš pre videti u američkim i evropskim serijama nego njihovim.
Decenijama naučnici govore o tome da su Romi potekli iz Indije...
 
Indijske serije su bile zanimljive, koliko zbog indijskih zgodnih zena toliko i zbog prikazivanja njihove kulture i civilizacije.
Meni su takve serije opuštajuće, lekovite, interesantne i lepe za oko... Dijametralno različit svet od ovog haotičnog u kom živimo...
Egzotičan, prelep svet, ogromne kulture, prastare civilizacije...

Plus, neopterećujući sadržaji serija, koje se lako gledaju, sa uživanjem...
 

Back
Top