Zasto se odustaje od istrazivanje i naseljavanje Meseca, i sve se istrazivanje prebacuju na Mars? Ko stoji iza svega? Vatikan ili Hazari?

Šta su zaboravili? Kako se lansira raketa?
Kako se slece na mesec. Jos nisu objavili rezultate radijacijskih testova, a i TV tehnologija je losija od one iz 1969.
kad je prvo sleteo kamerman, da snimi Armstronga kako pravi prvi korak...

Kako se slece na mesec. Jos nisu objavili rezultate radijacijskih testova, a i TV tehnologija je losija od one iz 1969.
kad je prvo sleteo kamerman, da snimi Armstronga kako pravi prvi korak...
Šta li si ti sad rek'o ovde, da mi je znati...

Kako to misliš da su zaboravili kako se sleće na Mesec? Svi oni podaci koje su prikupili tokom Apolo programa su nestali ili šta?
Kakve veze s tim imaju rezultati radijacijskih testova?
Kakve veze s tim ima TV tehnologija?
Kakav kamerman prvo sleteo, šta pričaš?

Ništa, a?

Dead Silence GIF by Studios 2016

Пре 50-так година, било је време покривања великих пространстава тв и радио сигналима, СССР/САД су користили разне методе да емитују сигнал у забаченим деловима својих земаља, емитовале су краткоталасне и средоталасне радио станице које су покривале цео свет итд.То су тада биле мејнстрим технологије.

Све те технологије су одавно застареле због експанзије интернета, и сада није баш лако оживети те мртве технологије и обучити хиљаде стручњака, само због једног пројекта.

Пре 50-так година, било је време покривања великих пространстава тв и радио сигналима, СССР/САД су користили разне методе да емитују сигнал у забаченим деловима својих земаља, емитовале су краткоталасне и средоталасне радио станице које су покривале цео свет итд.То су тада биле мејнстрим технологије.

Све те технологије су одавно застареле због експанзије интернета, и сада није баш лако оживети те мртве технологије и обучити хиљаде стручњака, само због једног пројекта.
Ja i dalje ne vidim kakve veze to sve ima sa sletanjem na Mesec.

Ja i dalje ne vidim kakve veze to sve ima sa sletanjem na Mesec.
Па на Месецу немаш баш квалитетан wi-fi или жичани интернет па ти треба неки други начин за комуникацију са летелицом.

Па на Месецу немаш баш квалитетан wi-fi или жичани интернет па ти треба неки други начин за комуникацију са летелицом.
Znači, pričamo o radio tehnologiji za komunikaciju, kako je to lošija danas nego što je bila 60ih?

Dejan Lucic ( Covek koji sve zna ) nas poznati marsolog je izjavio - Na Marsu ima vode , ali u cvrstom stanju. Na Marsu treba izgraditi postrojenja za stvaranje gasova staklene baste, koji ce zagrejati planetu i rasiriti led ( cvrsto stanje vode na Marsu ) da bi fotofori mogli da opstanu.
Ima neke logike
:think:
télécharger (1).jpg

1_2n6yiV0A8p8Lyk55gId23Q.jpg

Poslednja izmena od moderatora:
Ima neke logike
Ima neke, ali onako kako je ti prenosis (mogu slobodno reci - redovno i ucestalo) nema nikakve. ;)
Kakav led da se siri? :P Kako se to led siri, na koji nacin i za cije babe zdravlje, kad ga ima tu gde jeste, gde je nepokretan. :rotf:
Valjda ga treba otopiti. :lol::hahaha:To se, istina je, postize zagrevanjem atmosfere kroz njeno zgrusnjavanje cime se postize efekat staklene baste,
a sa rastom temperature led ce poceti da se topi i tecna voda ce poteci povrsinom... Pri tom, nadati se da je povrsinsko zracenje dovoljno neutralisano
kako ta tekuca voda ne bi i isparila, kako ne bi bilo na kraju da smo sve dzabe krecili... ;) :cool: Nikita, stvarno si, brate mili, tezak duduk za opstu nauku !

Šta li si ti sad rek'o ovde, da mi je znati...

Kako to misliš da su zaboravili kako se sleće na Mesec? Svi oni podaci koje su prikupili tokom Apolo programa su nestali ili šta?
Kakve veze s tim imaju rezultati radijacijskih testova?
Kakav kamerman prvo sleteo, šta pričaš?
Veruj u šta hoćeš, ništa što tvrde ne dovodi u sumnju. To mi jako liči na religiju...

Dejan Lucic ( Covek koji sve zna ) nas poznati marsolog je izjavio - Na Marsu ima vode , ali u cvrstom stanju. Na Marsu treba izgraditi postrojenja za stvaranje gasova staklene baste, koji ce zagrejati planetu i rasiriti led ( cvrsto stanje vode na Marsu ) da bi fotofori mogli da opstanu.
Ima neke logike
дејан лучић је преварант левел експерт
на марсу могу да доносе и или праве воду колико хоће неће се тамо задржати без магнетног поља.
треће, а радијација, чим напустите површину земље толика је радијација да се не може преживети дуже од 6месеци! - то је прави разлог зашто се одустаје од свемира а инвестира у еугенику

Veruj u šta hoćeš, ništa što tvrde ne dovodi u sumnju. To mi jako liči na religiju...
Čim nemaš argumenata i odgovora, odma' "veruj u šta oćeš, vakciniši se" i ostali debilizmi. Bolje se ne javljaj uopšte kad ništa pametno ne umeš da kažeš.

Ima neke, ali onako kako je ti prenosis (mogu slobodno reci - redovno i ucestalo) nema nikakve. ;)
Kakav led da se siri? :P Kako se to led siri, na koji nacin i za cije babe zdravlje, kad ga ima tu gde jeste, gde je nepokretan. :rotf:
Valjda ga treba otopiti. :lol::hahaha:To se, istina je, postize zagrevanjem atmosfere kroz njeno zgrusnjavanje cime se postize efekat staklene baste,
a sa rastom temperature led ce poceti da se topi i tecna voda ce poteci povrsinom... Pri tom, nadati se da je povrsinsko zracenje dovoljno neutralisano
kako ta tekuca voda ne bi i isparila, kako ne bi bilo na kraju da smo sve dzabe krecili... ;) :cool: Nikita, stvarno si, brate mili, tezak duduk za opstu nauku !
Ja sam tezak duduk za nauku, a ti pocasni clan britanske akademije .
Dejan Lucic je dao ideju koja je baza, koja treba da posluzi kao insiracija za nadogradnju.
Ti samo znas da budes sarkastican, i to je to.
Inace Dejan Lucic je mislilac koga treba traziti, i trunak njegove pametni nikome ne bi bio na skodio.

Ja sam tezak duduk za nauku, a ti pocasni clan britanske akademije .
Dejan Lucic je dao ideju koja je baza, koja treba da posluzi kao insiracija za nadogradnju.
Ti samo znas da budes sarkastican, i to je to.
Inace Dejan Lucic je mislilac koga treba traziti, i trunak njegove pametni nikome ne bi bio na skodio.
Sta god da je rekao taj tvoj Lucic, svakako nije sam izdeklamovao, vec samo preneo sta su strucnjaci sa tog polja vec utvrdili. ;)
Procitao sam i pogledao mnostvo snimaka koji u tancine objasnjavaju kako bi tako nesto trebalo da izgleda, a ovo sto Lucic kaze,
ili sto pak ti pausalno i nevesto, distorzirano prenosis sta god je on rekao, jeste to kako bi mali Perica skontao tu materiju. Kapiras sad?:):cool:

Sta god da je rekao taj tvoj Lucic, svakako nije sam izdeklamovao, vec samo preneo sta su strucnjaci sa tog polja vec utvrdili. ;)
Procitao sam i pogledao mnostvo snimaka koji u tancine objasnjavaju kako bi tako nesto trebalo da izgleda, a ovo sto Lucic kaze,
ili sto pak ti pausalno i nevesto, distorzirano prenosis sta god je on rekao, jeste to kako bi mali Perica skontao tu materiju. Kapiras sad?:):cool:
Treba biti strucnjak i doci do zakljucka ako postoji voda na Marsu da se iskoristi....
Ja uvek precizno i tacno prenosim citate Coveka koji sve zn.

Coveka koji sve zn.
girl talking GIF by Salon Line

Ima li ijednog normalnog čoveka koji ce poverovati da neko sve zna...Sprdaju te svi živi na forumu za takvu imbecilnu sintagmu koju si stvorio za tog šarlatana,
smešan si ko crtani film...:p:lol: Naravno da treba biti stručnjak, a ne šušumiga koja švercuje zvanične naučne podatke i hipoteze i pretvara ih u neke svoje neuke izvitoperene konstrukcije koje ne piju vodu ni na Zemlji, a kamoli na Marsu..:rotf:

girl talking GIF by Salon Line

Ima li ijednog normalnog čoveka koji ce poverovati da neko sve zna...Sprdaju te svi živi na forumu za takvu imbecilnu sintagmu koju si stvorio za tog šarlatana,
smešan si ko crtani film...:p:lol: Naravno da treba biti stručnjak, a ne šušumiga koja švercuje zvanične naučne podatke i hipoteze i pretvara ih u neke svoje neuke izvitoperene konstrukcije koje ne piju vodu ni na Zemlji, a kamoli na Marsu..:rotf:
Cela javnost zove Dejana Lucica - Covek koji sve zna., ti si ozbiljan kao Krezine drame.

Dejan Lučić - Ja sam čovek koji sve zna​

Šta su zaboravili? Kako se lansira raketa?
tramp se hvalio pametnim raketama, ali ruske mog' te strefe sa koje god strane sveta 'oces, sada bar imaju cipovi, valjda mos' se isprogramira sletanje, kako su kinezi spustili sondu, sta je problem? spustaj bre konzervu na mesaec kao 1969! rok'n'rol
postavljac teme lupeta, imamo program I PLAN
MissionPatchLaunch dateCrewLaunch vehicleLander vehicleDurationGoalStatus
Artemis 116 November 2022[70][4]SLS Block 125 days[222]Uncrewed lunar orbit and returnSuccess
Artemis 2November 2024[5]SLS Block 1~10 days4-person lunar flybyPlanned
Artemis 3December 2025[19]TBASLS Block 1Starship HLS Option A [21]~30 days4-person lunar orbit with 2-person lunar landing.[223]Planned

Back