zasto se nista lepo ne desava u srbiji

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
prosle godine je bila otvorena tema sa slicnim naslovom. i umesto da je ili zalepe, ili sami forumasi sa svojim postovima da je drze na vrhu, ode ko da nikada nije postojala. da li je razlog da se retko desava nesto lepo u srbiji, ili da vecinu forumasa ne interesuju te teme, ja ne znam ali...
par puta sam je vracao u "zivot" uz pomoc nekolicine forumasa, ali uvek je to kratko trajalo. i ineresantno je da ovi koji se kunu da vole srbiju vise od svega skoro nikada nisu postovali ni jedan post. kakva je to ljubav ja ne razumem, a vi???
 
prosle godine je bila otvorena tema sa slicnim naslovom. i umesto da je ili zalepe, ili sami forumasi sa svojim postovima da je drze na vrhu, ode ko da nikada nije postojala. da li je razlog da se retko desava nesto lepo u srbiji, ili da vecinu forumasa ne interesuju te teme, ja ne znam ali...
par puta sam je vracao u "zivot" uz pomoc nekolicine forumasa, ali uvek je to kratko trajalo. i ineresantno je da ovi koji se kunu da vole srbiju vise od svega skoro nikada nisu postovali ni jedan post. kakva je to ljubav ja ne razumem, a vi???

Ajde ti odgovori pošto si ti kompetentniji, šta se lepo dešava na KiM ili u Albaniji?!?!
 
Kako nista lepo na Kosovu, cujem da su pale cene belog roblja.

Hahahahahahah................A ja čuo da je droga i oružje jeftinije jer ne trebaju im više ni mooda niti imaju protiv koga da ratuju......Možda će međusobno.......A i mladima je svetla budućnost: mogu da trguju belim robljem,da valjaju gudru ili oružje a mogu da se fiksaju do mile volje i to za male pare,da se prostituišu ili da ratuju................:lol::lol::lol:
 
skoro, ima desetak dana, kosovo je postalo nezavisno, mislim da je lepavest ne??? zatim....
ali nije tema kosovo, vec srbija, cak da budem precizan nije ni srbija vec... procitaj jos jednom mozda ces shvatiti.

Lepa vest kao i što je Srbija postala nezavisna država ali su ekonomski i politički problemi i dalje realnost ne???A u pravu sam da je tema KiM jer je ono i dalje po rezoluciji 1244 UN i dalje u sastavu Srbije a da bi to promenili postoji jedan mali problemčić-Rusi........Tj. da bi ste bili u UN mora da vas prizna i Rusija ...Bar.......:lol::lol::lol:
 
Hahahahahahah................A ja čuo da je droga i oružje jeftinije jer ne trebaju im više ni mooda niti imaju protiv koga da ratuju......Možda će međusobno.......A i mladima je svetla budućnost: mogu da trguju belim robljem,da valjaju gudru ili oružje a mogu da se fiksaju do mile volje i to za male pare,da se prostituišu ili da ratuju................:lol::lol::lol:

koliko ja mogu procitati po novinama ,pogresio si samo u imenu zemlje, svega toga ima po srbiji, ako ne verujes mogu ti dati linkove, droga po skolama, oruzje po ulicama, najstariji zanat od skole do fakulteta itd. itd. ali da ponovim, lepa desavanja u srbiji ne interesuju patrijote. zasto bre????
 
koliko ja mogu procitati po novinama ,pogresio si samo u imenu zemlje, svega toga ima po srbiji, ako ne verujes mogu ti dati linkove, droga po skolama, oruzje po ulicama, najstariji zanat od skole do fakulteta itd. itd. ali da ponovim, lepa desavanja u srbiji ne interesuju patrijote. zasto bre????

Vala vas niko živi ne može dostići a kamoli preteći u takvim stvarima........Godine su to iskustva.....Jeb.iga mi nemamo takvo iskustvo kao vi.................:lol::lol::lol:
 
Ти би хтео да се срби веселе што им је анектиран Космет?

hebalo vas kosovo, ostavite kosovo po strani, ako nista druo, racunajmo ga da je to lose desavanje u srbiji. ajde odgovorite na pitanje, zasto patrijote ne zele nista cuti o lepim desavanjima u srbiji,
1. zato sto ih nema
2. ima ih, ali im je krivo zbog toga
3. na tim temama ne mogu pokazivati svoj patrijotizam bre
4....
 
Ništa lepo se ne dešava u Srbiji??!!!???
Odakle ti ta glupa informacija?
Dešava se, evo na primer
1. Počeo FEST :):):)
2. U subotu igraju Zvezda i Partizan na Marakani.. :):):):)
dalje...
3. Sutra Partizan-Efes u Pioniru :):):)
4. Jelena J. i Ana I. igraju na Vimbldonu...
...
5. Dečanska ulica u Beogradu dobija još jednu traku...:):):):):):
....
....
Hoćeš još???
 
Ništa lepo se ne dešava u Srbiji??!!!???
Odakle ti ta glupa informacija?
Dešava se, evo na primer
1. Počeo FEST :):):)
2. U subotu igraju Zvezda i Partizan na Marakani.. :):):):)
dalje...
3. Sutra Partizan-Efes u Pioniru :):):)
4. Jelena J. i Ana I. igraju na Vimbldonu...
...
5. Dečanska ulica u Beogradu dobija još jednu traku...:):):):):):
....
....
Hoćeš još???

ja verujem da se uvek moze pronaci neka lepa vest, zar je tesko i to postoavti, makar kao mali odmor od ovih patrijotskih tema, a moze se i oko toga raspravljati, normalno nece biti razloga za pljuvanje, ali uvek ima drugih tema za prociscavanje grla
 
ja verujem da se uvek moze pronaci neka lepa vest, zar je tesko i to postoavti, makar kao mali odmor od ovih patrijotskih tema, a moze se i oko toga raspravljati, normalno nece biti razloga za pljuvanje, ali uvek ima drugih tema za prociscavanje grla[/QUOT


Čekaj, ti si ovu temu otvorio " za pljuvanje" ??:shock:
O adem ks, kakvav malograđanski stav..

A, na šta si mislio, konkretno, sa ovim pitanjem - ništa se lepo ne dešava u Srbiji?
Na politiku?
Na ekonomiju?

Evo malo politike - najvažnija vest je da Rusija i Srbija intenzivno krću u saradnju ( ekonomsku, pre svega, ali ostalu..)
A još jedna od važnih vesti je da Srbija više neće ( najverovatnije neće ) plaćati Kosovski dug. Naravno samo dok se ne poništi ova veštačka nezvaisnost.

Ako te još nešto interesuje slobodno pitaj...
Tu smo da ti pomognemo...:lol:
 
Platice ga oni u naturi, nesto u belom a nesto u mladom roblju.

Slažem se. Platiće i više od tih par miliona dolara...Ustvari, grešim, neće svi, plaćaće samo običan narod.

Ono o čemu intenzivno razmiljam poslednjih dana jeste - gde rade ljudi na Kosovu?
Mislim na zvanične poslove, sa plaćenim porezima i doprinosima.....
Kolika je stopa nezaposlenosti na Kosovu?

Znam da je među Srbima koji žive na Kosovu velika, ali šta je sa Albancima?
 
prosle godine je bila otvorena tema sa slicnim naslovom. i umesto da je ili zalepe, ili sami forumasi sa svojim postovima da je drze na vrhu, ode ko da nikada nije postojala. da li je razlog da se retko desava nesto lepo u srbiji, ili da vecinu forumasa ne interesuju te teme, ja ne znam ali...
par puta sam je vracao u "zivot" uz pomoc nekolicine forumasa, ali uvek je to kratko trajalo. i ineresantno je da ovi koji se kunu da vole srbiju vise od svega skoro nikada nisu postovali ni jedan post. kakva je to ljubav ja ne razumem, a vi???

svasta!
 
Slažem se. Platiće i više od tih par miliona dolara...Ustvari, grešim, neće svi, plaćaće samo običan narod.

Ono o čemu intenzivno razmiljam poslednjih dana jeste - gde rade ljudi na Kosovu?
Mislim na zvanične poslove, sa plaćenim porezima i doprinosima.....
Kolika je stopa nezaposlenosti na Kosovu?

Znam da je među Srbima koji žive na Kosovu velika, ali šta je sa Albancima?


stopa nezaposlenosti je 65% , a stopa nezaposlenosti mladih preko 70%

zvanicne privredne aktivnosti su sverc raznih dobara, trgovina drogom, oruzjem i belim robljem.
 

Back
Top