Zašto se na RTS nije mogla čuti himna Hrvatske u prenosima iz Katara?

To je zato što nogomet kao globalno daleko najpopularniji sport djeluje na emocije većine ljudi. Znači kad Hrvatska izbaci Brazil to kod velike većine ljudi u Srbiji djeluje jako deprimirajuće jer Hrvatska ima punoooo bolju reprezentaciju od Srbije i to ih jako boli. Ne treba zamjeriti RTS-u što nije puštena 🇭🇷 himna. Kompleksi su teška stvar, a i nije bolest sve što boli. :lol:
Ja recimo,nemam nikakve emocije prema uspjehu ili neuspjehu hrvatskog fudbala ili hrvatskog sporta uopste.A ni u mojoj okolini ne vidim da se iko potresa.😂
Tako da mislim da ti ta teorija ne pije vode.
Vecina ljudi je indiferentna prema hrvatskom sportu uopste.Srbija bar ima uspjesne sportiste,ako nista,ima se za koga navijati.😀
 
Ja recimo,nemam nikakve emocije prema uspjehu ili neuspjehu hrvatskog fudbala ili hrvatskog sporta uopste.A ni u mojoj okolini ne vidim da se iko potresa.😂
Tako da mislim da ti ta teorija ne pije vode.
Vecina ljudi je indiferentna prema hrvatskom sportu uopste.Srbija bar ima uspjesne sportiste,ako nista,ima se za koga navijati.😀

Bila je prisutna emocionalna bol kod jednog dijela srpskog naroda nakon plasmana Hr u polufinale. Teško se bilo kontrolirat.

Screenshot_20221229_112541_com.android.chrome.jpg
 
Bila je prisutna emocionalna bol kod jednog dijela srpskog naroda nakon plasmana Hr u polufinale. Teško se bilo kontrolirat.

Pogledajte prilog 1276834
Da li mislis da je otac koji ubije sina normalan u bilo cemu?
Mislila,nemoj se spustati na taj nivo dokazivanja iz crne hronike ,pomislicu da nisi bas pametan.😉
 
ovo kažu tvoji evropljani

Продаја „Сартида“ америчком „Ју-Ес стилу“ једна је од спорних, према захтеву Европске комисије, која је прошле године упутила писмо влади Србије тражећи одговоре о 26 приватизација и других спорних послова.


Србија је потписник више међународних докумената чији циљ је борба против корупције. Свака наредна преузета обавеза је била прецизнија и обухватнија.
Купопродајна цена од 21,3 милиона долара се учинила многима ниска, а поготово после сазнања да је купац ослобођен свих дугова, који су се у то време процењивали на 1,7 милијарди долара. По свему судећи радило се о крупној корупцији у коју су били умешани највиши тадашњи представници државе, који су уз свесрдну подршку судова омогућили страној компанији да оствари велику противправну добит.

Šta je briga EU kome je država prodavala preduzeća?
 
Da li mislis da je otac koji ubije sina normalan u bilo cemu?
Mislila,nemoj se spustati na taj nivo dokazivanja iz crne hronike ,pomislicu da nisi bas pametan.😉

Nije normalno da državna TV kuća ne pusti himnu jedne reprezentacije jer je u Srbiji na vlasti čovjek koji malo nije čist u glavi i kojeg živcira kada komentator unese previše emocije kod postizanja gola hrvatske reprezentacije. Npr. ima utakmica između Hrvatske i SRJ krajem devedesetih u Zagrebu kada su tenzije zbog rata bile visoke i opet se HRT-u se puštala normalno tadašnja himna Hej Slaveni. Sa druge strane na uzvratu hrvatska himna se opet nije čula. Produkcija Tv Beograd. Himna kao himna je potpuno nevažna. Valjda treba postojat neki nivo profesionalizma kada se rade ovakvi prijenosi. ili ste svi vi Aleksandar Vučić :D
 
Nije normalno da državna TV kuća ne pusti himnu jedne reprezentacije jer je u Srbiji na vlasti čovjek koji malo nije čist u glavi i kojeg živcira kada komentator unese previše emocije kod postizanja gola hrvatske reprezentacije. Npr. ima utakmica između Hrvatske i SRJ krajem devedesetih u Zagrebu kada su tenzije zbog rata bile visoke i opet se HRT-u se puštala normalno tadašnja himna Hej Slaveni. Sa druge strane na uzvratu hrvatska himna se opet nije čula. Produkcija Tv Beograd. Himna kao himna je potpuno nevažna. Valjda treba postojat neki nivo profesionalizma kada se rade ovakvi prijenosi. ili ste svi vi Aleksandar Vučić :D
Mislim da se na neprofesionalizam niko nije do sada zalio...osim Hrvata.😂
A njihove zalbe nije potebno uvazavati.😁
 
To je zato što nogomet kao globalno daleko najpopularniji sport djeluje na emocije većine ljudi. Znači kad Hrvatska izbaci Brazil to kod velike većine ljudi u Srbiji djeluje jako deprimirajuće jer Hrvatska ima punoooo bolju reprezentaciju od Srbije i to ih jako boli. Ne treba zamjeriti RTS-u što nije puštena 🇭🇷 himna. Kompleksi su teška stvar, a i nije bolest sve što boli. :lol:

Jes gledao ti možda neku utakmicu reprezentacije Srbije na svetskom prvenstvu?
 
To je zato što nogomet kao globalno daleko najpopularniji sport djeluje na emocije većine ljudi. Znači kad Hrvatska izbaci Brazil to kod velike većine ljudi u Srbiji djeluje jako deprimirajuće jer Hrvatska ima punoooo bolju reprezentaciju od Srbije i to ih jako boli. Ne treba zamjeriti RTS-u što nije puštena 🇭🇷 himna. Kompleksi su teška stvar, a i nije bolest sve što boli. :lol:
Мени је некако глупо да уопште постоји НДХ 2.0 и њена репрезентација, а пласман је споредна ствар.Надам се да ће та аномалија бити исправљена у наредних пар деценија.
 
Мени је некако глупо да уопште постоји НДХ 2.0 и њена репрезентација, а пласман је споредна ствар.Надам се да ће та аномалија бити исправљена у наредних пар деценија.
Šmrc, šmrc baš mi je žao...

Жалио се Жарко Кораћ, који би се вероватно увредио када би га неко назвао Србином.
Žarko Korać je veliki Srbin i intelektualac.
 
Мени је некако глупо да уопште постоји НДХ 2.0 и њена репрезентација, а пласман је споредна ствар.Надам се да ће та аномалија бити исправљена у наредних пар деценија.
A nije ti drago ni što postoji Njemačka i njemačka reprezentacija. I nadaš se da će ta anomalija biti ispravljena u narednih nekoliko desetljeća. :ok:
 

Back
Top