Zasto se na forumu

Zene toliko kace sa muskarcima? Zar ne bi bilo bolje da su nam pokornije. Recimo svi napravimo dobru zurku a one se sa nama druze, plesu i ceskaju nam jaja ispod stola dok pijemo pivu?

Može lambada, tango, samba, rumba, :D šah ( u ovome vam skinem sklap),.......Ali samo bez šašoljenja testisa ispod stola, zar to nije neprijatan osećaj muškarcu koji pije pivo?
 
zašto se onda muškarci *****?

Zato sto jos nisu shvatili, kad shvate da su krave samo ce ignorisati takve zene.

Znas ti kad su tri bika bila na brdu i vide ispod njih krdo krava. Najmladji kaze srednjem, ajmo se mi sad zaleteti dole i istorbat jednu kravu, a srednji njemu kaze, ne ajmo se mi polako spustiti i istorbat sve krave, a najstariji kaze, jeste vi ludi, ajmo mi pobeci dok nas nisu videle.:lol:

Starom se ne prazne jaja, on to zeli napraviti iz ljubavi, znas ono zadnji sex pred smrt.
 
Zato sto jos nisu shvatili, kad shvate da su krave samo ce ignorisati takve zene.

Znas ti kad su tri bika bila na brdu i vide ispod njih krdo krava. Najmladji kaze srednjem, ajmo se mi sad zaleteti dole i istorbat jednu kravu, a srednji njemu kaze, ne ajmo se mi polako spustiti i istorbat sve krave, a najstariji kaze, jeste vi ludi, ajmo mi pobeci dok nas nisu videle.:lol:

Starom se ne prazne jaja, on to zeli napraviti iz ljubavi, znas ono zadnji sex pred smrt.

shvatam, zato se *****, hvala :)))
 

Back
Top