zasto se muskarci uplase kada im pokazes koliko ih volis ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
blondi:
e pa šta sam sad rekla... ili se vi ne tuširate goli :PPP
a ti lens... dolazi pod hitno... bila bi mi čast upoznati pravog muškarca 8)

... :cry: i krenem ja tako na aerodrom, ali nebo ne da da putujem...spustilo se na zemlju...takva je oluja da nam je odleteo itison sa terase na poslu (da da na poslu sam u nedelju popodne) itison ima jedno 60 kvadrata i eno ga dole na terazijama po sred ulice...evo cujem da je u skadarliji pala terasa (otpala sa zgrade) i poklopila jednog Juga...ako ovo nije smak sveta, mozda se i vidimo nekad.... :wink:

Lens:
blondi:

... :cry: i krenem ja tako na aerodrom, ali nebo ne da da putujem...spustilo se na zemlju...takva je oluja da nam je odleteo itison sa terase na poslu (da da na poslu sam u nedelju popodne) itison ima jedno 60 kvadrata i eno ga dole na terazijama po sred ulice...evo cujem da je u skadarliji pala terasa (otpala sa zgrade) i poklopila jednog Juga...ako ovo nije smak sveta, mozda se i vidimo nekad.... :wink:
joj pa ti si moj "Hero" :oops:

blondi:
Lens:
blondi:

joj pa ti si moj "Hero" :oops:

Golupcici, ajte sad lepo na svastaru :D :D :D

Gazdarica:
Margot, takav post mogao je samo greskom da bude obrisan... A greske se i ovdje kao i u svakom poslu, mogu potkrasti...

I opet ce neko "ukakao" i "upikio", a? Boni Suprims pelene upijaju tecnost i neprijatne mirise (chitaj: "razvodnjena Gazdarica i DON") i do tri puta brze i efikasnije od ostalih pelena.

Ajde DON, budi opet ser Zile pa se javi da budes oficijelni retard foruma...

LL&P,

fakpuppet

Pozdrav Gazdarice,

Gazdarica:
Margot, takav post mogao je samo greskom da bude obrisan...

Jea... vama se potkradaju greske vrlo chesto i vrlo chesto sa postovima istih ljudi. Koliko komplikovano moze biti da se izbrishe onaj post koji smatrate da TREBA da bude izbrisan? Ne ulazim u razloge zbog kojih hocete odredjeni post da brisete, jer to je tek maglovit teren, rejon Pozega.

Gazdarica:
A greske se i ovdje kao i u svakom poslu, mogu potkrasti...

E ne znam sta tacno hoces da kazes kada moderiranje foruma nazivas poslom ali ako vas neko placa da “orete beton” (chitaj: tupite alatku) ovako kako ste do sada onda je to gori talenat za biznis nego sto je Ed Vud bio za reziju.

Gazdarica:
Btw. ovaj post koji si sada napisala, mogao bi da bude obrisan, zbog vrijedjanja, ali ja to necu uciniti... Nadam se da ces ubuduce suzdrzati od vrijedjanja bilo koga i po bilo kojoj osnovi...
Pozdrav

A moglo je da se desi da bude obrisam i greskom... opet. Ajde neka sebe neko od moderatora izbrishe greskom kao moderatora sa ovog foruma ili “bele knjige zivih” pa posle prichajte Sv. Petru kako je i to bila “greska”.

I sexy maco Gazdarice: koga vi vredjate kada brishete ljudima postove (of kors, bez opravdanja; ponavljam: “greska” moze samo biti razlog a nikako opravdanje kad neko vec napravi sra..e)?

BTW, josh jedno pitanje: pa ako post zasluzuje brisanje sto ga lepo ne obrishesh nego nam tu izigravas milost Svete Majke? Vash “posao” kako ga ozbiljno dozivljavate i interpretirate je da se brishete uvredljive postove (pa makar oni to stvarno i bili, jelte) a ne da arbitrirate kako se vama !!svidja!!. Let’s face it: birokratski cinovnici su tu da skrabaju po papirima, prevrcu po fasciklama i drze se pravilnika o radu. Nema tu mesta za kreativnost jer kreativci nisu pozeljni zbog te nezgodne osobine da mozda nesto *pametno* na svoju ruku urade. Onda kada vam se iz nekog razloga snije da treba da izvodite besne gliste u “poslu” vec vam je prosho rok trajanja. Stvarno nemate mere...

I ajde da ne budem totalno “off topic” (inache ovo sto se ovde pise malo sta ima sa originalnom temom):

Lens:
A da se vas dve lepo rvate u blatu, a mi cemo da navijamo :lol: :lol: :lol:

A jel moze da se taj mec odrzi NA/U nekom neutralnom terenu a ne U gostima kod Gazdarice? :twisted: :twisted:

LL&P,

fakpuppet

A jel' bi mogao ti malo za promjenu da pises o nekoj od tema na forumu...???
Oprosti ako grijesim, ali ne vidjeh da si na "LJ i S" prokomentarisao ijednu temu...
Ako ti se one ne dopadaju, ti otvori topic s pitanjem koje tebe zanima... A, ako te ni to ne zanima, ne vidim ni razlog za tvoj dolazak ovdje...
Ako se meni negdje ne svidja, ja ni ne idem tamo...
Sve je dakle vrlo jednostavno, samo sto si ti, po svemu sudeci, dosao ovdje ne s namjerom da se druzis, razmijenis misljenja i eventualno nesto novo naucis, ili nekog naucis, naravno iz oblasti ljubavi iz seksa, vec da komentarises moderatore...
Ukoliko si nezadovoljan, imas administratora pa izvoli i njemu se obrati sa svojim primjedbama...
Na ovom forumu, pak, mjesto je raspravama o ljubavi i seksu... Nista manje i nista vise od toga...
Pozdrav

Pozdrav sexy Gazdarice,

Gazdarica:
A jel' bi mogao ti malo za promjenu da pises o nekoj od tema na forumu...???
Oprosti ako grijesim, ali ne vidjeh da si na "LJ i S" prokomentarisao ijednu temu...

Jea... kad bih imao da kazem nesto a da pri tome ne moram stalno da mislim da li ce neka dileja iz nekog razloga da obrishe post mozda bih i imao par postova. Ali s druge strane samo zato sto ti ne mozes da striktno pogodis u najvecem broju sluchajeva samu temu nego se upustas u “nevinu i simpaticnu” komunikaciju s nekim bajom totalno van dodira s temom na kojoj postujes nemas ni legitimitet da drugima odredjujes sta da prichaju i kako a da bude “na temu”. Ako mislis da to sto napises par rechi “na temu” daje kredit da posle toga prichas “sta god” - ok. Koliko sam ja primetio na to se svodi tvoje post-ovanje na forumu. To cu da radim i ja. Meni odgovara.

Gazdarica:
Ako ti se one ne dopadaju, ti otvori topic s pitanjem koje tebe zanima... A, ako te ni to ne zanima, ne vidim ni razlog za tvoj dolazak ovdje...

Vidim da slabo sta ti kontas... kada sam poslao prvi post na temu "Zakljucavanje tema" i to iskljucivo zbog tvoje drskosti ali drzeci se *teme* ispalo je da to nije dovoljno dobro, da sam dosao da rusim ustavni poredak i da podrivam bezbednost regiona u sjajnoj interpretaciji tvog kolege DON-a (o kojem tek treba reci par reci).

Dal vidis il' ne vidis razlog za moje "dolazenje" na forum – tvoj i samo tvoj problem. Nije u tvom mandatu da se bavis tim pitanjem u oficijelnom svojstvu. You gotta get over yourself already.

Gazdarica:
Ako se meni negdje ne svidja, ja ni ne idem tamo...
Sve je dakle vrlo jednostavno, samo sto si ti, po svemu sudeci, dosao ovdje ne s namjerom da se druzis, razmijenis misljenja i eventualno nesto novo naucis, ili nekog naucis, naravno iz oblasti ljubavi iz seksa, vec da komentarises moderatore...

Uvod, razrada i zakljucak; kadija te tuzi kadija ti sudi... motivacija s kojom neko nastupa na forumu pa pise ovo ili ono opet nije tvoj posao. Svako skraba po forumu svoju gomilu kojestarija iz razlichitih razloga. Neko stvarno misli da ima sta od iskustvene mudrosti da ponudi dugima a neko mozda opet samo hoce da iznese o "glupavosti" necijeg pisanja. Znachi ostavi se spekulacija o nechijim motivima, ako ti se bash sudi a ti onda sudi o supstancijalnom tj. onome sto je ostavljeno kao produkt na forumu u vidu posta.

Isto tako ono sto vazi za tebe odnosno ono sto ti primenjujes u sopstvenom zivotu nikako ne mora da se odnosi na bilo koga drugoga. Ono sto bi moderator trebalo da u stvarnosti bude sposoban je da se ne ogranichava na arshine koji za njega obavljaju posao u lichnoj primeni. Al kao sto rekoh birokratski cinovnici...

Gazdarica:
Ukoliko si nezadovoljan, imas administratora pa izvoli i njemu se obrati sa svojim primjedbama...

Nema valjda stvarno potrebe da se obracam Administratoru. Ne znam ni koliko bi on bio od pomoci ili koristi. I ne radi se o zivotu i smrti (kao sto bi neki papci koji vole da prete svima fizickom likvidacijom hteli da prikazu). Sto se mene tiche mozete da nastavite sa poslom sjajno kako ste ga obavljali i do sad a ja ako ima razloga da nastavim da postujem ono sto ja mislim da treba da postujem.

Gazdarica:
Na ovom forumu, pak, mjesto je raspravama o ljubavi i seksu... Nista manje i nista vise od toga...
Pozdrav

Ma volim i ja vas... sve redom uboge i promrzle.

Live Long & Prosper,

fakpuppet

Pozdrav Gazdarice,

Gazdarica:
Hehehehe, kako si se samo uhvatio sad pisanja...
Ma, sjajno je zar ne, kad uhvatis zrtvu, na koju mozes istresati svoje frustracije...
No, ja nemam namjeru da ti pomazem u tome...
So, ti i dalje pisi, ali bez mene...
Pozdrav

Pogresno si me shvatila, verovatno. !Niko! meni nije zrtva za izivljavanje. Ako ti je izivljavanje to sto ti ostavis post pa ja na svaki hocu da odgovorim - ok - al onda imas problem sa bilo kime na forumu a ne samo samnom.

Mislim da si pogresno identifikovala i izvor eventualne frustracije... ja sam po tebi tako sedeo izfrustriran valjda sto nisam povaljivao nista s pulsom osim desne sake mesecima pa mi se tako javila genijalna ideja da dodjem na forum i da malo se izivljavam bash na TEBI (ili ostalim moderatorima)! E al ti je masta... Sve sto sam imao da ti kazem s originalnom namerom sam ti rekao u prvom postu na temu zakljucavanja... sve ostalo je "aftermath" DON(KEY)-jevog vitestva.

Live Long & Prosper,

fakpuppet

Pozdrav...

DON:
Komentarises Ljubav i sex,ima te.Ne komentarises to,vec vredjas,nema te.Komentarises SF,ima te.Ne komentarises SF,vredjas,nema te.

Pozdrav

Fala bogu sta god da ti skrabas uvek te ima. Ajde vise kazi CHIME sam uvredio nekoga (osim tebe koji stoicki podnosi udarce)!

& XEXEXEXE! Aj ti to onda meni na priv. pa da bar ti dosledno postujes to "pravilo". A ako te blam da sada ljudi gledaju kako pretis fizickom likvidacijom onda sledeci "putic" nemo da se zaleces ko bik u koridi!

LL&P,

fakpuppet

fakpuppet:
Pozdrav...

DON:
Komentarises Ljubav i sex,ima te.Ne komentarises to,vec vredjas,nema te.Komentarises SF,ima te.Ne komentarises SF,vredjas,nema te.

Pozdrav

Ajde vise kazi CHIME sam uvredio nekoga (osim tebe koji stoicki podnosi udarce)!

LL&P,

fakpuppet

Pitam se samo dokle cu dozvoliti ovo OSIM TEBE.....

No,hvala na priznanju sopstvenome da VREDJAS! Ovo cu ostaviti,ali ni ovo nema veze sa LJ i S,pa sam malo u dilemi.Ok,posto priznajes da samo MENE vredjas,ostavicu,da vide ljudi.Nadalje cu brisati.

DON:
Ja se licno ne plasim da mi neka kaze VOLIM TE.samo sto ja ne dozvoljavam da mi bas svaki gabor to kaze.Mora mi se bar malo digne.Ovako...Naravno,pricam o real life. 8)
a tebi mora da se digne kad ti neka kaze da te vooli..?
ccc...mucheniche ima li te koja i tebi to kaze...nema ...
chim ti to povezujesh s dizanjem...e jado...a na shta ti se josh dize,kazi ti nama...?
ti se dize na zepter posudje?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back