Zasto se kod nas i dalje drze cene novih grafickih kartica?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Flicker ba flicker ... Prati malo o čemu se piše.
Znamo da si imao LCD još 90ih godina i kada još nije postojao ali to nije tema.
Lupetaš gluposti lepo sam napisao da sam prvi lcd kupio pre 20 godina neki ibm 15" i koristio ga za palete, muziku i čat dok sam na glavnom crt radio. To ti ne razumeš jer misliš kako su se kompjuteri i internet pojavili tek pre neku godinu kada si to mogao da priuštiš.
 
E vidiš kada je jeftin crt monitor onda ti slab rifreš umara oči. Ti to ne vidiš ali oko oseti i napreže se.
Druze bre....
1, CRT zagreva kao furuna i vrsi pritisak na oci SVAKI!
2. Prostor na stolu necu ni da pominjem.
3. Sony Trinitron jeste nesto bolji ali isto toliko zraci kao i ostali sa katodnom cevi.
4. Nema sanse da je POSTOJAO CRT sa 24 incha-monitor ne TV
5. Taj ko kaze da mu je losiji LCD(iako je sam pojam LCD jako
sirok i neporecizan( ili je corav ili....Progledao sam ISTI DAN kad sam uzeo TFT LCD monitor.
6 Ti sad opet poredis jeftin LCD i skup CRT. Nije realno. Poredi klasu sa klasom.
7. Objasnjavati bilo sta@ sasasta i ostalima koje ne znaju sta je HD Ready a sta FullHD je besmisleno
...Itd. Itd inace ce llista biti beskonacna...
 
Poslednja izmena:
Lupetaš gluposti lepo sam napisao da sam prvi lcd kupio pre 20 godina neki ibm 15" i koristio ga za palete, muziku i čat dok sam na glavnom crt radio. To ti ne razumeš jer misliš kako su se kompjuteri i internet pojavili tek pre neku godinu kada si to mogao da priuštiš.
:hahaha: kako te ne smori da lupas gluposti ?
LCD ti bio za sezanje a crt za posao :hahaha:

Na stranu tvoje baronisanje po kome si poznat na forumu ali moj komentar je upravo bio vezan za crt i kako lose utice na vid a ne da poredim sta je bolje imati , naravno lcd.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top