ZASTO SE HRVATI NE MRZE , A MI SRBI MEDJU SOBOM DA.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sklopotnica:
ZATO STO SMO SE MI BILI ODREKLI NASE VJERE I CRKVE. OVCE SMO ZATVARALI PO CRKVAMA I KOZE. UBIJALI I GONILI SVOJE SVESTENSTVO.
DODJE MI DA ZAPLACEM, ALI SVE SE BUDI HVALA BOGU.SVAKI DAN JE SVE BOLJE I BOLJE. BICE PROBLEMA, ALI POBIJEDICEMO.
SLAVA BOGU NA VISINI, A NA ZEMLJI MIR....

Kad se istrebe pogani izrodi kao sto su dsovci, dosmanlije i ostali srbozderski komunjarski sljam. Onda ima da bude kako treba u Srbiji :)
 
-Dimitrije-:
Kao tvoj djindjura, koji je podrzavao zversko bombardovanje Srbije,

Jeste...dobra je to bajka...o zlom Djindjicu koji je zasluzio da ga roknu....

Samo, Dimitrije, reci mi tacno ime medija gde si ti to cuo da je Djindjic pozivao na bombardovanje Srbije...i datum kada je to bilo....ne bi bilo lose da nam prezentujes neki dokaz...

Jer....to su gluposti...cak sam cuo od jednog dileje da je on video taj snimak, u arhivama Bundestaga, kao dobro cuvana tajna, ali je on provalio tamo, i video.... Looooodiloooo

Ko mi da dokaz da je Djindjic izjavio da Srbiju treba bombardovati, dobije 100 E...
 
billy_THE_kid:
Jeste...dobra je to bajka...o zlom Djindjicu koji je zasluzio da ga roknu....

Samo, Dimitrije, reci mi tacno ime medija gde si ti to cuo da je Djindjic pozivao na bombardovanje Srbije...i datum kada je to bilo....ne bi bilo lose da nam prezentujes neki dokaz...

Jer....to su gluposti...cak sam cuo od jednog dileje da je on video taj snimak, u arhivama Bundestaga, kao dobro cuvana tajna, ali je on provalio tamo, i video.... Looooodiloooo

Ko mi da dokaz da je Djindjic izjavio da Srbiju treba bombardovati, dobije 100 E...

Пошто си ти велики демократа онда се сећаш изјаве Ђинђића где каже:"Да Србију треба бомбардовати како би Милошевић ослабио позицију ,а самим тим и отишао са власти", што се и десило...у том тренутку Ђинђић није размишљао на Српски народ него на фотељу која му следује кад Милошевић оде., што је и било, али на жалост није потрајало, бар што се тиче Ђинђића. Остали су се добро укотвили , имају јаку гарду око себе па су тренутно недодирљиви за руку правде.. е толико за сад.:-(

прилог:

17. Maj 1999 Zoran Djindjic: ”Ako se zivotna situacija naroda u Srbiji pogorsa i ako se unisti energetski sistem države, Milosevic će morati da potpise sve sto zahtevate. (Izrealski list „Haaerz”)

Цитат:
17. Maj 1999 Zoran Djindjic: „Jugoslavija se mora bombardovati” (Der Spiegel 20/1999: SPAN style=font-FAMILY: Verdana„>SPAN style=font-FAMILY:Verdana>http://www.spiegel.de/spiegel/0,1518...tml/SPAN/SPAN;

26. Maj 1999 Djindjic ponavlja svoj poziv na bombardovanje Jugoslavije i izjavljuje ”Ja sam najomrazenija osoba u Srbiji„ (nemacki dnevnik na ZDF).

DOS i sadasnji sps bi rado sve borce za srpstvo isporucili u Hag.

Kako oni ono kažu:

„Mi moramo da ispunimo sve obaveze prema haskom ovaj stranim sponzorima”

Ili još bolje:

„Mi nismo dosli na vlast da narodu bude bolje nego da vratimo dugove u koje smo se uvalili dok smo dolazili na vlast”
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ево и коментар немачког новинара:

Klaus Hartmann

Djindjic liebte die Bombe auch, aber diplomatisch
Am 21. Mai 1999 beklagte Zoran Djindjic gegenüber der Nachrichtenagentur Reuters eine ”Strategie des Regimes„, ihn zu beschuldigen, er habe ”die Fortsetzung der Bombardierung gefordert„. Am 25. Mai 1999 stellte ihm die tageszeitung die Frage: ”Fordern Sie vom Westen einen Stopp der Luftangriffe?„ Antwort: ”Das ist nicht realistisch„. Tatsächlich war Djindjic schlau genug, die Bombardierung Jugoslawiens durch die Nato nicht offen zu unterstützen, aber - und darauf bezogen sich die Vorwürfe - am 9. Mai 1999 veröffentlichte er gemeinsam mit dem montenegrinischen Präsidenten Milo Đukanović eine Erklärung, in der er die Nato aufforderte, sie dürfe ”keine Vereinbarung„ zum Ende des Krieges ”unterzeichnen, die Milosevic den Erhalt seiner Macht gestattet„. Was sollte dies anderes darstellen als die Aufforderung zur Verlängerung des Krieges?
dieser gerichtet worden. Prüfen wir daher, was und wen wer mit Djindjic verloren hat.
__________________________
СВЕ ЗА МАЈКУ СРБИЈУ И ОПСТАНАК...остало цензурисано!
 
oxi:
ali i nabedjeni hrishtjani koji misle da filosofijom "Obraz"-a propagiraju Pravoslavlje...
Ти немој да млатиш небулозе, само лупите по партијском наређењу и то је то

Колико су небеса виша од земље, колико је Исток даље од Запада, толико су судови моји виши од судова ваших и моје мисли више од мисли ваших, синови људски (у.с. Иса 55,9)
 
sklopotnica:
ZATO STO SMO SE MI BILI ODREKLI NASE VJERE I CRKVE. OVCE SMO ZATVARALI PO CRKVAMA I KOZE. UBIJALI I GONILI SVOJE SVESTENSTVO.
DODJE MI DA ZAPLACEM, ALI SVE SE BUDI HVALA BOGU.SVAKI DAN JE SVE BOLJE I BOLJE. BICE PROBLEMA, ALI POBIJEDICEMO.
SLAVA BOGU NA VISINI, A NA ZEMLJI MIR....

pa ti vec dade odgovor
pa bratanche... ti shto si chuvo ovce u crkvi??? jel mi sad kolektivno da ispashtamo tvoje perverzije?
 
billy_THE_kid:
Vidi, sve sam to vec cuo od babe Kurane, sto valja kajmak na Kalenicu...
Samo sto ona, kao ni ti, nije imala nikakav dokaz za tu tvrdju, osim prazne price.....

...reko mi coek, majke mi......

Ма знам ја да је за вас демо(но)крате болна истина...али ипак је истина, па ма каква она била. Не покушавам да те у било шта убеђујем, јер идеологија коју ви заступате је да један мисли, а остали раде.Нешто као из времена комуњара...


_____________________________
СВЕ ЗА МАЈКУ СРБИЈУ И ОПСТАНАК..остало цензурисано!
 
billy_THE_kid:
Ko vam je rekao da se Hrvati ne mrze???
Bajo, mrze se samo tako....gori su i od nas....
Istrani, Dalmatinci, Purgeri, Zagorci, Slavonci.....ma to je mrznja nevidjena....

Nije tacno da smo samo mi neslozni,,,,i oni su.....samo su malo pametniji od nas u odsudnim trenutcima za njihovu lepu...
Ne zaboravite da oni takođe imaju konflikte sa Hercegovcima, kao što imamo i mi probleme sa Albancima.
Iskreno, ja mislim da otkada smo počeli da ratujemo međusobno (1992. je zvanično počelo, upadali smo u sukobe i ranije), svi mrzimo šta vidimo: Srbi Srbe; Hrvati Hrvate; Slovenci Slovence i tako dalje.

sklopotnica:
ZATO STO SMO SE MI BILI ODREKLI NASE VJERE I CRKVE. OVCE SMO ZATVARALI PO CRKVAMA I KOZE. UBIJALI I GONILI SVOJE SVESTENSTVO.
DODJE MI DA ZAPLACEM, ALI SVE SE BUDI HVALA BOGU.SVAKI DAN JE SVE BOLJE I BOLJE. BICE PROBLEMA, ALI POBIJEDICEMO.
SLAVA BOGU NA VISINI, A NA ZEMLJI MIR....
Istina, pravili smo greške. Ali kakve veze ima naša odluka o prihvatanju vere sa međusobnom mržnjom Srba? Jedini odgovor, koji je po mom mišljenju besmislen u osnovi, je to da smo svi postali nacisti i nacionalisti.

Ja to nisam postao, jer ja gledam ljude kao osobe, a ne kao pripadnike grupe.
 
arteciss:
Ма знам ја да је за вас демо(но)крате болна истина...али ипак је истина, па ма каква она била. Не покушавам да те у било шта убеђујем, јер идеологија коју ви заступате је да један мисли, а остали раде.Нешто као из времена комуњара...


_____________________________
СВЕ ЗА МАЈКУ СРБИЈУ И ОПСТАНАК..остало цензурисано!
Pa kako treba da bude???.........da svi misle, a jedan radi??? .......bajooooooooo
 
inspirion:
Đinđa je јеbao babe po Nemačkoj.
A onda se počeo predstavljati kao patriota.

Inače, njega su ubili.............njegovi prijatelji.
sta fali babama u Nemackoj??...jesi bio, nekada??...mogu ti reci , da se drze bake samo tako....
A ko ga je ubio, ubio.....mrtav je, pa je mrtav....kakvi smo, nismo ga ni zasluzili...
Najveci greh u Srbiji, bato, je biti pametan, pricati tecno strane jezike, ne biti debeo, zadrigao i ne prdeti za ruckom.....
Jos ako si doktor filozofije...onda si stvarno najebo...

Zivele stare, dobre jagnjece brigade.......svi koji nose naocare su sumnjivi...mnogo citaju..Srpskog domacina za sefa drzave...sve sa svinjcem i kokosunjcem...
 
-Dimitrije-:
Paganstvo ima u srpskom pravoslavlju. To ne smeta Obrazu. Obraz je srpski orijentisan. Samo srbozderski manijaci hoce da uniste Obraz. Ali to im nece uspeti :)

kako je onda sushta istina isusova kad i sam kazesh da ima u sebi paganstva???

lepo ja kazem, ako je neko hriscanin, onda je katolik ;)
a ni njih neshto nevolem...
a vi ste neki smorni hibrid svega i svachega, narochito marxa u zadnjih 15 godina...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top