• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Zasto se devojke plase da se zaljube u normalne muskarce...

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Pojavila se u poslednje vreme cudna pojava,muskarac, mlad,lep,uspesan ,kulturan,obrazovan ima problem da pronadje devojku i udje sa njom u vezu.
Nije do njega,sve pokusava ali u devojkama vidi strah i nesigurnost i sve se uglavnom zavrsi njenim begom.
Sta je tu u pitanju,sta je u tim curama pa lete u zagrljaj muskaraca koji ih ne postuju,koji ih tretiraju kao stvar,koji ih fizicki maltretiraju a onda ih u suzama mole za oprostaj.
Da li je problem u njegovoj obicnosti,normalnosti,kulturi koja rusi zensku percepciju i iskrivljuje njeno vidjenje suprotnog pola sto proizvede strah od nepoznatog.
Sta je put do zenskog srca,svrsiti joj na lice ili je nezno poljubiti i toplo zagrliti posle sexa.
Kada i kako je nastala ova pojava,sta se to desilo sa covecanstvom.

P

pasuljsko rebarce

Gost
zene koje su se opekle u zivotu
ne plase se niceg
osim zaljubljivanja

take su mi najsladje
da im srusis zidine kojima se brane i misle da su jake
pa udjes onda kao osvajac ne sa ovnom na glavna vrata
vec na kerkaportu ko u konstantinopolju :lol:

i onda se otvore kao ruze
i pokazu svoju podsvest...nema nista lepse
nesvesna i ranjiva zena je najlepsa zena :heart:

zato ih neke bolesne dileje lemaju i nokautiraju da imali taj plezir :lol:

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Није до њега, наравно. Како може до њега да буде ако га низ жемски одбија? Па, више је него очигледно да је до њих. Тако финог момка (nice guy) да одбију, пу, к*рве. :mrgreen:
Normalan i kulturan covek nikada zene nece etiketirati da su *****.Jos jedna glupost u tvojoj reziji.

Kažu "strani plaćenik"

Iskusan
Banovan
Poruka
5.152
Normalan i kulturan covek nikada zene nece etiketirati da su *****.Jos jedna glupost u tvojoj reziji.
giphy[1].gif

Baad_Boy

Veoma poznat
Poruka
12.135
Sta pod igrom podrazumevas...ja je isamaram i izbacim iz auta a ona me ujutru moli da se pomirimo....
Ne pije to vodu,jok.
To mozes neke glupace

Sad skoro je lik samarao zenu i dodje njen brat mu polomi obe ruke. Brat je inace borac neki.
Ono u meridijan kladionici mislim ako je neko gledao. Ubacicu video naknadno

I ne ljuti me ovo za samaranje zena zaboravi to.

goofy9

Početnik
Poruka
21
Veoma poznato, desilo mi se jednom da sam izlazio sam dosta finom i lijepom curom, u suštini sve super je cura, ali mi je nakon nekoliko vidjanja rekla da sam previše miran i da ona voli neke malo agresivnije muskarce u smislu više inicijative. Sta znam u početku mi je bilo čudno, ali sam poslije shvatio da samo treba da nađeš nekoga kome odgovaraš takav kakav jesi, a ako tražiš naići ćeš u jednom momentu na sebi sličnu osobu.

Manastirka

Elita
Poruka
24.501
Veoma poznato, desilo mi se jednom da sam izlazio sam dosta finom i lijepom curom, u suštini sve super je cura, ali mi je nakon nekoliko vidjanja rekla da sam previše miran i da ona voli neke malo agresivnije muskarce u smislu više inicijative. Sta znam u početku mi je bilo čudno, ali sam poslije shvatio da samo treba da nađeš nekoga kome odgovaraš takav kakav jesi, a ako tražiš naići ćeš u jednom momentu na sebi sličnu osobu.
Slažem se,...potpuno je tu nebitno da li si i koliko "normalan ". 😁

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
To mozes neke glupace

Sad skoro je lik samarao zenu i dodje njen brat mu polomi obe ruke. Brat je inace borac neki.

Da zaboravim a to ti je ispred nosa svaki dan,ja cu zaboraviti ali ta pojava nece tako nestati.Tretiranje devojaka kao krpe,izivljavanja nad njima,psihickog fizickog ima i to je svakodnevica.
Zlo je nasilje ali je porazavajuce prihvatanje nasilja od strane zene iz nekih meni nepoznatih pobuda.Cak je psihicko nasilje zastupljenije,manje je primetno a daje isti efekat.

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Temu sam bas zbog toga pokrenuo....interesuje me sta je u toj curi,ko je nju ubedio,naucio da ce je neki polukriminalni polimozgas usreciti .

Zika34

Poznat
Poruka
9.216
To mozes neke glupace

Ma daj, onaj što je pobego u Crnu Goru? Neki nadrogirani kriminalni šljam povezan sa vlašću a ti veruješ njihovim buvama?

Baad_Boy

Veoma poznat
Poruka
12.135
Da zaboravim a to ti je ispred nosa svaki dan,ja cu zaboraviti ali ta pojava nece tako nestati.Tretiranje devojaka kao krpe,izivljavanje nad njima,psihickog fizickog ima i to je svakodnevica.
Zlo je nasilje ali je porazavajuce prihvatanje nasilja od strane zene iz nekih meni nepoznatih pobuda.Cak je psihicko nasilje zastupljenije,manje je primetno a daje isti efekat.
Nznm. Evo ti kako prolaze muskarci kad samaraju zene, ja mislim da je to ovo

https://www.blic.rs/vesti/hronika/o...nformacija-o-sudbini-mladica-krvnicki/vwcxfef

goofy9

Početnik
Poruka
21
Mislis da je zeni u genima da bude krpa,da je partner ne postuje i da je ok ako je maltretira....ili si ti ili ja u velikoj zabludi.
A nije sve bas tako crno-bijelo ali valjda vole da se osjećaju sigurno, samo sto to u nekim slucajevima prerasta u to da ne znaju za koga su se udale. Mada ima dosta normalnih momaka sa takvih zastitnickim stavom, sta znam...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.