Zašto se daje podrška agresorima Rusima?

Mućak su u Ukrajini. Dalje, tada je SSSR za saveznika imao Ameriku i Britaniju, sada su im protivnici a kome je Amerika i Britanija protivnik narodski rečeno "najebaoooooo" je.



Šta je to "dobro"? Što Ruska Federacija uništava Ukrajinu, većinski pravoslavnu zemlju? Je li to za tebe dobro?
Прво, Украинци правослаци су и онако већим делом Руси. Друго, уУкраини живи 6 милиона унијаа и 2 милиона католика. И треће, Русија је већински правослана. У Украини, Русија се брани од запада, који је ушао у Украину 2014. године. Ти дечко, или имаш мање од тринаест година,или ниси ни Србин уопште.
 
Jedan je Srbin uhvaćen u Vukovaru zbog sijanja međunacionalne mržnje i ispisivanja grafita "Klat ćemo Hrvate", "Ovo je Srbija", "Smrt Hrvatima" i slične provokatorske grafite koje redovito švrljate po zidovima Vukovara, Borova sela i drugdje po Slavoniji (kasnije se čudite što Hrvati odvraćaju na vaše provokacije :roll:). Znaš li kako je lik završio? Dobio je obavezu redovitog posjećivanja psihijatra. Pazi da i ti tako ne završiš. ;)
to ste dobro uradili. Ako on hrvate osudjuje za ovo sto se dogadja kod nas, onda je stvarno zreo za ludnicu.

Прво, Украинци правослаци су и онако већим делом Руси. Друго, уУкраини живи 6 милиона унијаа и 2 милиона католика. И треће, Русија је већински правослана. У Украини, Русија се брани од запада, који је ушао у Украину 2014. године. Ти дечко, или имаш мање од тринаест година,или ниси ни Србин уопште.
..........il mu tako radno mesto.
 
U skladu sa međunarodnim pravom, sve ovo što rade Rusi u Ukrajini je klasična, čista agresija jedne države članice Ujedinjenih Naroda na drugu državu članicu Ujedinjenih Naroda. Da stvar bude još teža i gora agresor je država stalna članica Savjeta Bezbjednosti Ujedinjenih Naroda koja bi u skladu sa međunarodnim standardima trebala da štiti svjetski mir ali radi sasvim suprotno, dovodi svijet na ivicu novog Svjetskog rata.

Pitanje za sve one koji podržavaju agresora Rusku Federaciju, zašto to činite?
Autorska tema.
Зато што огромна већина слободног света то чини. Ипак изгледа да је то превентивни а не агресивни рат.
Откривањем гомиле лабораторија за биолошко оружје показало се да је и праведан.
 
Ne postoji "kosovo" već samo *kosovo i nije međunarodno priznato. Ne priznajer ga ni EU čak. A vidimo da ruske repubilke takođe imaju priznanja više država. Zato tišina sa tim zločinačkim dvostrukim standardima i trpite batine koje ste zaslužili, dok mi vičemo: UUURAAAAAAAAA!
Ne, Lugansk i Donjeck imaju priznanje samo od Rusije i nikog više. Kosovo je država, iako nema puno međunarodno priznanje, ali za razliku od spomenute dvije "republike" koje priznaje samo 1 država, Kosovo priznanje gotovo 100 država. To je golema razlika.

Ti kličeš ubijanjima civila, razaranju gradova i osvajanju teritorije jedne suverene države od strane agresora?! :eek: A da potražiš stručnu pomoć dok je navrijeme?
 
Ne, Lugansk i Donjeck imaju priznanje samo od Rusije i nikog više. Kosovo je država, iako nema puno međunarodno priznanje, ali za razliku od spomenute dvije "republike" koje priznaje samo 1 država, Kosovo priznanje gotovo 100 država. To je golema razlika.

Ti kličeš ubijanjima civila, razaranju gradova i osvajanju teritorije jedne suverene države od strane agresora?! :eek: A da potražiš stručnu pomoć dok je navrijeme?
*kosovo je Hrvatska na biciklu. NATO je zločinačka organizacija a Rusi vas rasturaraju kao 45. Uraaaaaaaaaa!
 
Vi nam i ne treba te! Osim toga vaše priče su još gluplje.
Ništa nije gluplje od tvog prethodnog komentara. ;)

Kakvu si sad glupost napisao, kakvo neznanje. I nije te sramota? :fdlan:


Izuzetno glupo, totalno neznanje. Babe i žabe.
Jesi li ti iz Hrvatske, možda?
Oho, zar je do toga došlo? :lol: Osporavanje tvrdnje bez ijednog protuargumenta. :lol: "U krivu si zato što ja to tako kažem". :rotf:
 
То се зови навијачке страсти. наравно да неће бити никавог распада Русије. Хитлер је освајао. Руси су на својој земљи. И уопште то западно правило, да се признају све границе које у комунисти зацртали, одлази у историју. Како у Укарини, тако и по питању Авноја.
Rusi nisu na svojoj zemlji, već su izvršili agresiju na drugu zemlju i tamo drže svoju vojsku. Čista agresija.

Što se tiče AVNOJ-a, možete nam samo pljunut pod prozor. ;)
 
Прво, Украинци правослаци су и онако већим делом Руси. Друго, уУкраини живи 6 милиона унијаа и 2 милиона католика. И треће, Русија је већински правослана. У Украини, Русија се брани од запада, који је ушао у Украину 2014. године. Ти дечко, или имаш мање од тринаест година,или ниси ни Србин уопште.
Mogu li ja doći u tvoju kuću braniti svoju? Ostat ću kod tebe koliko je god dovoljno da obranim svoju kuću. Dogovoreno?
 
Znači jesi iz Hrvatske. Pametnom dovoljno.
A ti i dalje nemaš protuargument. Znači, ti si iz Srbije. ;)

Vi ste već dolazili u naše kuće, po noći i ubijali nas. I to ne jednom.
Ne pitam te to. Ne drami! Pitem te, mogu li doći u tvoju kuću braniti svoju i ostati kod tebe koliko mi je potrebno da obranim svoju. To te pitam!
 
Зато што огромна већина слободног света то чини. Ипак изгледа да је то превентивни а не агресивни рат.
Откривањем гомиле лабораторија за биолошко оружје показало се да је и праведан.
"Preventivni rat" je službeno zabranjen Poveljom Ujedinjenih naroda.
 
*kosovo je Hrvatska na biciklu. NATO je zločinačka organizacija a Rusi vas rasturaraju kao 45. Uraaaaaaaaaa!
Kakav je to komentar? :lol: Jesi li dobro? :think:

Sad me ne pitaš, kako to? Ne, vi ste već upadali u naše kuće jer ste zločinci. U dva svetska rata i ovom poslednjem, vašem terorističkom.
Pitam te! Mogu li doći u tvoju kuću braniti svoju? Zašto mi ne želiš odgovoriti?
 
Znači napad na SRJ je bio slučajan? Oh neznalice koji loši pokušaji opravdanja za naciste i ostali svetski ološ.
Napad na Srbiju nije bio preventivni rat. Srbija je bila uputila vojsku na Kosovo i započela protjerivanje albanskog stanovništva s Kosova. To nije bio preventivni rat, već prisiljavanje Srbije da zaustavi invaziju na Kosovo i etničko čiščenje.
Meni sasvim dovoljno da vas Rusi gaze kao 1945.
Budući da nemaš nijedan argument, možeš se tješiti samo besmislicama. ;)

nista. Ja sam samo izabrao Rotschilda za krivca a ne tebe.
Ocu da ti spasim zivot jer nisi nista kriv.
Hvala ti, ali ne trebaš brinuti za mene.
 
Već ste dolazili u naše kuće i ubijali ljude.
A bi li me sada pustio u svoju kuću da iz tvoje branim svoju? Ha?

Ti si u mojoj kuci od 1995.

Sto je dosta, dosta je.

Moraces da prihvatis da se svet menja i tvoji pokrovitelji koji su ti omogucili da bacas Srbe u jame gube moc da te stite od pravde koja neumitno dolazi.
Rusija će ti se uskoro okrenuti na leđa, kao riba u akvariju. Nadam se da ćeš izdržati bez da pukneš od jada kada ti sve lađe potonu. ;)
 

Back
Top