Zašto se daje podrška agresorima Rusima?

1656491687998.png


Sta bi sa nuklearke u Zaporozju? Esu li ugasili pozar?

:hahaha:
 
U skladu sa međunarodnim pravom, sve ovo što rade Rusi u Ukrajini je klasična, čista agresija jedne države članice Ujedinjenih Naroda na drugu državu članicu Ujedinjenih Naroda. Da stvar bude još teža i gora agresor je država stalna članica Savjeta Bezbjednosti Ujedinjenih Naroda koja bi u skladu sa međunarodnim standardima trebala da štiti svjetski mir ali radi sasvim suprotno, dovodi svijet na ivicu novog Svjetskog rata.

Pitanje za sve one koji podržavaju agresora Rusku Federaciju, zašto to činite?
Autorska tema.

Evo odgovoricu ti kao i svim ostalim 5-kolonasima do sada i nijedan mi nikad nije odgovorio.

Kad ti i ja odemo i bacimo molotovljeve koktele na ambasade svih NATO clanica koje su bombardovale SRJ 1999. godine, na amasadace svih zemalja koje nisu bile u NATO-u ali su im dozvolile prelete i napade na nas sa svoje teritorije, kad to isto uradimo na drzave koje su napale Irak, Libiju, Siriju, Jemen (spisak moze da se prosiri i unazad u proslost), IDEMO ZAJEDNO DA BACIMO MOLOTOVA I NA RUSKU AMBASADU, I JA CU PRVI DA JE BACIM, PA ONDA TI.

Moze? :kafa:

I vidis, jado jadna, sad ce da usledi duuuuuuga tisina gde ces ti nestati netragom jer na ovo nemas nikakav odgovor.

A sad da ti prevedem to u pravne okvire - moze kada sve to uradimo prvo za USA i NATO za sve zlocine i ratove koje su sproveli pre 2022. Znaci kada njih izbacimo iz svih mogucih medjunarodnih institucija, uvedemo im sve moguce sankcije, diskretitujemo ih do maksimalnih granica, zabranimo njihovim gradjanima prakticno svaki javni nastup ako se ne odreknu svojih genocidnih drzava, onda MOZEMO da razmislimo da to isto uradimo i sa Rusijom.
 
U skladu sa međunarodnim pravom, sve ovo što rade Rusi u Ukrajini je klasična, čista agresija jedne države članice Ujedinjenih Naroda na drugu državu članicu Ujedinjenih Naroda. Da stvar bude još teža i gora agresor je država stalna članica Savjeta Bezbjednosti Ujedinjenih Naroda koja bi u skladu sa međunarodnim standardima trebala da štiti svjetski mir ali radi sasvim suprotno, dovodi svijet na ivicu novog Svjetskog rata.

Pitanje za sve one koji podržavaju agresora Rusku Federaciju, zašto to činite?
Autorska tema.
ja podrzavam svakog ko krene na ameriku. Najveca opasnost po svet je amerika (ustvari njen gospodar Rotschild).
A rusi su stvarno djubrad sto nisu dozvolili americi da napravi na Krimu najvecu pomorsku americku bazu iz koje mogu napadati svaki ruski grad.
Americki napad na Rusiju preko Krima a zatim , posle neupselog pretvaranja Krima u americku vojnu bazu, preko istocne Ukrajine , na u zapadnoj gebelsovoj propagandi je predstavljen kao Putinov napad na Ukrajinu....................STO SE POKAZALO KAO TOTALNI PROPAGANDNI PROMASAJ JER JE U TU BAJKICU POVEROVALO SAMO 11 POSTO ZAPADNOG GRADJANSTVA I JEDNA OSOBA NE-ZAPADNOG POREKLA............TI
 
U skladu sa međunarodnim pravom, sve ovo što rade Rusi u Ukrajini je klasična, čista agresija jedne države članice Ujedinjenih Naroda na drugu državu članicu Ujedinjenih Naroda. Da stvar bude još teža i gora agresor je država stalna članica Savjeta Bezbjednosti Ujedinjenih Naroda koja bi u skladu sa međunarodnim standardima trebala da štiti svjetski mir ali radi sasvim suprotno, dovodi svijet na ivicu novog Svjetskog rata.

Pitanje za sve one koji podržavaju agresora Rusku Federaciju, zašto to činite?
Autorska tema.
Koga da podržavamo? Zelenskog koji je godinama unazad ubijao Ruse, zabranjivao ruski jezik? Koji je dozvolio da nacizam bude zvaničan u Ukrajini (marševi hitlerovaca, najčešća tetovaža je kukasti krst, spomenik Banderi), da rasizam bude zvaničan i nezabranjen (naročito prema Romima i onima koji nisu Ukrajinci, snimci vezivanja ljudi za drveće, udaranje vibratorom po glavi i slične svinjarije), koji je dozvoljavao spaljivanje ljudi na krstovima? To što su u.srana EU i još u.sranija SAD ćutale, to je druga stvar. Ukrajina dobija ono što je tražila i zbog qrčenja drogiranog Zelenskog biće joj još gore.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Rusi su se ipak preračunali, jer poznate su koordinate i ruskih gradova.

https://www.index.hr/vijesti/clanak...te-glavnih-gradova-clanica-natoa/2375648.aspx
Sama činjenica da ruska vlast otvoreno prijeti cijelom svijetu nuklearnim holokaustom smješta Rusiju na agresorsku stranu i uz bok Hitleru do 1940. godine.

Preračunali se što su ih ukrajinci i NATO napali, pa se brane? Najbolje da kao SRJ predaju teritoriju, ali ipak...
Koliko ja znam, Rusi su napali Ukrajinu, a ne obrnuto. Prestani čitati naslovnice Informera! :rtfm:
 
ja podrzavam svakog ko krene na ameriku. Najveca opasnost po svet je amerika (ustvari njen gospodar Rotschild).
A rusi su stvarno djubrad sto nisu dozvolili americi da napravi na Krimu najvecu pomorsku americku bazu iz koje mogu napadati svaki ruski grad.
Americki napad na Rusiju preko Krima a zatim , posle neupselog pretvaranja Krima u americku vojnu bazu, preko istocne Ukrajine , na u zapadnoj gebelsovoj propagandi je predstavljen kao Putinov napad na Ukrajinu....................STO SE POKAZALO KAO TOTALNI PROPAGANDNI PROMASAJ JER JE U TU BAJKICU POVEROVALO SAMO 11 POSTO ZAPADNOG GRADJANSTVA I JEDNA OSOBA NE-ZAPADNOG POREKLA............TI
Znači da novi Hitler krene na Ameriku, ti bi ga podržao? Blago tvojoj obitelji s tobom. :roll:
 
Sama činjenica da ruska vlast otvoreno prijeti cijelom svijetu nuklearnim holokaustom smješta Rusiju na agresorsku stranu i uz bok Hitleru do 1940. godine.


Koliko ja znam, Rusi su napali Ukrajinu, a ne obrnuto. Prestani čitati naslovnice Informera! :rtfm:
Koliko ti znaš, zadrži za sebe. Pametniji ćeš biti.

Znači da novi Hitler krene na Ameriku, ti bi ga podržao? Blago tvojoj obitelji s tobom. :roll:
Šta se ti pozivaš na Hitlera? Stara ljubav zaborava nema?
 
Sama činjenica da ruska vlast otvoreno prijeti cijelom svijetu nuklearnim holokaustom smješta Rusiju na agresorsku stranu i uz bok Hitleru do 1940. godine.


Koliko ja znam, Rusi su napali Ukrajinu, a ne obrnuto. Prestani čitati naslovnice Informera! :rtfm:
A gde sam napisao da su Ukrajinci napali Rusiju? Napali su Ruse u svojim republikama, a kako su to priznate republike, po međunarodnom pravu jedini agresor je Ukrajina. I još čine zločine.
 
Znači da novi Hitler krene na Ameriku, ti bi ga podržao? Blago tvojoj obitelji s tobom. :roll:
Amerika (Rotschild)
Znamo ko je organizovao 2. sv. rat kao i prethodni sv. rat.
Svako je imao svoju ulogu u toj scenografiji.........kako Hitler tako i amerika, engleska.............jedino sto se Rotschild opet (kao i kod Napoleonovog vremena) preracunao sa SSSR...........i zato je Rotschild izgubio 2. sv. rat. Sad je opet podelio uloge i pokusva po treci put da ovlada svetom al mu se opet isprecila Rusija.

Ne mesaj babe i zabe. Znas ti dobro ko je Rotschild, Hitler, zasto su postojali dva svetska rata plus Napoleon...............a znas i te kako zasto je Rusija danas "aktuelna".

Ko sto vidite, vasa propaganda u korist amerike (Rotschild) , ni u jednom ratu nije uspela pa nece ni u ovom.
 
A gde sam napisao da su Ukrajinci napali Rusiju? Napali su Ruse u svojim republikama, a kako su to priznate republike, po međunarodnom pravu jedini agresor je Ukrajina. I još čine zločine.
Tko je priznao te države? Rogue state Rusija? :lol: Ukrajina ne može biti agresor sama na sebe, niti itko vjeruje u te davno provaljene četničke priče o ugroženoj nejači. Jedini agresor je Rusija, a Lugansk i Doinjeck ne postoje, jer su to samoproglašene i međunarodno nepriznate političke tvorevine.
 
U skladu sa međunarodnim pravom, sve ovo što rade Rusi u Ukrajini je klasična, čista agresija jedne države članice Ujedinjenih Naroda na drugu državu članicu Ujedinjenih Naroda. Da stvar bude još teža i gora agresor je država stalna članica Savjeta Bezbjednosti Ujedinjenih Naroda koja bi u skladu sa međunarodnim standardima trebala da štiti svjetski mir ali radi sasvim suprotno, dovodi svijet na ivicu novog Svjetskog rata.

Pitanje za sve one koji podržavaju agresora Rusku Federaciju, zašto to činite?
Autorska tema.
Zatp što Rusija nije agresor već su Ukrajinci agresori na ruski narod koji tamo živi.
To je isto kao onda kada su nas prograsili za agresore zato što smo branili svoj narod od šiptarskih agresora.

Jedan je Srbin uhvaćen u Vukovaru zbog sijanja međunacionalne mržnje i ispisivanja grafita "Klat ćemo Hrvate", "Ovo je Srbija", "Smrt Hrvatima" i slične provokatorske grafite koje redovito švrljate po zidovima Vukovara, Borova sela i drugdje po Slavoniji (kasnije se čudite što Hrvati odvraćaju na vaše provokacije :roll:). Znaš li kako je lik završio? Dobio je obavezu redovitog posjećivanja psihijatra. Pazi da i ti tako ne završiš. ;)
To nije ništa prema onome što vi pišete po zidovi protiv Srba.
 
Tko je priznao te države? Rogue state Rusija? :lol: Ukrajina ne može biti agresor sama na sebe, niti itko vjeruje u te davno provaljene četničke priče o ugroženoj nejači. Jedini agresor je Rusija, a Lugansk i Doinjeck ne postoje, jer su to samoproglašene i međunarodno nepriznate političke tvorevine.
Ko je priznao KiM, NATO lopovi? Srbija ne može da bude agresor sama na sebe niti iko veruje u te davno provaljene ustaške priče o ugreženim šiptarima. Jedini agresor je NATO a *kosova ne postoji jer je to međunarodno nepriznata politička tvorevina.
 
Ko je priznao KiM, NATO lopovi? Srbija ne može da bude agresor sama na sebe niti iko veruje u te davno provaljene ustaške priče o ugreženim šiptarima. Jedini agresor je NATO a *kosova ne postoji jer je to međunarodno nepriznata politička tvorevina.
Kosovo je priznalo gotovo stotinu svjetskih država, a te izmišljotine Lugansk i Donjeck samo Rusija i nitko više. Neusporedivo. :kafa:
 
Kosovo je priznalo gotovo stotinu svjetskih država, a te izmišljotine Lugansk i Donjeck samo Rusija i nitko više. Neusporedivo. :kafa:
Ne postoji "kosovo" već samo *kosovo i nije međunarodno priznato. Ne priznajer ga ni EU čak. A vidimo da ruske repubilke takođe imaju priznanja više država. Zato tišina sa tim zločinačkim dvostrukim standardima i trpite batine koje ste zaslužili, dok mi vičemo: UUURAAAAAAAAA!
 
A sad Rusi granatiraju ukrajinske gradove. U čemu je razlika?
U tome što su Ukrajinci prvi krenuli d aubijaju civile. U tome što su Rusi tražili i molili d aprestanu, da su potipali primirje koga se Ukrajina nije pridržavala. U tome da je Ukrajina koristila primirje da se naoružava i da joj vojsku obučavaju NATO instruktori. U tome da su Ukrajinci granatirali gradove bez vojske, gađali su civile. Rusi gađaju isključivo vojne mete.
 

Back
Top