Zasto samo Srbi mogu da naprave Svesrpski sabor, a ne mogu Hrvati, Slovenci, Makedonci, Nemci, Papuanci....?

Nisam mogao doći, mjerili mi srpstvo u krvi na srbijanskoj granici i protjerali kao ustaškovatikanskotitovog špijuna.
Јбг, застарјела технологија, често погрешно измјери... Набавићемо новију па ћемо се заједно веселити други пут. ;) :lol:

jer su šiptari na tviteru pretili da će ubiti od batina srbe ako naprave sranje u nemačkoj pa kad su srbi podivljali i ubili od batina engleze i šiptare sad postavljaju ovo
image.png

Ja podržavam obespravljene Slovence, Papuance, Mongole i Džibutane da organizuju svesrpske sabore u nekoj od svojih država. Recimo u Mongoliji

Dovešćemo im mi trubače, da im olakšamo. Imam druga, dobro pečenje sprema, ja ću kupus salatu, a ti Nikita ponesi šljivu. Videću ako mi komšinica raspoložena da napravi urmašice, Papuanci će da odlepe za njima 🤭

Imam i nekoliko šajkača, ali bojim se da su ovi Džibutani glavatiji od Bosanaca, da im ne budu tesne.

Samo da nas Nemci ne bojkotuju, i oni dođu bar sa slavskim kolačem. Red je.

Zasto samo Srbi prave tako veli Svesrpski sabor i gde naprave najvece kolo kojim se golim okom moze videti iz svemira, a Hrvati ne prave Svehrvatski sabor tj Papuanci...?
Питај Папунце, одеш на њихов неки форум и отвориш тему ,,Зашто ви Папуанци, не направите свеПапунски Сабор?"

А мани нас овде да смараш са тим глупостима. ;)

Питај Папунце, одеш на њихов неки форум и отвориш тему ,,Зашто ви Папуанци, не направите свеПапунски Сабор?"

А мани нас овде да смараш са тим глупостима. ;)
Ne kapiras, pitanje je zasto samo Srbi mogu da naprave tako veliki Sabor, a drugi narodi ne ? Sta je tl u srpskom bicu sto ga tera u nadbice

Back