Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Zašto Sale nije u Partizanu gde mu je i mesto? Nešto ga je žestoko povredilo!

Smartanabil

Elita
Moderator
Poruka
20.898
Saša Ilić nije na nekoj funkciji u crno-belom taboru, a razloge ne znamo.

1580390354305.png

U emisiji "Teme do Arene" voditelj Ivan Radulović sa Arena sport TV je razgovarao sa Sašom Ilićem, nekadašnjim kapitenom i legendom Partizana, čovekom kojeg su svi videli na nekoj funkciji u klubu nakon završetka igračke karijere.

Zašto nije tako?

"Nisam se slagao sa ljudima iz rukovodstva i nisam ostao na funkciji u Partizanu. To je moje pravo. Navijač ću uvek biti, a hoću li u budućnosti raditi kao trener ili funkcioner – ne znam. Tu sam. Trenutno je situacija takva da za mene nema mesta u Partizanu", rekao je Saša Ilić.

On ima šta da zameri sadašnjoj upravi, ali ne govori o tome u javnosti.

"Na početku sam bio skoro na svakoj utakmici, a onda sam načuo neke stvari koje su me povredile. Nešto upućeno na moju adresu posle čega sam odlučio da ne pravim probleme, da ne dajem povod pričama kako sam loše uticao na neke igrače. Znam da to nije istina!“, rekao je Saša Ilić.

Pogledajte čitavu emisiju u nastavku.

https://www.sportske.net/vest/domac...sto-nesto-ga-je-zestoko-povredilo-399550.html

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.