- Poruka
- 18.455
Hrvatska ima kao simbol zastavu koja prikazuje sahovsku tablu. Moze te li mi reci zasto sahovnica, da li ima bilo kakvog politickog znacaja za Srbiju, i kakav je uopste znacaj sahovnice? 
Molio bih Srbe i Hrvate da ozbiljno prihvate temu i bez medjusobnog vredjanja,hvala

Molio bih Srbe i Hrvate da ozbiljno prihvate temu i bez medjusobnog vredjanja,hvala

Poslednja izmena:
