Зашто сад овај дечко исече вене?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
BEOGRAD, 01.10.2009.

TANJUG
Mladić isekao vene žiletom

Mladić koji je danas u centru Beograda žiletom isekao vene prebačen je u svesnom stanju u bolnicu na Banjicu, rekla je Tanjugu doktorka Hitne pomoći Nada Macura
Ona je je navela da je Hitna pomoć obavešetan u 17.09 sati o mladiću koji se samopovredio u blizini platoa kod Filozofskog fakulteta, gde su se okupili građani u šetnji protiv nasilja zbog tragične smrti francuskog državljanina Brisa Tatona.


http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=81612&sectionId=39

Verujem da ti je zao i da si sokirana,ali nemoj da uzimas bas sve k srcu.
 
BEOGRAD, 01.10.2009.

TANJUG
Mladić isekao vene žiletom

Mladić koji je danas u centru Beograda žiletom isekao vene prebačen je u svesnom stanju u bolnicu na Banjicu, rekla je Tanjugu doktorka Hitne pomoći Nada Macura
Ona je je navela da je Hitna pomoć obavešetan u 17.09 sati o mladiću koji se samopovredio u blizini platoa kod Filozofskog fakulteta, gde su se okupili građani u šetnji protiv nasilja zbog tragične smrti francuskog državljanina Brisa Tatona.


http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=81612&sectionId=39

Шта се друго могло очекивати, увели су државу у болесно стање. Има неколико недеља како су медији нон-стоп приказивали видео снимак из болнице. Обавезан "медицински кутак" :bljak: па онда читају коментаре са блогова, увлаче целу нацију у овај случај.....бедно....

уништили су душу овог народа.....
 
Шта се друго могло очекивати, увели су државу у болесно стање. Има неколико недеља како су медији нон-стоп приказивали видео снимак из болнице. Обавезан "медицински кутак" :bljak: па онда читају коментаре са блогова, увлаче целу нацију у овај случај.....бедно....

уништили су душу овог народа.....

Ништа то није случајно. Сваки дан су новине пуне фотографија људи,
који су изгубили живот на овај или онај начин. Приказују крваве делове тела. Ужас!


Ko se ne samopovredi za Francusku i evrointegracije

Taj nije nash

Јес`:lol:


Докле ће ови паћеници с "Политке" загађивати наш пдф "Београд? :roll:

То питај твоје "бивше" колеге који процењују да тако треба!
 
Pa sto to nije uradio kod kuce,nije lepo da se exponiras na javnom mestu:)

zato sto je verovatno hteo da privuce paznju na sebe,nervira me kada osudjuju one sto stanu na sred mosta pa vicu da ce skociti,pa da i ne misli to stvarno,ocigledno je da mu treba pomoc.Ljudi cesto kazu nek ode negde sam pa nek se ubije ako vec to hoce,a ja mislim da oni samo traze paznju i nekog ko ce ih ozbiljno shvatiti i stvarno zeleti da pomogne,a u takvoj situaciji kao sto je pokusaj samoubistva shvate te ozbiljno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top